“‘رفتن به خانه شما حق ندارد به اینجا’,” او بازگو او گفت.

“او با استفاده از f-کلمه من چند بار کردم و به ماشین او و او به عنوان رانندگی کردن او گفت:” من شرط می بندم شما نام لی, آن نمی باشد?’.

“او نمی آدرس دیگر مردم انتظار … من تنها کسی نبودم سفید, من حدس می زنم.”

به عنوان یک دکتر اول فکر کردم از نگرانی برای زن سوال که آیا او نیاز به حمایت و یا کمک به پرتاب چنین سوء استفاده.

او پست شده در خانواده, پزشکان Highton Facebook صفحه برای حمله بیشتر قابل مشاهده است. او از دوستان تا به حال از او تشکر برای به اشتراک گذاری به عنوان آنها می خواهم تا به حال تجربه مشابه اما احساس ناراحت کننده بیان آنها.

“من فکر می کنم آن را بیشتر بالا بردن آگاهی که آن را اتفاق می افتد,” او گفت:.

“افرادی که نمی آن را تجربه شخصا آن را ممکن است اتفاق می افتد اما برای هر مورد گزارش شده است که از طریق رسانه ها یا مقامات وجود دارد احتمالا 10 نفر دیگر که سکوت کند.”

دوستان خود را با پس زمینه copped سوء استفاده در حالی که کار خود را در مقابل متری و یا در حالی که چیدن سبزیجات در سوپرمارکت.

A Swastika symbol and two Chinese flags with COVID-19 written in black on them have been flown on a phone tower north of Melbourne.

یک صلیب شکسته نماد و چینی دو پرچم با COVID-19 نوشته شده در سیاه و سفید بر روی آنها شده اند پرواز بر روی تلفن برج در شمال ملبورن. اعتبار:تصویر: نه اخبار.

“این COVID-19 همه گیر داده مردم با تعصب ذاتی توانایی بیان خود را,” او گفت:.

دکتر چانگ تجربه یکی از بسیاری از حملات نژادپرستانه در سراسر استرالیا با هدف قرار دادن مردم ظاهر آسیا پس از شروع COVID-19 بیماری همه گیر.

در میان آنها یک حادثه در تاریخ 12 آوریل هنگامی که یک صلیب شکسته و دو چینی پرچم مارک با کلمات “COVID-19” بودند صحافی کردن بر روی یک تلفن برج در Kyabram در مرکزی ویکتوریا.

در هفته گذشته دو قومی چینی دانشجویان بین المللی شد bashed در ملبورن CBD و گفت: “خارج شدن از کشور ما”.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews, وجود دارد گفت: “به سادگی هیچ جایی برای این نوع از رفتار در کشور ما”.

“ما همه در این با هم,” او گفت:.

“ما بیشتر موثر ما بهتر و قوی تر اگر همه ما با نگاه کردن به هر یک از دیگر.”

آقای اندروز شخصا به نام راننده اتوبوس که copped نژاد با انگیزه سوء استفاده کرد و گفت که “به سادگی اشتباه است” که مردم بودند که حمله به هر یک از دیگر.

“وجود دارد هیچ جایی برای که آیا آن را با انگیزه نژادی یا نه” او گفت:. “من می دانم که مردم نا امید, اما وجود دارد به سادگی هیچ جایی برای مردم به رفتار مانند آن.”

ویکتوریا فرصت های برابر و حقوق بشر کمیساریای کریستن هیلتون گفت: رفتار نژادپرستانه بودن گزارش شد و نه فقط در برابر دولت ارزش های مشترک اما در برابر قانون است.

“گزارش از نژاد پرستی شده اند در حال افزایش است COVID-19 pandemic پیشرفت کرده است و من آگاه است که دیگر دولت فدرال و حقوق بشر اجساد را مشاهده کرده اند مشابه افزایش یافته در هر دو گزارش و شکایت رسمی” او گفت:.

“جدیت نژادپرستانه و حوادث گزارش واقعی است دلیلی برای نگرانی – از نظرات توهین آمیز و سوء استفاده کلامی از طریق به تهدید و خشونت فیزیکی. هیچ ویکتوریا باید برای تحمل و نژادپرستی به دلیل که آنها هستند و یا جایی که آنها آمده است.”

دکتر چانگ گفت: او افتخار جیلان و گفت: این مراقبت و فراگیر جامعه است.

“ویروس است نه نژاد پرست. نه ما. تنوع قدرت ما است,” او گفت:.

“این یک ویروس است که به نظر می رسد در چه رنگ پوست شما است. در پایان روز آن را قدردانی ما همه انسان هستیم همه در این با هم, ما برای مراقبت از یک دیگر ما احترام یک دیگر برای ما هستند و ما کمک به کسانی که نیاز دارند. من فکر می کنم آن را بسیار universal احساسات واقعا….”

بیشتر جیلان شهردار استفانی آشر گفت: شورای محکوم نژادپرستی در همه اشکال و خواست اعضای جامعه به طور محترمانه در هر تعامل است.

“در حال حاضر زمان برای وحدت محبت و پذیرش همه مردم نمی دادن به ترس و تعصب است. بیایید حمایت از هر یک از دیگر از طریق این بیماری همه گیر” او گفت:.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de