چرا ما باید مواد مخدر برای درمان COVID-19 و چه مدت طول خواهد آن را برای توسعه آنها ؟

SARS-CoV-2 – کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 – کاملا جدید و حملات سلول ها در یک راه جدید. هر ویروس متفاوت است و بنابراین داروهای مورد استفاده برای درمان آنها. به همین دلیل نبود دارو آماده برای مقابله با کروناویروس جدید که تنها ظهور چند ماه پیش.

به عنوان یک سیستم زیست شناس که مطالعات چگونه سلول های آسیب دیده توسط ویروس ها در عفونت های من به خصوص علاقه مند در پاسخ به سوال دوم. پیدا کردن نقاط آسیب پذیری و توسعه یک دارو برای درمان یک بیماری به طور معمول سال طول می کشد. اما جدید کروناویروس نمی دادن جهان که در نوع خود از زمان. با بسیاری از جهان در مستند و تهدید بلندی از میلیون ها نفر از مرگ و میر محققان نیاز به پیدا کردن یک راه موثر دارو بسیار سریع تر است.

این وضعیت ارائه شده همکاران من و من با چالش و فرصت از طول عمر: برای کمک به حل این بزرگ بهداشت عمومی و بحران اقتصادی ناشی از جهانی همه گیر از SARS-CoV-2.

در مواجهه با این بحران ما مونتاژ یک تیم در کمی Biosciences موسسه (QBI) در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو به کشف چگونگی حملات ویروس سلول. اما به جای تلاش برای ایجاد یک داروی جدید بر اساس این اطلاعات ما از اول به دنبال برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه مواد مخدر امروز در دسترس است که می تواند مختل کردن این مسیر و مبارزه با کروناویروس.

این تیم از 22 labs که ما به نام QCRG کار در سرعت فوق العاده خطرناک – به معنای واقعی کلمه در سراسر ساعت و در شیفت – هفت روز هفته است. تصور من این است که آنچه در آن احساس می شود در زمان جنگ تلاش خواهم کد انیگما-شکستن گروه در طول جنگ جهانی دوم و تیم ما به همین امید به خلع سلاح دشمن ما با درک عملکرد داخلی خود را.

Coronavirus ساده زیستی اما پیچیده در چگونه آن را آلوده یک میزبان. CDC/ هانا یک بولاک; Azaibi تأمين

یک حریف یواشکی

در مقایسه با سلول های انسانی, ویروس ها کوچک هستند و نمی توانند تولید مثل خود به خود. Coronavirus حدود 30 پروتئین در حالی که یک سلول انسان دارای بیش از 20 ، 000.

در اطراف این مجموعه محدود از ابزار ویروس هوشمندانه تبدیل بدن انسان در برابر خود. مسیر به یک سلول انسان به طور معمول قفل شده به خارج از مهاجمان اما coronavirus با استفاده از آن را پروتئین مانند کلید برای باز کردن این “قفل” و وارد یک فرد سلول.

یک بار داخل, ویروس متصل به پروتئین های سلول به طور معمول با استفاده از خود توابع اساسا ربودن سلول و تبدیل آن به یک coronavirus کارخانه. به عنوان منابع و مکانیک از سلول های آلوده دریافت retooled به تولید هزاران و هزاران نفر از ویروس ها و سلول ها شروع به مرگ است.

ریه سلول های آسیب پذیر به خصوص به این دلیل که آنها بیان مقادیر بالایی از “قفل” پروتئین SARS-CoV-2 استفاده می کند برای ورود. تعداد زیادی از یک فرد ریه سلول های در حال مرگ باعث می شود که علائم تنفسی همراه با COVID-19.

دو راه وجود دارد به مبارزه با عقب. برای اولین بار مواد مخدر می تواند حمله ویروس خود پروتئین و جلوگیری از آنها را از انجام کارهایی مثل ورود به سلول و یا کپی کردن آنها مواد ژنتیکی یک بار آنها را در داخل. این است چگونه remdesivir – مواد مخدر در حال حاضر در حال آزمایش های بالینی برای COVID-19 – با این نسخهها کار.

یک مشکل با این روش این است که ویروس جهش و تغییر در طول زمان. در آینده coronavirus تکامل می تواند در راه است که ارائه مواد مخدر مانند remdesivir بی فایده است. این مسابقه تسلیحاتی بین مواد مخدر و ویروس ها است که چرا شما نیاز به یک جدید آنفولانزا هر سال است.

اولین گام برای کشف درمان این است که به درک ویروس. Jiewei زو در Krogan آزمایشگاه آماده سازی نمونه برای توده طیف سنج. ژاکلین فابیوسCC BY-ND

متناوبا, مواد مخدر کار می کنند با مسدود کردن یک پروتئین ویروسی از تعامل با انسان پروتئین به آن نیاز دارد. این رویکرد اساسا حفاظت از میزبان ماشین آلات – دارای یک مزیت بزرگ بیش از غیرفعال کردن ویروس خود را به این دلیل که سلول انسان تغییر نمی کند و به سرعت. هنگامی که شما پیدا کردن یک داروی خوب باید آن را حفظ کند. این رویکرد که تیم ما در حال شکل گرفتن است. و آن را نیز ممکن است در برابر دیگر اورژانس ویروس ها.

آموزش برنامه های دشمن

اولین چیزی که ما نیاز به انجام شناسایی هر بخش از تلفن همراه کارخانه که coronavirus متکی به تولید مثل است. ما نیاز به پیدا کردن آنچه که پروتئین های ویروس بود ربودن.

برای این کار یک تیم در آزمایشگاه رفت و در یک مولکولی سفر ماهیگیری در داخل سلول های انسان است. به جای استفاده از یک کرم روی قلاب آنها با استفاده از پروتئین های ویروسی با کوچک شیمیایی دسته متصل به آنها نامیده می شوند یک “طعمه.” ما را از این طعمه را در آزمایشگاه رشد سلول های انسانی کشیده و سپس آنها را برای دیدن آنچه که ما گرفتار. هر چیزی که گیر کرده بود یک انسان پروتئین است که این ویروس پیش فرض در هنگام عفونت است.

در مارس 2, ما تا به حال یک لیست بخشی از پروتئین های انسانی که coronavirus نیاز به رشد. این اولین سرنخ ما می تواند استفاده کنید. یک عضو تیم ارسال پیام برای گروه ما “اولین تکرار فقط 3 طعمه … بعد 5 baits آینده.” مبارزه بود.

پس از اولین اهداف پروتئین یافت که در آن ما نیاز به جستجوی گسترده FDA داروی پایگاه داده به صورت بالقوه منطبق است. الکسا RocourtCC BY-ND

ضد

هنگامی که ما تا به حال به این لیست از اهداف مولکولی ویروس نیاز به زنده ماندن اعضای این تیم در مسابقه برای شناسایی ترکیبات شناخته شده است که ممکن است با اتصال به این اهداف و جلوگیری از ویروس با استفاده از آنها به تکرار. اگر یک ترکیب می تواند به جلوگیری از ویروس از کپی کردن خود را در بدن یک فرد عفونت متوقف می شود. اما شما نمی توانید به سادگی با دخالت فرایندهای سلولی را بدون برنامه به طور بالقوه باعث آسیب رساندن به بدن است. تیم ما نیاز به مطمئن شوید که ترکیبات شناسایی خواهد بود امن و غیر سمی برای مردم است.

سنتی راه برای انجام این امر شامل سال قبل از مطالعات بالینی و بالینی هزینه میلیون ها دلار. اما سریع و اساسا آزاد راه در اطراف این: به دنبال 20,000 مورد تایید FDA مواد مخدر است که در حال حاضر شده است ایمنی-تست شده است. شاید یک دارو وجود دارد در این لیست بزرگ است که می تواند به مبارزه با کروناویروس.

ما داروخانه ها با استفاده از یک پایگاه داده عظیم برای مطابقت با تصویب مواد مخدر و پروتئین تعامل آنها با به پروتئین در لیست ما است. آنها دریافتند 10 نامزد مواد مخدر در هفته گذشته. برای مثال یکی از بازدید یک داروی ضد سرطان به نام JQ1. در حالی که ما نمی تواند پیش بینی کند که چگونه این دارو ممکن است تحت تاثیر ویروس آن را به یک فرصت خوب برای انجام کاری. از طریق آزمایش ما می دانیم که اگر چیزی به بیماران کمک میکند.

در مواجهه با این تهدید جهانی مرز خاموش شدن ناگهانی ما بلافاصله حمل جعبه از این 10 مخدر به سه نفر از چند آزمایشگاه در جهان کار با زنده coronavirus نمونه: دو در انستیتو پاستور در پاریس و مونت سینای در نیویورک است. در مارس 13, مواد مخدر شد و در حال آزمایش در سلول به دیدن اگر آنها جلوگیری از ویروس از بازتولید.

اعزام از میدان جنگ

تیم ما به زودی یاد بگیرند که از همکاران ما در Mt. سینا و انستیتو پاستور که آیا هر یک از این 10 کار مواد مخدر در برابر SARS-CoV-2 عفونت. در ضمن این تیم ادامه داد: ماهیگیری با ویروسی طعمه پیدا کردن صدها نفر از دیگر پروتئین های انسانی که coronavirus co-مردد. ما خواهد بود با انتشار نتایج در مخزن آنلاین BioRxiv به زودی.

خبر خوب این است که تیم ما در بر داشت 50 داروهای موجود است که با اتصال به پروتئین های انسانی ما شناسایی کرده ایم. این تعداد زیادی باعث می شود من امیدوارم که ما قادر خواهید بود برای پیدا کردن یک دارو برای درمان COVID-19. اگر پیدا کنیم و تایید مواد مخدر است که حتی بدن افت می کند به این ویروس را پیشرفت پزشکان باید قادر به شروع به گرفتن آن را به بیماران به سرعت و صرفه جویی در زندگی می کند.

[شما نیاز به درک coronavirus همه گیر و به ما کمک می کند. خبرنامه ما را بخوانید.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im