هر روز COVID-19 بحران نشان می دهد که چقدر آمادگی ایالات متحده در سیستم مراقبت های بهداشتی بود.

اما نه تنها از کمبود ماسک آزمایش و هواکش و نه ما هرج و مرج و متناقض بهداشت عمومی پاسخ آشکار در سراسر هر سطح از دولت است. COVID-19 نیز آورده به تیز امداد چگونه تکه تکه و آشفته آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی است.

این سیستم در ایالات متحده است که اغلب به عنوان پراکنده مدل مراقبت – کمتر ساختار یافته با حداقل برنامه ریزی مرکزی. این مدل تشویق رقابت بر همکاری است. در واقع بسیاری از بیماران امروز می توانید به طور مستقیم به یک متخصص بدون مشورت با مراقبت های اولیه خود را ارائه.

COVID-19 به نور بر روی این مشکلات سازمانی و ناتوانی ما سیستم مراقبت های بهداشتی برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد. به عنوان استادیار بهداشت, سیاست و مدیریت کار در مقایسه سلامت سیستم اصلاحات, من می خواهم به برجسته کردن آنچه در مراقبت های اولیه ارائه می دهند در ایالات متحده به ویژه در زمینه بحران مانند این یکی.

پزشکان مراقبت های اولیه ارائه می کنند فوق العاده ای در خط مقدم پشتیبانی در طول بیماری همه گیر. گتی ایماژ / Westend61

هزینه های پنهان از تخصص مراقبت

در حالی که قادر به رفتن به طور مستقیم به یک متخصص صدا ممکن است مانند یک معامله خوب برای بیمار این مدل دارای جنبه های منفی از جمله هزینه های بالاتر.

که در بخشی به دلیل این واقعیت است که متخصصان ماندن در کسب و کار با انجام آزمون های تشخیصی مانند MRI امتحانات و روش های جراحی مانند عروق کرونر بای پس گرافت. و این متخصصان با یکدیگر رقابت کنید و سعی کنید به حداکثر رساندن درآمد. صنعت مراقبت های بهداشتی به عنوان یک کل صرف US$30 میلیارد دلار در تبلیغات. رقابتی این مدل را تشویق می کند به ارائه هزینه های بالای خدمات در حجم بالاتر.

این خدمات نه تنها گران قیمت نیز در ارتباط با نرخ های بالاتر از عوارض قابل اجتناب بستری شدن در بیمارستان و readmissions و همچنین نرخ های بالاتر از عفونت های بيمارستانی. همه این عوامل نقطه به زباله و عمده ناکارآمدی در مراقبت های بهداشتی ارائه و عدم ارتباط بین ارائه دهندگان.

چگونه مراقبت های اولیه پزشکان کمک خواهد کرد

در زمان بحران فرمانداران مقامات بهداشتی و عمومی قرار داده شده اند توجه زیادی 911 و تخت بیمارستان با ظرفیت. شهرستانها و دولت در حال آمدن است تا با پاسخ خود را طرح بدون حمایت از بهداشت عمومی سازمان ها و دولت فدرال است. یک مثال: یک آتش نشانی گردان ارشد در پترسون نیوجرسی در پاسخ به 911 تماس در فرد به ارزیابی ممکن است COVID-19 موارد; او تعیین اینکه آیا یک متخصص آمبولانس باید دنبال کنید.

ارائه دهندگان مراقبت های اولیه می تواند حمایت از این triaging کار در خط مقدم و احتمالا صرفه جویی در زندگی می کند. آنها همچنین می تواند شناسایی و تماس با بیماران در معرض خطر و آموزش به آنها در مورد علائم COVID-19 قبل از آنها مریض است. آنها می تواند تسهیل در خانه تست – البته بسته به در دسترس بودن آزمون است. اگر بیماران COVID-19 اولیه پزشکان مراقبت های مدیریت می تواند مراقبت از خود را در صفحه اصلی از طریق پزشکی از راه دور و یا از طریق تلفن و مراجعه به بیمارستان ها زمانی که آنها بدتر است.

به عنوان بحران عمیق تر و سپس abates مراقبت های اولیه پزشکان نیاز به آموزش بیماران و تشویق رفتارهای که جلوگیری از گسترش بیماری است. و آنها نیز می تواند نقش کلیدی برای دوره نقاهت بیماران در مراقبت های تیم تصمیم گیری تخلیه روش و کمک به ادغام با خدمات مراقبت اجتماعی. این خواهد بود که خدمات ضروری برای بازیابی ساکنان خانه سالمندان و یا افراد بی خانمان.

زمانی که سیستم بلوک مراقبت

اما از آنجا که ما پراکنده مدل, بسیاری از مردم حتی نمی باید یک پزشک مراقبت های اولیه. و برای کسانی از ما که فراموش کرده اند آنها را هیچ تضمینی وجود ندارد که ما قادر خواهد بود برای دریافت مقدار مورد نیاز خدمات.

برخی از شیوه های در حال تلاش برای باز باقی می ماند با توجه به کمبود پرسنل و مشکلات مالی در حالی که دیگران خود را تغییر دهید تحویل شیوه های مانند تعویض به پزشکی از راه دور و یا لغو خوب و مزمن مراقبت از بازدیدکننده داشته است به جای نیاز است.

بررسی های اخیر توسط مراقبت های اولیه مشترک انجام مارس 3-6, 2020 با بیش از 1 ، 000 پزشکان مراقبت های اولیه پرستار و دستیار پزشک نشان می دهد که خدمات مراقبت های اولیه هستند “خطرناکی تحت ذوات”: 58 درصد از شرکت کنندگان گزارش استفاده از استفاده و در خانه شخصی تجهیزات حفاظتی در عمل خود را در حالی که 29 درصد از پزشکان گزارش ظرفیت برای COVID-19 تست و 39 درصد را فقط محدود به ظرفیت. نزدیک به نیمی از شیوه های مراقبت های بالینی اعضای تیم از بیمار و یا قرنطینه در حالی که 40 درصد گزارش خود کارکنان بالینی بودن مستقر در نظام سلامت است.

استفاده از پزشکی از راه دور در حال رشد است اما 72 درصد از پزشکان گزارش داد که “بیماران آسیب پذیر ندارد قابلیت به صورت مجازی بازدید از” با توجه به داشتن یک کامپیوتر و یا دسترسی به اینترنت. علاوه بر 43 درصد از شرکت پزشکان نشان داد مالی فوق العاده ای گونه های تهدید کننده عمل بسته شدن. به خصوص کوچک و مستقل شیوه در حال مبارزه با یک افت شدید در بازدیدکننده داشته است و نزدیک به 60 درصد مطمئن هستند که اکثریت مراقبت از آنها ارائه شده است reimbursable.

به طور مشابه مراکز بهداشتی و درمانی که ارائه مراقبت پزشکی محروم شهری و روستایی جوامع در حال مبارزه برای زنده ماندن.

در هارلم نیویورک پرستاران و کارکنان مراقبت های بهداشتی برای اعتراض بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی و شرایط کاری امن تر. این کمبود می گوید نویسنده ها نشان دهنده یک ناکارآمد سیستم مراقبت های بهداشتی. گتی ایماژ / Giles کلارک

تجدید نظر جهانی بهداشت تحت پوشش

من فکر نمی کنم که اینها فقط کوچک سکسکه. نه من فکر می کنم اینها دلایل ما به فوریت نیاز به یک تجدید بحث جهانی پوشش بهداشت و درمان با مراقبت های اولیه خود را به عنوان سنگ بنای.

مختلف تمثیل استفاده شده است برای توصیف ارائه دهندگان مراقبت های اولیه اعم از gatekeepers به quarterbacks. من پیشنهاد دیگری آشنا قیاس – که از بزرگ و براق ساختمان به نمایندگی از آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی. مراقبت های اولیه است که اغلب در نظر گرفته به عنوان یکی از ارکان برگزاری ساختمان و یا پایه و اساس است که آدرس اکثریت در سلامت نیازهای مراقبت و ارجاع بیماران به سطوح بالاتر برای موارد پیچیده. من می خواهم برای اضافه کردن که مراقبت های اولیه نیز مرکز کنترل مسئول حصول اطمینان یکپارچه مردم محور سیستم مراقبت.

مراقبت های اولیه سیستم در ایالات متحده آمریکا نیاز به پشتیبانی با سازمان پاسخ است که محافظت از نیروی کار را تضمین پایداری مالی و تسهیل دسترسی به اطلاعات دقیق.

به تمرکز بر مراقبت از خود را مدیریت و ادغام مسئولیت ارائه دهندگان مراقبت های اولیه نیاز به کمک به حوزه, سوال در مورد COVID-19 علائم و triaging بیماران. وجود دارد برخی از طرح های ما می توانند یاد بگیرند از جمله انگلیسی, سیستم مراقبت های بهداشتی را NHS911 خط تلفن یا COVID-19 متصل مرکز مراقبت های ایجاد شده در همکاری با اورگان بهداشت و دانشگاه علوم ایالات متحده

ما COVID-19 پاسخ ندارد به عنوان مثال دیگری از “کشف دوباره از کمبود و وعده های” از ما, پزشکی و بهداشت, سیستم های, اما به جای یک سیستم-ساختمان تلاش خواهد کرد که بهتر در خدمت ما در طول زمان بحران.

[شما نیاز به درک coronavirus همه گیر و به ما کمک می کند. خواندن این گفتگو را در خبرنامه.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im