COVID-19: درمان می تواند بدتر از این بیماری در آفریقای جنوبی

به عنوان جدید کروناویروس SARS-CoV-2 گسترش در سراسر جهان برخی از دولت ها گرفته اند سریع و بی سابقه ای در عمل است. دیگران به رهبری رهبران متعصب که بی اعتبار کردن علم و تخصص شده اند که با انفعال. اما شرایط افراطی در کشورهایی مانند ایتالیا و چین باید سوخت یک گوش خراش ‘عقل متعارف” است که نگه می دارد که دولت ها و جوامع باید پاسخ را از طریق اقدامات شدید.

رئیس جمهور سیریل Ramamphosa اعلام کرده است در سراسر کشور خاموش شدن شروع در 27 مارس, که در طی آن افراد باید در خانه بماند و به مدت 21 روز. استثنا ساخته شده به صورت کاملا لازم است فعالیت ها و برای دسته از کارگران مورد نیاز برای نگه داشتن آفریقای جنوبی عملکرد در حداقل اجتماعی و اقتصادی در سطح.

برخی از اپيدميولوژيستها (کارشناسان در گسترش بیماری) که تنها نگرانی این است که برای جلوگیری از این ویروس پخش كردن, توصیه تعطیلی کامل اقتصاد. این مورد برای انجام این کار می تواند توسط انواع مدل های پیچیده. و Ramaphosa ذکر شده ‘مدل سازی’ به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری خود را, اما به هیچ اساسی جزئیات.

در عین حال مشابه نتیجه گیری را می توان برای هر انتقال بیماری است. را انتقال HIV. آن را می تواند متوقف شود به طور دائم با ممنوعیت فعالیت جنسی و انتقال خون. اما اگر قابل اجرا و بدون تلقیح مصنوعی که در نهایت منجر به پایان دادن به نژاد بشر است.

که پوچ مثال نشان می دهد پیچیدگی دنیای واقعی چالش مبارزه با بیماری انتقال است. اپیدمیولوژی است که تنها یک ابزار عمومی و سیاست های بهداشتی. و بهداشت عمومی تصمیم گیری در نهایت نیاز به در نظر گرفتن گسترده تر اجتماعی و اقتصادی زمینه. در حالی که Ramaphosa تصمیم نشان دهنده در نظر گرفتن این عوامل و اقدامات لازم برای جبران مرتبط مضرات وجود دارد دلیلی برای باور به اعلام اقدامات ممکن است بیش از حد و زودرس است.

شوک های اقتصادی نیز کشتن

این مهم است که برای شروع با به رسمیت شناختن آن است که فقر نیز جان مردم است. تاریخ اقتصادی نشان می دهد که شوک باعث افزایش در میزان مرگ و میر و کاهش بسیاری از اقدامات خوب بودن. مربوط به ناآرامی های اجتماعی نیز مضرات و جان مردم. آنقدر شدید اجتماعی و اقتصادی اقدامات در برابر یک ویروس می تواند فوری و دراز مدت اثرات منفی بر سلامت و مرگ و میر است که جبران هدف اساسی: به منظور حفاظت از جان شهروندان و ساکنان.

سیاست انتخاب شده است نه به عنوان برخی از نشان می دهد بین زندگی و سود. که نادرست است دودویی. در هر سیستم اقتصادی زندگی اکثریت جمعیت بستگی دارد به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصادی و فعالیت های اجتماعی.

آنچه نمی باید اتفاق می افتد این است که اقدامات لازم برای جلوگیری از مرگ و میر و سایر مضرات از COVID-19 end-تا باعث آسیب بیشتر. که یک اصل بسیار مهم است که در جهانی و همچنین در سطح ملی.

بسیاری خواستار اقدام جدی منعکس کننده درک کمی از تعادل ظریف که دولت مجبور به اعتصاب. که در تعادل است و حتی سخت تر در کشورهای در حال توسعه با منابع کمتر و بیشتر جمعیت های آسیب پذیر.

در آفریقای جنوبی و بخش زیادی از جمعیت در سن کار بیکار است و بستگی دارد به طور غیر مستقیم در فعالیت های اقتصادی از دیگران است. که فعالیت های اقتصادی به خصوص از پایین کارگران پرداخت می شود و کسب و کارهای کوچک است که اغلب به مخاطره انداخته است. اقدامات موجود در حال حاضر مصرف بی سابقه تلفات در خدمات صنایع از جمله صنعت گردشگری و مهمان نوازی و حمل و نقل. خرده فروشان از موارد علاوه بر مواد غذایی و ملزومات نیز رسید. و کسانی که اثرات موج دار شدن خواهد شد به بقیه اقتصاد است.

این اقدامات سختگیرانه تر اعلام خواهد شد که بسیار گسترده تر تاثیر است. پایدار خاموش کردن و یا کاهش در فعالیت های اقتصادی منجر به دیوان کیفری بینالمللی ارجاع شود و یا کاهش حقوق و دستمزد برای کارگران دائم در تولید معادن و کشاورزی بخش است.

به صندوق بیمه بیکاری است که معقول بودن قرار به جبران برخی از عواقب ناشی از مداخلات. اما بازار سهام سقوط بدان معنی است که این زمان بسیار خوبی برای پول نقد در صندوق را گسترده تر مازاد.

منابع مالی دولت در حال حاضر تحت فشار بی سابقه ای ساخت آن را سخت تر برای بسیج منابع به همان درجه که برخی از کشورهای توسعه یافته و در حال حاضر در حال انجام است. کاهش در فعالیت های اقتصادی منجر خواهد شد به یک قطره بزرگ در مالیات بر درآمد. این ترکیب در حال حاضر وضعیت دشوار که در آن مسیر رو به بالا بدهی های ملی است و دیگر انتظار می رود برای ایجاد ثبات در.

و گام های آفریقای جنوبی وزیر دارایی Tito Mboweni به بخش عمومی لایحه دستمزد پایین می تواند پیامدهای جدی برای بخش بهداشت و درمان که در آن وجود دارد در حال حاضر کمبود نیروی انسانی. و است که می تواند تاثیر منفی در دولت توانایی ایجاد اجماع سیاسی در این زمان بسیار مهم.

بنابراین روشن وجود دارد خطرات اقتصادی ‘توقف ناگهانی’ در زمانی که مالی عمومی به مخاطره انداخته است. اما نیز وجود دارد که خطرات ملی و جهانی سیستم مالی است. در سطح ملی اگر افراد و شرکت ها نمی توانند بدهی خود را وجود خواهد داشت insolvencies و فشار بر سیستم بانکی است. بانک های آفریقای جنوبی نسبتا خوبی حروف و آفریقای جنوبی بانک مرکزی دارای ظرفیت برای کمک به از طریق سیاست های پولی.

اما آفریقای جنوبی کمتر است و قادر به تقلید عظیم تعهدات توسعه کشور بانک های مرکزی.

پیامدهای ناخواسته و اهمیت زمان بندی

نهایی مسئله حیاتی است که ضعیف قدردانی است که وجود یک شکاف بزرگ بین تئوری و قصد از سیاست ها و نتایج واقعی. را شامل مردم در خانه های خود و جوامع منجر به توقف یا کاهش در انتقال در همه زمینه ها? اگر زمان مستند نتواند به شدت جلوگیری از انتقال است که ممکن است آن را لایه یک فاجعه دیگر. خواهد جوامع مطابق با مستندات? برای چه مدت ؟ چه پیامدهای وجود دارد خواهد بود برای آنچه که اتفاق می افتد در درون خانواده ها?

هیچ چیز خاص و بسیار کوچک است.

مردم گیر خواهد شد در صفحه اصلی:: کودکان نمی خواهد که دسترسی به مدرسه وعده های غذایی از نظر جنسی فعال مردم به دولت-موضوع کاندوم کسانی که نیاز به دارو (از جمله ضد retrovirals برای درمان HIV) و دسترسی به امکانات پزشکی را در صورت عدم حمل و نقل, اجتماعی, دریافت کنندگان کمک مالی ممکن است مشکل دسترسی به منابع مالی است که نگه داشتن آنها و وابستگان آنها را زنده کسانی که با سوء استفاده همکاران کمتر خواهد بود قادر به محافظت از خود ناکافی خدمات در جوامع فقیر ممکن است رو به زوال و حتی بیشتر. دولت می گوید آن را به آدرس تقریبا همه این چیزها اما خدمات موجود تحویل شکست در هر سطح افترا که اعتماد به نفس.

همه این چیزها می تواند منجر به جدی رساند. و اگر ساکنان پاسخ نمی دهند که دولت تمایل حتی تلاش برای به اجرا درآوردن مستند اقدامات آسیب پذیر در جوامع می تواند تسهیل گسترش COVID-19 در آن جوامع و در میان مأموران اجرای قانون.

مربوط به همه این سوال از زمان. اقدامات شدید نمی تواند پایدار برای مدت طولانی تا زمانی که برای اجرای آنها بسیار مهم است. حتی در جایی که وجود شایستگی برای خاموش کردن بخش های بزرگی از اقتصاد و فعالیت های اقتصادی را نمی توان تعطیل به طور نامحدود. اگر انتقال است نه به اندازه کافی پیشتر این کشور ممکن اگزوز منابع مختلف در زمان به طور بالقوه خطرناک تر و زمستان دوره می رسد.

وزن تهدید در برابر عواقب ناشی از عمل

برخی از مردم بر این باورند که COVID-19 خیلی بد است که هر گونه اقدامات مناسب هستند. اما آن است که توسط شواهد موجود. داستان فردی بيمارستان در بخش هایی از ایتالیا – با تعداد زیادی از خطر شهروندان مسن و گرافیک توصیف چگونه افراد مرگ COVID-19 انجام کمی برای کمک به درک کلی تهدید و مسلما گمراه کننده است.

خواستار اقدامات شدید گاهی اوقات فرض کنیم که این منجر به توقف سریع در انتقال اما مشخص نیست چرا که از مسائل مربوط به مشکلات زمان بندی و رفتار است. دولت اعلام کرد استراتژی متمرکز بر ‘مسطح منحنی’, هدف اول و مهمتر از همه برای جلوگیری از افزایش تعداد موارد است که پایمال کردن سیستم بهداشت و درمان با عواقب وخیمی برای دیگر مراقبت ويژه است. کاهش تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 خودی خود تنها یک هدف ثانویه از استراتژی که توسط وزیر بهداشت گفته است که او در نهایت انتظار دارد که 60 تا 70 درصد از مردم آفریقای جنوبی به توان و حذف.

تصمیمات مورد نیاز هستند قطعا دشوار است. دولت تا به حال به وزن هزینه ها و عواقب شدید تر مداخلات در برابر احتمال است که آنها را به طور چشمگیری کاهش می دهد محلی تاثیر بیماری همه گیر. اما در صورت عدم وجود مدارک و شواهد است که در برابر عموم موشکافی Ramaphosa رفته اند ممکن است بیش از حد.

آفریقای جنوبی در حال حاضر مسلما اشتباه در کنار احتیاط از یک طیف از اقدامات. خلاق اقدامات برای حمایت از شرکت های کارگران و افراد قطعا لازم و ایجاد فضایی – هر چند نسبت اقدامات شدید مانند مالیات بر کسانی که با بالاتر پایدار درآمد شده اند رفته در حمایت از درخواست کمک های خیریه به یک “صندوق همبستگی’.

اما همانطور که همه چیز ایستاده نگرانی باقی مانده است که قرار است درمان می تواند در عین حال بدتر از این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو