کروز کشتی مسافری توصیف زندگی پس از شریک آزمایش مثبت برای coronavirus

تورنتو — در یک قرنطینه کروز کشتی لنگر خارج یوکوهاما, ژاپن, Rebecca Frasure علامت ” بله ” به پرس و جو در یک پرسشنامه در مورد مسکن, چرا که او گاهی اوقات آنها را در زمان برای سردرد.

به عنوان یک نتیجه او و همسرش کنت گرفته شد برای غربالگری — و او آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

آن روز پنج قرنطینه برای کنت Frasure در الماس شاهزاده کشتی کروز که در آن تا کنون بیش از 60 مسافر باید موارد مشکوک از coronavirus از جمله هفت کانادایی. او به تنهایی در اتاق خود را پس از خود به بیمارستان منتقل شد, او گفت: CTV News اما هر دو آنها در حال برگزاری است.

“ما در ابتدا فکر کردم او تا به حال تب و کمی سرفه اما از آنجا که در بیمارستان او نشده بود هر تب و او را از انجام خیلی خوب,” او گفت:.

دو نفر از آنها شده اند قادر به ماندن در “تماس ثابت” توسط پیام کوتاه و Facetiming, او گفت:.

کروز شده بود یک تعطیلات لوکس برای اورگان, زن و شوهر “برای اولین بار در 15 روز,” او گفت:.

“ما در واقع در پایان کروز ما هنگامی که کروز قرنطینه شد. پس از آن همه چیز تغییر کرده است.”

کشتی حمل 2,666 مهمانان و 1,045 خدمه. این برای اولین بار قرنطینه در روز چهارشنبه پس از وجود شیوع این ویروس شناسایی شده در کشتی. در سراسر جهان coronavirus آلوده بیش از 37,000 نفر از ماه دسامبر و کشته شدن بیش از 800 تقریبا تمام مرگ و میر در چین است.

یک کانادایی را در هیئت مدیره الماس شاهزاده گفت: اخبار CTV در روز پنج شنبه که مقامات ژاپنی بودند اجازه دادن به مسافران بدون پنجره و یا بالکن رفتن به خارج در گروه برای مدت کوتاهی به منظور مبارزه با تب کابین. آنها را مجبور به پوشیدن ماسک و پایه یک متر دور از یکدیگر.

قرنطينه در حال استفاده در تعداد بیشتری به عنوان ویروس گسترش می یابد. یک منطقه قرنطینه شده در کانادا نیروهای پایه در ترنتون, Ont. به روند کانادا مسافران که تخلیه توسط هواپیما از ووهان, چین, مرکز شیوع.

کری بومن یک bioethicist و استاد دانشگاه تورنتو گفت: اخبار CTV که وجود دارد خیلی بیشتر سازمان و نظارت ممکن است در ترنتون از در تنگ محدوده یک کشتی کروز.

“از اخلاقی نقطه نظر اگر قرنطینه موجه است که شما واقعا نمی تواند قرار دادن افرادی که سالم هستند در راه آسیب است,” او گفت و اشاره کرد که این جنبش از افراد است که محدود با فعالیت های جنایی درگیر است. “به دور از مردم و حقوق اساسی به آزادی شما را مجبور به انجام همه چیز را در قدرت خود را برای حفاظت از تندرستی خود را تحت هر شرایطی.”

او گفت که نگرانی خود را با قرنطینه در یک کشتی کروز است که تعداد بیشتر و محله های تنگ می تواند به یک خطر بالاتر برای مسافران به قرارداد ویروس “حتی با سلول به اتاق خود.”

Frasure شده است مجاز به ترک اتاق خود اما دسترسی به بالکن که او می گوید کمک می کند. مسافران مواد غذایی و امکانات رفاهی از قبیل حوله جدید اعلام کرد با دست کشیدن بر روی درب.

قرنطینه است “در واقع مانند زندگی در یک آپارتمان کوچک” او می گوید.

“آن را فقط به شما گیر در یک اتاق خیلی کوچک به جای اینکه قادر به رفتن به خارج.”

اگر چه کشتی آنها را به روز رسانی در مورد وضعیت او گفت که او می شود به روز رسانی های مکرر از گزارش های رسانه ها و دوستان خود در جهان خارج است. “این نوع از کم کردن سرعت گاهی اوقات گرفتن به روز رسانی از شاهزاده خانم.”

تا کنون Frasure را تجربه کرده هیچ علائم خود را.

“این واقعا فقط بیشتر از یک بازی روانی در این مرحله,” او گفت:. “من احساس می کنم خوب نمی باید هر گونه علائم حتی اگر (من و همسرم) به اشتراک گذاشتن یک کابین برای سه روز پس از ما گرفت.”

او نه روز بیشتر از قرنطینه به قبل از دوره 14 روزه است. او گفت: “چالش واقعی است “فقط از طریق گرفتن آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im