مهم جزئیات اتاوا پیشنهاد دستمزد برنامه یارانه انتظار امروز

OTTAWA — کسب و کار و کارکنان در سراسر کانادا وضعیتی وخیم از COVID-19 بحران انتظار می رود به شنیدن بیشتر در مورد اتاوا پیشنهاد یارانه دستمزد برنامه امروز.

زمانی که دولت فدرال روز جمعه منتشر شد که در آن افزایش یارانه به 75 درصد از اصل 10 درصد نخست وزیر جاستین ترودو گفت که او امیدوار جزئیات خواهد بود با چکش توسط دوشنبه.

این اقدامات بی سابقه گرفته به سعی کنید به سرعت گسترش جدید coronavirus را به شدت تحت تاثیر اقتصاد ملی و در نتیجه سرسام آور زیان کار است.

دولت پاسخ داد: تا کنون توسط نورد از یک بسته کمک مالی به ارزش مجموعا بیش از $200 میلیارد. با این حال در نامه ای به نخست وزیر روز یکشنبه رهبر NDP Jagmeet سینگ خواست بیشتر اقدام به اطمینان حاصل شود که افرادی که شغل خود را از دست ندهید و همچنین از دست دادن خانه های خود را هنگامی که اجاره و پرداخت وام مسکن آمده با توجه on Apr. 1.

یکی دیگر از 665 COVID-19 موارد گزارش شده در کانادا یکشنبه, هل دادن ملی در مجموع به 6,320 از جمله 66 کشته و 485 موارد حل و فصل شود.

و در حالی که مقامات دولتی در کبک و B. C. اند وجود دارد گفت: نشانه های اجتماعی فاصله تلاش ممکن است پرداخت در کاهش شایع مارس ویروس کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر می گوید هنوز خیلی زود به آن تماس بگیرید. روز یکشنبه دکتر ترزا Tam گفت: در این هفته خواهد بود “بسیار بسیار مهم” برای او در نظر به دنبال آن روند. اما در عین حال او دوباره خواست کانادایی ها به ادامه جسمی فاصله خود از دیگران است.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 30 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو