پنوم پن کامبوج — ایالات متحده کروز اپراتور در حال تلاش برای پیگیری کردن صدها نفر از مسافران که از متحرك بوش لوکس در کامبوج پس از یک مسافر بود و بعد مبتلا مرگبار coronavirus.

این Westerdam بود که در دریا به مدت دو هفته در طول آن منع از ژاپن و گوام و فیلیپین و تایوان و تایلند بیش از ترس آن می تواند حامل این ویروس است که در چین نشات گرفته و به کشته شدن بیش از 1700 نفر است.

کامبوج سرسخت متحد پکن اجازه کشتی به اسکله پنج شنبه در سواحل جنوبی شهر سیهانوکویل با مقامات انجام حرارت چک در مسافران قبل از آنها به سمت چپ کشتی به گرفتن پرواز به خانه.

اما یک مسافر متوقف شد عصر روز دوشنبه پس از ورود به مالزی پس از کارکنان فرودگاه شناسایی تب. او بعدها مبتلا به کوروناویروس.

83 ساله آمریکایی است که در زیر مشاهده در یک بیمارستان در حالی که شوهرش 85 نیز در حال نظارت.

برخی از 137 مسافر از Westerdam که همچنین در زمان مالزی, پرواز, با آمریکا در حال حاضر در سمت چپ در پروازهای تجاری برای مقاصد دیگر.

انگشتان عبور’

کروز اپراتور هلند امریکا گفت: اواخر روز شنبه آن را در “هماهنگی” با مالزی و کامبوج مقامات در کنار کارشناسان سازمان بهداشت جهانی و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

این شرکت در حال همکاری با “ملی مقامات بهداشتی به منظور بررسی و پیگیری با افرادی که ممکن است در تماس با مهمان” گفت: Dr اعطای Tarling اپراتور افسر ارشد پزشکی.

یکی دیگر از 233 مسافر و 747 خدمه باقی می ماند در Westerdam که هنوز هم لنگر انداخت در سیهانوکویل. مقامات شده اند اجازه می دهد آنها را به ترک این کشتی در امواج خود را بر اساس رزرو پرواز اما کسانی که در هیئت مدیره گفته آنها در حال حاضر مجاز به پیاده.

کامبوج وزارت بهداشت گفت: آن را “به طور فعال در جستجوی هر گونه موارد مشکوک” خواست عمومی “نگران نباشید بیش از حد.”

دیگر مسافران که در حال حاضر سمت چپ کشتی در پنوم پن در حال انتظار برای پرواز به خانه.

یک صدای جیر جیر با مسافر کریستینا Kerby کامبوج گفت: وزارت بهداشت تا به حال آنها را دستور به ماندن در اتاق های هتل ها.

“انگشتان عبور برای سلامتی خوب برای همه” او ارسال شده پس از آزمایش ویروس.

در چین بیش از 70 ، 000 نفر آلوده شده اند با کروناویروس در حالی که حدود 780 عفونت گزارش شده در کشورهای دیگر است.

مرگ و میر رسیده 1,770 روز دوشنبه اما بیش از 11,000 بیماران بهبود یافته اند.

کامبوج تصمیم به اجازه Westerdam به اسکله بود مورد تحسین قرار گرفته توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که به نام کشور “زیبا” در توییتر و سفیر ایالات متحده پاتریک مورفی سوار کشتی به استقبال آن آمریکا مسافران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو