COVIDSafe پیگیری برنامه بررسی: دولت از ارائه اطلاعات, امنیت, اما, دیگر مانع باقی می ماند

در مورد 1.13 میلیون نفر دریافت کرده بود دولت فدرال COVIDSafe برنامه 6 صبح امروز فقط 12 ساعت پس از انتشار آن در شب گذشته وزیر بهداشت گفت: گرگ شکار. دولت امیدوار است حداقل 40 درصد از جمعیت را به استفاده از برنامه طراحی شده برای کمک به کاهش گسترش بیماری کروناویروس.

قبلا دوبله TraceTogether – در خط با برنامه های مشابه نورد در سنگاپور – coronavirus تماس با ردیابی برنامه جاری شده باعث مشاجره میان مردم است. بسیاری از مردم ابراز نگرانی از فرسایش حفظ حریم خصوصی و سوء استفاده بالقوه از شهروند داده ها توسط دولت است.

اما چگونه COVIDSafe کار می کند ؟ و تا چه حد این برنامه خطاب ما نگرانی های حریم خصوصی ؟


ادامه مطلب: Coronavirus تماس با ما-برنامه ردیابی: بسیاری از ما نمی خواهد همکاری مگر اینکه هر کس می کند


شروع

برنامه, صفحه فرود, تشریح هدف خود را: برای کمک به استرالیا مقامات بهداشتی ردیابی و جلوگیری از COVID-19 را گسترش تماس با افرادی که ممکن است در نزدیکی (به فاصله حدود 1.5 متر) با یک مورد تایید شده برای 15 دقیقه یا بیشتر.

دوم صفحه نمایش توضیح می دهد که چگونه فن آوری بلوتوث است که مورد استفاده برای ضبط کاربران تماس با دیگر کاربران برنامه. این صفحه نمایش می گوید: جمع آوری داده های رمزگذاری شده است و نمی تواند توسط برنامه های دیگر و یا کاربران بدون رمزگشایی ساز. همچنین می گوید: داده های ذخیره شده به صورت محلی بر روی تلفن کاربران و ارسال نمیشود به دولت (کنترل از راه دور سرور ذخیره سازی).

این صفحه نمایش است که نشان می دهد پس از نصب برنامه توضیح برنامه توابع و راهنمای کاربران از طریق ثبت نام.
COVIDSafe نیاز به مجوز خاص را اجرا کنند.

پس از آن در صفحه نمایش این نرم افزار لینک به سیاست حفظ حریم خصوصی و در پی رضایت کاربر برای بازیابی جزئیات ثبت نام و اجازه می دهد تا کاربران ثبت نام با وارد کردن نام خود و محدوده سنی, کد پستی و شماره تلفن همراه.

این است که با یک اعلامیه صفحه که در آن کاربر باید رضایت برای فعال کردن بلوتوث “محل مجوز” و “باتری نوری”.

در رابطه با فعال کردن محل مجوز مهم آن توجه داشته باشید این همان است که عطف بر محل خدمات است. محل مجوزهای باید برای فعال COVIDSafe برای دسترسی به بلوتوث در آندروید و دستگاه های اپل. و دسترسی به باتری گوشی خود را نوری مورد نیاز است نگه داشتن برنامه در حال اجرا در پس زمینه.

هنگامی که کاربر ثبت نام اطلاع رسانی باید تایید برنامه است و در حال اجرا.

کاربران باید به صورت دستی اعطای مجوز.

از همه مهمتر COVIDSafe ندارد یک گزینه برای کاربران به خروج و یا “ورود کردن”.

در حال حاضر تنها راه برای متوقف کردن برنامه است به آن را حذف یا غیرفعال کردن بلوتوث. این برنامه با تکیه بر طولانی بلوتوث استفاده نیز کاربران نگران آن ممکن است به سرعت تخلیه باتری تلفن خود را.

آزمون مقدماتی

پس از تست های اولیه از برنامه به نظر می رسد دولت فدرال تحویل در وعده های خود پیرامون امنیت داده ها.

آزمون اجرا برای یک ساعت نشان داد که برنامه نمی انتقال داده ها به هر خارجی یا سرور از راه دور و تنها ارتباط خارجی ساخته شده بود و “دست دادن” به یک سرور از راه دور. این است که به سادگی یک راه برقراری ارتباط امن.

آزمون های اضافی باید انجام شود ،

این تصویر نشان می دهد نتایج آزمون اجرا از طریق نرم افزار Wireshark برای تعیین اینکه آیا داده ها از COVIDSafe شد در حال انتقال به سرور های خارجی.

مسائل برای کاربران آیفون

با توجه به گزارش های, اگر COVIDSafe در حال استفاده بر روی آی فون در حالت کم قدرت این ممکن است تحت تاثیر این برنامه توانایی برای پیگیری تماس با ما.

همچنین کاربران آیفون باید برنامه باز (در پیش زمینه) برای بلوتوث قابلیت به کار می کنند. دولت فدرال قصد دارد برای رفع این دردسر “در چند هفته” با توجه به نگهبان.


ادامه مطلب: Coronavirus تماس با ردیابی برنامه نمی خواهد ورود به محل سکونت خود را, اما آن را نشان می دهد که شما اویختن با


این عارضه ممکن است به دلیل اپل سیستم عامل به طور کلی اجازه نمی دهد که برنامه های به اجرا بلوتوث-وظایف مربوط و یا انجام بلوتوث-اخبار مرتبط مگر در حال اجرا در پیش زمینه.

کد منبع

“کد منبع” اصطلاح مورد استفاده برای توصیف مجموعه ای از دستورالعمل های نوشته شده در طول توسعه یک برنامه است. این دستورالعمل های قابل فهم برای دیگر برنامه نویسان.

در یک حریم خصوصی تاثیر ارزیابی پاسخ از وزارت بهداشت دولت فدرال گفت: آن را COVIDSafe کد منبع در دسترس عموم “موضوع را به مشورت با” استرالیا Cyber Security Centre. معلوم نیست دقیقا زمانی که و یا چه مقدار از کد منبع منتشر خواهد شد.

ساخت نرم افزار کد منبع در دسترس عموم و یا ساخت آن را “منبع باز” اجازه می دهد کارشناسان به بررسی کد برای ارزیابی خطرات امنیتی (و به طور بالقوه کمک به رفع آنها). برای مثال کارشناسان می تواند تعیین کند که آیا این برنامه جمع آوری هر گونه اطلاعات شخصی کاربر بدون رضایت کاربر. این اطمینان حاصل شود COVIDSafe شفافیت و فعال حسابرسی از نرم افزار است.

انتشار کد منبع نه تنها مهم برای شفافیت بلکه برای درک این نرم افزار قابلیت.

برخی از COVIDSafe کاربران گزارش برنامه نمی خواهد قبول کند شماره تلفن همراه خود را تا زمانی که آنها روشن و خاموش کردن wifi و شبکه تلفن همراه (4G) به جای آن. تا زمانی که این برنامه ساخته شده است منبع باز آن را دشوار است برای گفتن که دقیقا چرا این اتفاق می افتد.


ادامه مطلب: مبین: چه شده است تماس, ردیابی و چگونه آن را کمک به محدود کردن coronavirus گسترش یابد ؟


وظیفه مدنی

به طور کلی به نظر می رسد COVIDSafe امیدوار کننده شروع به تلاش ملی برای سهولت مستند محدودیت های لوکس در حال حاضر فراهم شده به برخی از کشورها از جمله کوئینزلند.

سوالات مطرح شده در اطراف این که آیا این برنامه بعد خواهد بود ساخته شده اجباری برای دانلود, برای رسیدن به 40% جذب هدف است. اما زمان رشد در دانلود اعداد نشان می دهد اجرای چنین نیست ممکن است لازم باشد که بیشتر مردم افزایش یابد تا خود را “وظیفه مدنی”.

گفت: تنها زمانی آشکار خواهد شد که تا چه حد استرالیایی در آغوش این مخاطب جدید ردیابی فن آوری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de