مجازات های کیفری برای شرکت دستمزد سرقت جذاب هستند اما نمی رفع مشکل خود به خود

استرالیا سوپر مارکت غول Coles و تخفیف های زنجیره ای هدف این هفته پیوست رسوا یک لیست از شرکت های بزرگ در “دستمزد سرقت” رسوایی.

Coles اعتراف به underpaying حقوق و مزایای کارکنان و حدود 20 میلیون دلار در طی شش سال گذشته. هدف بستری underpaying کارکنان حدود 9 میلیون دلار است.

دیگر شرکت های بزرگ به جرم underpaying کارکنان شامل Bunnings که underpaid کارکنان آن حدود 4 میلیون دلار در حقوق بازنشستگی و Woolworths که underpaid کارکنان به 300 میلیون دلار بیش از ده سال است.

این موارد همراه با یک رشته از دیگران مربوط به شرکت های کوچک و متوسط – تقویت نیاز به اصلاحات.


ادامه مطلب: تکان دهنده و در عین حال تعجب آور نیست: دستمزد سرقت تبدیل شدن به فرهنگی پذیرفته شده بخشی از کسب و کار


استرالیا دادستان مسیحی پورتر گفت: قانون در عرض چند هفته به criminalise بدترین موارد کارگر استثمار و underpayment.

سنگین تر از تحریم ممکن است مناسب باشد. اما شدیدتر مدنی یا کیفری و مجازات خواهد شد خود به خود منجر به بیشتر رعایت شود.

فراتر از مجازات و مجازات

جای تعجب نیست که راب اسکات مدیر اجرایی Wesfarmers (شرکت مادر هر دو هدف و Bunnings) است در میان کسانی که مخالف penalising شرکت “ناخواسته اداری خطا”.

“من مطمئن هستم که بیشتر تنبیهی مجازات لزوما رفتن به تغییر رفتار در همه,” او گفت: این هفته است. “شده اند وجود دارد برخی از مسائل مهم در سراسر سیستم حقوق و دستمزد در بازار است که در قسمت نشان دهنده باور نکردنی پیچیدگی سیستم های که ما در حال برخورد با.”


ادامه مطلب: هیچ یک ‘پیچیده’ سیستم است و نه به سرزنش برای شرکت دستمزد سرقت


حتی اگر این underpayments نمی شد و عمدی شرکت شد – در کلمات Fair Work Ombudsman ساندرا پارکر – “سهل انگار و تنبل” در مورد مطابق با تعهدات خود. آن را سخت به این باور یک شرکت مانند Wesfarmers – یکی از استرالیا ده تا از بزرگترین شرکت های ذکر شده نیست و باید از این منابع برای پرداخت به مردم به درستی.

با اینحال اسکات می کند افزایش یک نقطه معتبر است. تغییر انطباق فرهنگ در استرالیا را نمی خواهد بود آسان است.

بسیار وجود دارد تحقیقات نشان می دهد که ترویج دستیابی و حفظ انطباق با قانون در مورد خیلی بیشتر از فقط مجازات, مجازات و بازدارندگی.

نیز وجود دارد محدود شواهد برای حمایت از این ایده که جرم دستمزد سرقت را به تنهایی به عنوان یک عمل قانونی نوش دارو. این امر به ویژه در مورد که در آن underpayment در درجه اول متعهد توسط شرکت ها به جای افراد.

خطر تشخیص

همکار من جان هاو و من تحقیق کارفرما عدم رعایت عادلانه قانون کار در آرایشگاه و رستوران صنایع. یافته های ما تایید نتیجه گیری در مطالعات قبلی مربوط به محیط زیست نقض فرار از پرداخت مالیات و کارتل انجام: این خطر درک و تشخیص نیست و به شدت از تحریم است که به احتمال زیاد به منظور افزایش بازدارندگی و تشویق نمایند….

اگر درک از گرفتار شدن مهم است پس چه تعداد منابع موجود در این نمایشگاه کار بازرس استراتژیک دخالت و به دیده می شود به انجام این کار — است که به طور گسترده ای انتشار اجرای نتایج.

در این نقاط سیستم فعلی حداقل دو آسیب پذیری. این باقی خواهد ماند حتی اگر مجازات های کیفری معرفی و مجازات مدنی افزایش یافته است.

اولین های مختلف دولت فدرال تعهدات به افزایش بودجه برای Fair Work Ombudsman منجر گونه قابل تشخیص افزایش تعداد نمایشگاه کار بازرسان و یا کارکنان دیگر.

این تصادفی نیست که اتحادیه های کارگری – سازمان هایی که در طول تاریخ تکمیل شده دولت تشخیص تلاش – در حال تلاش برای نگه دارید تا با تقاضا در این بخش بیشتر در معرض ابتلا به دستمزد و سرقت و مانند باغبانی و مهمان نوازی.


ادامه مطلب: همه این افراد مشهور, رستوران دستمزد-سرقت رسوایی نقطه به یک هنجار صنعت


در حالی که پورتر امیدوار کننده است “بیشترین شدید و قوی و کامل مجموعه ای از قوانین در اطراف دستمزد underpayment که استرالیا تا کنون دیده ام” وجود دارد هیچ نشانه ای دولت هر چیزی را که ممکن است افزایش نقش اتحادیه در این فضا است.

Contraventions به طور کلی شناسایی شده توسط تنظیم کننده از طریق فعال بازرسی و شکایات. اما بیشترین شکایات مستقر هستند محرمانه. این ممکن است به معنی سریعتر جبران برای کارگران, اما آن را محدود کرده است اثر بازدارنده.

موثر اصلاحات

چشم انداز جرم دستمزد سرقت منازعه سرفصل. اما در ساخت این تغییر ضروری است سیاست گذاران را از دست ندهیم کل دستور کار اصلاحات مورد نیاز برای ایجاد یک تفاوت واقعی.

این نمایشگاه کار بازرس نیاز کافی تامین مالی و افزایش اجرای ابزار و تشخیص مکانیزم. اختلاف رزولوشن و دادگاه فرآیندهای برای کارگران به دنبال بازیابی پرداخت باید کارآمد. حسابرسان که تیک تیک کردن حساب های شرکت و فرآیندهای نیز باید به برگزار شد به حساب.

در نهایت تعقیب و مجازات باید رخ دهد و عمومی بنابراین کارفرمایان می دانیم گناهان از محل قانون – غیر عمدی یا نه – آیا باید عواقب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de