ایجاد جدید اجتماعی تقسیم: چگونه coronavirus شکل دهی مجدد نحوه نگاه ما به خودمان و جهان اطرافمان

این COVID-19 همه گیر عظیم بهداشت عمومی و بحران اقتصادی, اما آن را نیز تغییر شکل چگونه ما خودمان را می بینیم و اجتماعی جهان اطراف ما.

به عنوان مرز را تنگ تر در اطراف بسیاری از کشورها ممکن است ما دیدن بیشتر موج در نگرش ملی و سیاسی رژیم. و کشور در حال انجام تلاش ها برای محدود کردن گسترش عفونت می تواند به این معنی است که مردم با به دست آوردن ایمنی ممتاز دسترسی به چیزهایی مانند بیمه و کار, سفر و اوقات فراغت است.

در بدترین حالت COVID-19 may حک جدید (و تعمیق موجود) اجتماعی تقسیم و نابرابری. در بهترین حالت آن می تواند به سرعت در مسیر ما برای یک دنیای بهتر – یک جایی که مثلا کارگران پرداخت و اشتغال شرایط بهتر منعکس سهم خود به جامعه است.

این باعث می شود آن را ضروری است که ما فکر می کنم به شدت در مورد هویت و تغییرات ناشی از COVID-19 و از نظر اجتماعی و سیاسی و اخلاقی انشعابات.


ادامه مطلب: استرالیا بیشتر نگران رکود اقتصادی و به طور فزاینده ای خودخواه جامعه نسبت به مورد coronavirus خود


نقشه برداری از هویت

وقتی که می آید به تعریف هویت ما و بدانند جایگاه ما در جهان, همه ما در قرعه کشی گروه ها و دسته ها که فرهنگ ما و جامعه بداند و مهم ترین.

در این راه ما ساخت یک “هویت ” نقشه” است که به طور کلی تکامل می یابد به آرامی در پاسخ به تغییرات تدریجی در جامعه است. اما COVID-19 است تبدیل بسیاری از نقاط, نقشه, در, سرعت, در حالی که همچنین وادار کردن ما به حساب با جنبه های هویت ما که همیشه با ما بوده است.

بحث در مورد قفل کردن در مقابل بازگشایی کشورهای محوری سیاسی هویت مرکز, مرحله, به خصوص در حال حاضر از نظر سیاسی تقسیم سازمان ملل از جمله ایالات متحده است. نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفته است که سوراخ سوراخ شدن اقتصاد در برابر صرفه جویی در زندگی است “دوگانگی کاذب” در عین حال برخی از مفسران در ادامه به انجام درست آن.

این بحران همچنین reawakened ما را به هویت ملی ما. ایده “شهروندی جهانی” دارای محبوبیت در دهه های اخیر اما COVID-19 برجسته آن محدودیت قرار دادن همه ما در جغرافیای سیاسی ،

در این سال بازی های المپیک شده اند ممکن است به تعویق افتاد اما رقابت دیگر از هویت ملی است و بازی کردن آنلاین به عنوان کشورهای کروناویروس “منحنی” مقایسه می شوند در زمان واقعی است.

تنگ مرز محدودیت خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند برای یک زمان قابل توجهی, ساخت عمیق تر انعکاس هویت ملی ما اجتناب ناپذیر است. با توجه به سیاست هویت در حال حاضر در ارتباط با محل و قومیت به عنوان آشکار در مبارزه با تروریسم در اروپا و آمریکا انتخابات اثر COVID-19 خرس بررسی دقیق است.


ادامه مطلب: بازپس خیابان ؟ ما همه می گفتن داریم جدید طبیعی ” پس از coronavirus


نمودار سرزمین های جدید

این بیماری همه گیر است و همچنین قرار دادن اشکال جدید هویت بر روی نقشه. در نیوزیلند پس از پنج هفته در مستند مفهوم “کار ضروری” تبدیل به بخشی از زبان روزمره. به عنوان یک نتیجه, کارگران قبلا طبقه بندی شده به عنوان کم مهارت (پاک کننده ها و سوپر مارکت کارگران و رانندگان اتوبوس) و موضوع را به فقیر پرداخت و شرایط کار شده اند توزیع مجدد به عنوان قهرمانانه.

در حالی که بقیه از ما در خانه بمانند و ضروری کارگران به شغل خود را هر روز با دانستن اینکه آنها در معرض خطر بالاتر ابتلا به عفونت و حتی مرگ شود.

کار ضروری است که هر دو مهم و خطر ناک و ظهور آن به عنوان یک هویت جدید منبع ارائه سیاستمداران و رهبران صنعت با یک فرصت برای ایجاد طولانی سر رسیده بهبود پرداخت و شرایط کار.

ایمنی به COVID-19 همچنین بافندگی را به عنوان یک مهم هویت موضوع است. کسانی که دچار ایمنی به طور طبیعی (از طریق عفونت و بهبودی) و یا رسیدن به آن از طریق واکسیناسیون ممکن است تا پایان پیشرو سبک های مختلف زندگی برای کسانی که نمی.

این ایده که یک فرد ایمنی وضعیت خواهد بود بخشی از هویت خود شده اند غیر قابل تصور چند ماه پیش اما از آن است که در حال حاضر یک امکان واقعی است. سازمان بهداشت جهانی است هشدار داد در برابر معرفی “ایمنی گذرنامه” در زمینه پزشکی, اما این ایده از ایمنی به عنوان هویت نیز بالا می برد از روی حیله و تزویر سیاسی و حقوقی و اخلاقی سوال.

چگونه می توان ایمنی ثابت شود در راه است که کاهش خطر ایمنی جعل? وجود دارد نه یک تناقض ذاتی در عموم ترویج اجتناب از ویروس (از طریق اجتماعی فاصله) در حالی که به طور همزمان اعطا مزایا (توانایی کار سفر و معاشرت) در کسانی که در معرض آن ؟ چگونه ممکن است پیر هویت از قبیل ملیت و طبقه اجتماعی خرس در توزیع ایمنی در مقیاس جهانی ؟

این COVID-19 همه گیر خواهد شد و در ادامه به ترسیم نقشه های ما از هویت در راه بی سابقه پیشرو ما را به ناآشنا اجتماعی زمین. به عنوان آن می کند آن وقت ما به ملاحظه در مورد این تغییرات و هشدار به عواقب خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de