COVID-19 نهاد افراد معلول بيشتر در معرض خطر طرفداران می گویند

تورنتو — قبل از COVID-19 قرار می گیرد خیلی از کشور در مستند بلین کامرون زندگی مستقل و فعال زندگی در اتاوا. اما زمانی که این بیماری همه گیر ضربه او از دست هر دو.

کامرون که دیستروفی عضلانی خود را از دست داد اختصاص داده شده مسئولین کمک کرد که با انجام وظایف روزانه و نقل مکان کرد به عقب در با پدر و مادر خود را. هنوز به نظر او خود را خوش شانس.

“این کاملا یک دست دادن استقلال است اما من خوشحالم که من این امتیاز داشتن خانواده است که توانایی برای کمک به من گفت:” کامرون.

“من نمی توانم تصور کنید که دیگر افراد معلول بدون آن.”

وجود بیش از شش میلیون کانادایی زندگی با معلولیت و بسیاری از آنها مانند کامرون به ویژه آسیب پذیر هستند به تاثیر COVID-19.

دولت کانادا و گروه های بین المللی مانند سازمان بهداشت جهانی و سازمان ملل متحد توجه داشته باشید که در حالی که داشتن یک ناتوانی به تنهایی قرار نیست یک فرد در خطر بالاتر ابتلا به این بیماری می توانند آن را در معرض خطر بالاتر ابتلا به عفونت یا بیماری شدید.

کسانی که باید ارتباط برقرار کردن با چند ارائه دهندگان مراقبت های مشکل شستن دست خود نابینا هستند و باید از لمس اشیاء و سطوح حمایت و یا برای به دست آوردن اطلاعات برای مثال همه می تواند یک خطر بیشتر است. آنها همچنین ممکن است در صورت موانع دیگر مانند اختلال در دسترسی به مراقبت های بهداشتی و دیگر خدمات ضروری است.

افرادی که غیر کلامی در فقر زندگی می کنند و یا دسترسی به تکنولوژی و ارتباطات دیگر پشتیبانی نیز به ویژه آسیب پذیر می گویند طرفداران که قبلا در صدا زنگ.

اطلاعات جدید از انگلستان نشان می دهد که نزدیک به دو سوم از COVID-19 مرگ و میر در کشور شده اند افراد با معلولیت های مختلف گزارش شده است و طرفداران در حال تماس برای پرس و جو. در همین حال ایالات متحده با آمار و ارقام از ماه ژوئن از نیویورک و پنسیلوانیا دریافتند که COVID-19 عفونت و مرگ و میر بالاتر در میان کسانی که با معلولیت ذهنی با توجه به NPR تجزیه و تحلیل.

پیش از آن در گیر یک زن در 40s خود را از بریتیش کلمبیا که تا به حال فلج مغزی درگذشت به تنهایی در بیمارستان پس از حمایت از کارگران که به طور معمول به کمک او بود محروم از تسهیلات با توجه به COVID-19 سیاست های پیشگیری.

این چالش های مرکب با انزوا و تنهایی است که بسیاری از مردم در حال حاضر تجربه به عنوان یک نتیجه از مستندات.

“من واقعا باید برای قرعه کشی فقط در تلاش برای آرام کردن ذهن و تمرکز بر روی چیزهای دیگر و سعی کنید اجازه ندهید که اضطراب پایمال کردن من” کامرون گفت.

وجود دارد یک پیشنهاد در اتاوا برای یک بار پرداخت تا 600 دلار برای کسانی که با ناتوانی است که به دام افتاده است در سیاسی برزخ پس از بیل موفق به قبل از تصویب مجلس عوام موکول. دفتر نخست وزیر می گوید آن است که کاوش های غیر قانونی راه برای دریافت این پول به کسانی که به آن نیاز دارید.

“این ناامید کننده برای دیدن احزاب همکاری نمی کنند راه آنها شده بود در ابتدا زمانی که دولت لیبرال بود قادر به گرفتن بسیاری از اقدامات پشتیبانی از طریق” گفت: ری Noyes که همراه با کامرون بخشی از بلوط کانادا یک سازمان حمایت از کم و متوسط درآمد خانواده.

Noyes در میان 1.25 میلیون کانادایی است که می تواند بهره مند از کمک مالی تا به حال از آن گذشت. او و دیگر حامیان سوال که چرا افراد با معلولیت زندگی می کنند در کمتر از کانادایی که در حال دریافت کمک مالی از طریق کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند (CERB) که disqualifies بسیاری از کسانی که در استانی برنامه های کمک.

Noyes در حال حاضر زندگی در 1200 $در ماه از, Ontario disability support program, اما افزایش هزینه های ناشی از این بیماری همه گیر به معنی کسانی که دلار در حال رفتن به عنوان آنها استفاده می شود.

“اگر شما فکر می کنم آن را سخت را برای شما به امتحان کنید و منابع خود را به مواد غذایی خود را برای به دست آوردن چیزهایی که شما نیاز به احساس خوب تصور کنید آنچه در آن مانند برای کسی که در حال حاضر تمام انواع موانع” گفت: بانی Brayton ملی, مدیر اجرایی, سحر کانادا شناخته شده به عنوان غیر فعال شبکه زنان کانادا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de