منتقدان می گویند نامزد اسکار هنوز هم عدم تنوع

تورنتو — به عنوان ستاره آماده شدن برای هالیوود بزرگترین شب, Academy of Motion Pictures هنر و علوم است یک بار دیگر رو به واکنش برای عدم متنوع نامزد در دسته عمده.

از 20 بازیگران شناخته شده در اقدام, دسته, 19 سفید هستند. سینتیا Erivo تنها کسی که از رنگ نامزد برای نقش خود را به عنوان Harriet Tubman در “هریت.”

آنتونیو باندراس که متولد و بزرگ شده در اسپانیا است نامزد نقش رهبری خود را در “درد و شکوه” اما بسیاری از مردم حاضر شد و سریع به سوال که آیا یا نه باندراس باید در نظر گرفته شود متنوع نامزد.

در روز نامزد اعلام شد, فیلم, منتقد کارلوس اگویلار دو لا فرانترا ارسال شده است که او را دوست دارد باندراس اما به “به یاد داشته باشید که مردم از اسپانیا هستند Latinos آنها اروپایی است.”

لس آنجلس تایمز اخیرا نوشت: مقاله بررسی این موضوع که آیا یک باندراس برنده خواهد شمارش به عنوان یک پیروزی برای مردم رنگ. “این پیچیده” این روزنامه نوشت: در تیتر آن.

آکادمی نیز گرفتن گرما برای نادیده گرفتن زنان مدیران این سال است. تنها مردان بودند نامزد دریافت جایزه در بخش کارگردانی دسته.

در سال 2010 کاترین بیگلو برنده در بهترین مدیر دسته بندی برای “Hurt Locker” مارک اولین و تنها بار یک زن را به خانه جایزه در رده. و در اسکار 92 سال سابقه تنها پنج زنان – سوفیا کاپولا, Jane Campion, Lina Wertmuller, Greta Gerwig و بیگلو – نامزد دریافت جایزه شده است در مدیر دسته.

در حالی که “زنان کوچک” دریافت شش نامزد بسیاری از خودی صنعت بر این باورند Gerwig بود توبیخ در مدیر دسته. سرگرمی خودی دقیق چرا این فیلم مدیون “بسیاری از بهترین آن عکس نامزدی به خلاق جهت Gerwig.”

UCLA جامعه شناسی استاد Darnell شکار می گوید این صنعت شده است “مملو از عدم شمول و تنوع است.” شکار همکاری نویسنده سالانه UCLA هالیوود تنوع گزارش که به نظر می رسد در نمایندگی و تنوع در صنعت فیلم.

در طول سال 2018 و 2019, گزارش, پیدا خودنمایی نبود و مردم از رنگ در نوشتن و کارگردانی و اجرایی. اما این گزارش می گوید وجود دارد به طور کلی افزایش در نمایندگی بر روی صفحه نمایش.

هنوز هم شکار نمی بر این باورند که هالیوود نشان دهنده این واقعیت ما در امروز زندگی می کنند.

“جامعه ما به طور مستمر متنوع به نقطه که در آن ما بیش از 40 درصد مردم از, رنگ,” او گفت: ABC News. “اما هالیوود نشده منعکس شده است.”

آکادمی کار کرده است برای تنوع بخشیدن به رای خود را در استخر از #OscarsSoWhite جنجال در 2015. مدافع مارس سلطنت آغاز شده از برچسب است که تبدیل به یک جنبش اجتماعی سال های پس از اسکار معرفی نکرد از ویژگی های مردم از رنگ در دسته بندی اصلی.

در انواع ستون منتشر شده در ژانویه سلطنت گفت که بسیاری از این سال نامزد “منعکس کننده تجارب مستقیم و سفید مردان است.” و او می دانست که با افزايش تعداد زیادی از مردم از رنگ از هشت تا 16 درصد در آکادمی بود “نمی شود کافی است.”

نویسندگان فیلم نیز سوال که چرا بازیگران مانند Lupita Nyong زن نما, زن کیردار, جنیفر لوپز و بازیگران انگل نادیده گرفته شد در اقدام به دسته بندی های این سال است.

“من فکر می کنم الگوی بیش از چند دهه گذشته شده است یک گام به جلو یک گام به عقب” گفت: شکار.

در حالی که وجود دارد این است که کار انجام می شود به سطح هالیوود را در زمین بازی در دسته عمده آکادمی اشاره کرد که یک رکورد 62 زنان اسکار معرفی این سال است. چهار نفر از پنج ویژگی فیلم های مستند نامزد دریافت جایزه کارگردانی و یا co-کارگردانی شده توسط زنان است.

جوایز خواهد شد در CTV روز یکشنبه در 8 p. m. ET.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو