به عنوان COVID-19 گسترش در سطح جهان است اطلاعات غلط در مورد چگونه به مقابله با آن. از سیاستمداران کم اهمیت جلوه دادن خطر آن برای سلامت عمومی به روزنامه نگاران, به tweeting, ادعاهای دروغین در مورد کسی که می تواند آلوده گزارش coronavirus ما را به یاد اهمیت دقیق و بی طرفانه روزنامه نگاری.

در انگلستان پخش شده است به طور کلی احتیاط در پوشش خود از جهانی همه گیر. ما را دیده اند بیشتر کارشناسان بهداشت و درمان به نظر می رسد در صبحانه مبل ها و بولتن های خبری, توضیح علمی پشت COVID-19 و ارائه توصیه های عملی در مورد چگونگی به حداقل رساندن ابتلا به این ویروس و اجتناب از راه های گسترش آن است.

“در پاسخ سوالات شما” ویژگی از پخش اخبار تبدیل به یک برجسته تر بخشی از پوشش خبری با خبرنگاران به طور مستقیم در پاسخ به مخاطبان خود ترس و نگرانی به جای سنتی رویکرد بالا به پایین. واقعیت جاری نیز به ميدان آمده با BBC بررسی واقعیت و کانال 4 Full واقع تقریبا منحصرا متمرکز بر به چالش کشیدن بسیاری از مشکوک ادعا گردش آنلاین.

اخبار تلویزیون مخاطبان باید مشخصی به عنوان مردم به نوبه خود به منابع قابل اعتماد از اطلاعات است. با توجه به کانال 4 اخبار, ویرایشگر, بن ده گلابی مخاطبان آن اندازه دو برابر طول هفته گذشته.

به طور مشابه, با توجه به اخبار بی بی سی دفتر مطبوعاتی آن مخاطبان به صورت پخش آنلاین و خروجی به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

برای رسانههای بریتانیا گزارش دولت رویکرد تطبیقی به مبارزه با گسترش COVID-19 یک تعادل دشوار است. دولت پاسخ, در حالی که در حال توسعه تقریبا به صورت روزانه باقی می ماند کمتر سختگیرانه تر از بسیاری از کشورهای دیگر که باید اعمال سخت مستندات و بسته, میخانه ها, رستوران ها و اماکن عمومی جمع آوری است.

تا چه حد باید پخش شود سوال این استراتژی ؟ تا چه حد باید آنها را پذیرش آنچه دولت های پزشکی و علمی مشاوران می گویند در حالی که به چالش کشیدن آنها و ارائه جایگزین متخصص voices – برای مثال نمایندگان سازمان بهداشت جهانی – که ممکن است توصیه های مختلف پاسخ ؟

بریتانیا صدراعظم, Rishi Sunak ساعت تست تنفسی نمونه در طول سفر به لیدز به طور کلی. دنی Lawson/PA سیم/PA تصاویر

وقتی که می آید به سوال استراتژی دولت ویراستاران نیاز به سخت قضاوت در مورد آن کارشناس صدای آنها عبارتند از: – و رد – با توجه به نزدیک مردم پس از اخبار برای پیدا کردن چه توصیه را دنبال کنید.

منابع ناشناس

به منظور حفظ اعتماد عمومی را در مقام سلامت راهنمایی و اطلاعات رسانههای می تواند توقف استفاده از “ناشناس دولت منابع”. بنابراین برای مثال در مارس 14, ITV سیاسی ویرایشگر رابرت Peston شکست یک داستان از طریق وبلاگ خود در مورد مردم بیش از 70 بودن قرنطینه به مدت چهار ماه در “زمان جنگ به سبک بسیج برای مبارزه با کروناویروس”. از آن به بیرون درز شد فقط در زمان برای روز شنبه روزنامه, اما اعلام نشده نخست وزیر یا یکی از کارشناسان علمی اما ناشناس “ارشد دولت منبع”.

با توجه به این مهم زنگ خطر این باعث برای میلیون ها نفر از مردم Peston باید قربانی خود را به “حرکت شبیه چمچه زنی” برای خوب بیشتر از درخواست دولت برای دقت قرار دادن این کلید توسعه در ثبت عمومی. سیاسی عمل با استفاده از “منابع” به ارائه جلسات به کلید نگاران چیز جدیدی نیست – آن را در جریان بوده است برای سال های بسیاری است و شناخته شده در صنعت به عنوان “بادبادک پرواز”.

توسط توجیهی روزنامه نگاران ناشناس از آن باز می شود تا یک فضا برای سیاست های, به بحث در حالی که همچنین اجازه می دهد وزرای دولت به فاصله خود از آن تحت روزنامه نگاری سوال و یا فشار افکار عمومی. اما در عمده بهداشت و درمان اضطراری از این نوع که در آن اعتماد عمومی بسیار مهم به نظر می رسد عمیقا غیر مسئولانه است.

در حال حاضر بیشتر از همیشه روزنامه نگاران و رسانههای می تواند ایستادگی و مقاومت در برابر اين جلسات به خاطر واضح تر و دقیق تر اطلاعات دولت.

آن را کمک نمی کند که انگلستان وزیر بهداشت, متی, Hancock, نوشت, مقاله ای برای دیلی تلگراف در مورد دولت در پاسخ به COVID-19 روزنامه منتشر شده آن را در پشت یک paywall که در آن تنها مشترکین می تواند آن را ببینید. واشنگتن پست – که معمولا پایبند به سخت paywall ساخته شده و تحلیل آن از گسترش ویروس آزادانه در دسترس است. باید منصفانه به تلگراف آن را بعد از آن ساخته شده هنکاک مقاله به طور کلی در دسترس است – اما تنها پس از انتقاد در رسانه های اجتماعی.

زمان به گام تا: انگلستان وزیر بهداشت مت Hancock. دومینیک Lipinski/PA سیم/PA تصاویر

این مسائل چون اگر فقط مردم به اندازه کافی انگیزه برای عضویت در یک روزنامه دسترسی حیاتی اطلاعات سلامت آن خطرات بیگانه بزرگ ردیف هایی از جمعیت که همچنین نیاز به درک آنچه در دولت تصمیم گیری و استدلال در پشت آنها. دولت رسانه استراتژیست نیاز به آگاهی از آن و اولویت بندی سیستم عامل های رسانه های در دسترس برای کل کشور است.

جلسات مطبوعاتی

تصمیم دولت برای برگزاری روزانه کنفرانس های مطبوعاتی نشان دهنده شفاف تر نگه عمومی اطلاع از آخرین تحولات و تصمیم خود ساخت. کنفرانس های مطبوعاتی را از ویژگی های نخست وزیر یا وزیر امور خارجه. رئیس پزشکی مشاور کریس Ersin و پاتریک blue palace hotel, the مشاور ارشد علمی نیز “به طور معمول” حضور در جلسات.

آن باقی مانده است دیده شود که تا چه حد این جمعیت بریتانیا اعتماد خواهد کرد و به دنبال دولتی راهنمایی. در حالی که یک نظرسنجی ها یافت می شود اکثر افراد مورد اعتماد مشاوره و راهنمایی در مورد COVID-19 از دولت افسر ارشد پزشکی و مدیر کل سازمان بهداشت جهانی بیش از یک سوم از مردم تمدید همان سطح از اعتماد به نخست وزیر و وزیر بهداشت. البته ایمان در دولت مشاوران ممکن است تغییر به عنوان کشور مقایسه پاسخ بریتانیا به کشورهای دیگر است.

به عنوان عمومی ترین منبع قابل اعتماد اخبار در انگلستان پخش خواهد شد نقش مهمی در انتقال و بازجویی استراتژی دولت برای مقابله با کروناویروس. این یک آزمون بزرگ را پخش خدمات عمومی نقش بی طرفانه به گزارش حقایق در حالی که استوار برگزاری این دولت به حساب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو