یوکوهاما ژاپن — ژاپن روز پنجشنبه گفت این امر اجازه می دهد برخی از سالمندان مسافران یک قرنطینه کشتی کروز و به دولت-تعیین محل سکونت را به عنوان تعداد coronavirus موارد در کشتی شروع به پریدن کرد به 218.

هزاران نفر از مسافران و خدمه در الماس شاهزاده خانم — بزرگترین خوشه ای از افراد آلوده در خارج از چین-چهره چند روز بیشتر از قرنطینه با بسیاری از مصرف به رسانه های اجتماعی به صدای نگرانی های خود را.

کسانی که مشغول به کار در کشتی شده اند و تمایلی به صحبت با خبرنگاران از ترس از دست دادن شغل خود اما دو خدمه شکست سکوت خود را در یک ویدیو پخش شده توسط رسانه های هندی روز شنبه.

“ما می ترسند که اگر عفونت گسترش آن در حال گسترش است به طوری سریع است که ما نیز می تواند تبدیل به آسیب دیده” گفت: Sonali Thakkar یک کشتی افسر امنیتی.

“ما نمی خواهیم به (بیمار). ما فقط می خواهید برای رفتن به صفحه اصلی,” او گفت: در کلیپ پخش شده توسط NDTV.

با مسافران عمدتا محدود به خود کابین خدمه مجبور به رفتن درب به درب تحویل مواد غذایی و دیگر لوازم و برخی از ترس این کاهش اثربخشی قرنطینه.

وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: وجود 44 موارد جدید — از جمله یک عضو خدمه — اضافی 221 تست.

او گفت: همچنین است که برخی از سالمندان به مسافران اجازه داده می شود خاموش کشتی اگر آنها تست منفی برای COVID-19 ویروس.

کسانی که ترک انتخاب خواهد شد نقل مکان کرد به امکانات دولتی به صبر کردن قرنطینه که قرار است به آخرین تا زمانی که 19 فوریه.

“اگر آنها تست منفی کسانی که مایل به پیاده می رفتن و زندگی در یک مرکز اسکان که دولت آماده خواهد شد,” کاتو گفت.

کاپیتان استفانو Ravera اطلاع مسافران از طرح جدید از طریق کشتی پخش.

“وزارت بهداشت در حال حاضر آزمایش مهمانان 80 سال یا مسن تر هستند که اقامت در یک کابین بدون بالکن و کسانی که 80 سال یا مسن تر با شرایط مزمن پزشکی,” او گفت:.

قرنطینه سوالات

کاتو گفت: پنج نفر از کشتی بودند در بیماری جدی در بیمارستان — چهار که آزمایش مثبت برای ویروس. نتایج آزمون برای پنجمین هنوز در حال پردازش است.

با ده ها تن از موارد جدید تشخیص داده شده تقریبا روزانه, سوالات مطرح شده در مورد سرعت تست و اینکه آیا قرنطینه در حال کار است.

ژاپن در ابتدا آزمایش حدود 300 افرادی که در تماس نزدیک با آلوده مسافر و یا نمایش داده می شود علائم, اما آنها به تدریج گسترده تر خالص به عنوان موارد جدید تشخیص داده شد.

مقامات گفت: آنها فقط می تواند فرایند 300 نفر در روز است اما امیدوارم که در نهایت به گسترش این 1,000.

علاوه بر این موارد در کشتی ژاپن تایید کرده است 28 عفونت های دیگر — بیشتر در میان آسمان از هوبئی که در آن ویروس پدید آمده است.

چهار پرواز را به ارمغان آورد صدها نفر از مردم بسیاری از آنها تحت “خود-قرنطینه” در دولت تعیین و هتل ها.

آسمان از پرواز اول که فرود در ژانویه 29, پاک شد, برای ترک قرنطینه چهارشنبه شب پس از عبور از یک دور نهایی چک.

به عنوان آنها را ترک هتل خود در چیبا در شرق توکیو آنها از ساکنان محلی برای همبستگی خود را.

—-

میوا Suzukii گزارش از توکیو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو