COVID-19: استانها باید احترام حقوق کودکان به آموزش و پرورش یا نه بازگشایی مدارس در ماه سپتامبر

کودکان و جوانان را ناخواسته تبدیل به گرم سیب زمینی در یکی از مهم ترین مسائل جامعه ما در حال حاضر چهره مورد coronavirus: آیا و چگونه مدارس را بازگشایی در ماه سپتامبر.

انتاریو است که انتظار می رود به ایجاد یک اطلاعیه در این هفته تایید اطلاعات بیشتر در مورد رویکرد خود را به بازگشایی مدارس با بریتیش کلمبیا اعلام رود در روز چهارشنبه.

برخی از والدین در نیاز ناامید از مهلت اصرار تمام وقت و حضوری بازگشت از دانش آموزان است. آنها نقطه به نقطه ویرانگر اقتصادی و عواقب ناشی از داشتن بخش بزرگی از کارگران صالح توسط مراقبت از کودک.

شواهد قانع کننده است: یک مطالعه اخیر از RBC در بر داشت زنان شرکت کننده در نیروی کار در پایین ترین سطح در سه دهه.

در دیگر اردوگاه سیاستمداران اتحادیه ها و مدیران مدرسه باید هشدار داد از خطرات بالقوه بهداشتی که در یک زمان بازگشایی خواهد مطرح به کارکنان و دانش آموزان.

اما کودکان و جوانان نیست, سیب زمینی داغ, آنها انسان با حقوق. به عنوان یک عضو از Inter-disciplinary تحقیقات آزمایشگاهی بر روی حقوق کودک در دانشگاه اتاوا من باور دارم که ما می توانیم depoliticize back-to-school بحث توسط reframing آن با حقوق کودکان و جوانان در مرکز آن است.

اما آیا این به این معنی است که کودکان و جوانان باید حق بازگشت به صورت تمام وقت و حضوری آموزش در سپتامبر ؟

تعهد قانونی

دولت در حال حاضر با تصمیم گیری های دشوار که شامل تعادل ظریف از بهداشت عمومی و پایداری اقتصادی. در همان زمان تمام تصمیم گیری ها باید مطابق با قوانین بین المللی حقوق بشر با توجه به این واقعیت است که کانادا یکی از 193 آمده است که تصویب کنوانسیون حقوق کودکان (CRC).

این به این معنی ارائه آموزش با کیفیت برای فرزندان ما یک تعهد قانونی. اگر دولت مایل به کاهش کیفیت آموزش های ارائه شده به کودکان و جوانان آنها اول باید ثابت کند که آنها داده اید مراقب باشید در نظر گرفتن همه جوانب و ارائه حداکثر منابع در دسترس برای جلوگیری از نقض حقوق کودکان و جوانان است.

در این راستا #SchoolsNotBars بیش از یک جاذب برچسب روند در رسانه های اجتماعی. آن را با دقت توصیف سیاست انتخاب است که باید ساخته شده به منظور محدود کردن جامعه انتقال ویروسی به طوری که ما می تواند احترام به حقوق بشر از کودکان و جوانان به کیفیت آموزش و پرورش است.

کودکان و جوانان-محور رویکرد

کنوانسیون حقوق کودکان است که به طور گسترده ای به تصویب سند حقوق بشر در سطح جهان و این نشان دهنده نقطه عطفی در تغییر چگونه کودکان و جوانان هستند در نظر گرفته است. آن را به رسمیت می شناسد و آنها را به عنوان کامل انسان و حقوق حامل و حرکت به دور از دیدن آنها را به عنوان دریافت کنندگان منفعل بالغ اقدامات است.

فراگیر تعهد متحده تحت کنوانسیون این است که به نظر اولیه به بهترین منافع کودکان و جوانان در همه مسائل مربوط به آنها. کانادا تصویب این بدان معنی است که تمام سطوح دولت ها باید اطمینان حاصل شود که تصمیمات و اقدامات مطابق با کنوانسیون.

بهترین منافع کودکان و جوانان به نظر می رسد نمی توان به طور کامل در نظر گرفته شده در برخی از بیماری همه گیر سیاست.

مثلا مرحله 2 انتاریو بازگشایی طرح مجاز برای بزرگسالان خاص indulgences مانند نوشیدنی در پاسیو و ناخن سالن.

اما در حالی که این دهانه به معنای بزرگسالان می تواند نوشیدنی و دریافت manicures “زمین بازی [و] بازی سازه” بودند که میله میله به “بسته باقی می ماند” به رغم کم خطر فعالیت های مرتبط با آنها. حقوق کودکان و جوانان به بازی تضمین شده توسط کنوانسیون و حیاتی برای توسعه خود را همچنان به نقض شود.


ادامه مطلب: Coronavirus افکن سهام و دسترسی مسائل با کودکان حق بازی


حقوق مبتنی بر تصمیم گیری

حق آموزش و پرورش تضمین شده توسط کنوانسیون حقوق کودکان است و ذاتا مرتبط با بهترین منافع کودکان و جوانان است. به عنوان مشاهده شده توسط کمیته اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی و حقوق, آموزش و پرورش این است که هر دو یک حق انسانی را در خود دارد و ضروری وسیله ای برای تحقق سایر حقوق بشر است.

کودکان حق دارند به آموزش و پرورش است که توسعه پتانسیل کامل خود را از جمله احترام به حقوق بشر در خود احساس هویت و وابستگی و اجتماعی در یک محیط است که آنها آماده برای تمام جنبه های زندگی است.

مدارس هستند که در آن کودکان و جوانان به طیف گسترده ای از حقوق خود را برآورده. این شامل حق محافظت از خشونت به دریافت اطلاعات مناسب برای بازی مناسب برای دسترسی به حمایت های اجتماعی و به ورزش خود را آزادی اندیشه و مونتاژ.

در حالی که ما به درستی به نام و به حساب به صورت تاریخی و در حال حاضر مشکلات سیستمیک با مدارس به عنوان سایت از بی عدالتی و تبعیض و یا سوء استفاده مدارس نیز می تواند پناهگاه برای به حاشیه رانده شده و یا آسیب پذیر کودکان و جوانان است.

برای مثال کودکان و جوانان معلول تکیه بر مدارس به فن آوری دسترسی به آنها کمک خواهد کرد که غلبه بر موانع ارتباطات. گی-راست اتحاد را فراهم ایمنی و محرمانه برای LGBTQ2 دانش آموزان به تأیید و یا آموزش خود را در مورد گرایش جنسی, هویت جنسی, هویت جنسی و جنسیتی بیان.

مدارس نیز می تواند کمک به مقابله با زبانی و فرهنگی جذب در کانادا زبان رسمی جوامع اقلیت.

باید ثابت کند همه جوانب در نظر گرفته شود

تحت قوانین بین المللی حقوق بشر پوسته پوسته شدن پشت از کیفیت آموزش های ارائه شده به کودکان و جوانان باید اجتناب شود. آن مجاز است فقط در شرایط محدود است. آموزشی کارشناسان استدلال کرده اند که آنلاین و پاره وقت آموزش ناکافی و نامناسب و نابرابر نسبت به امن و تمام وقت در فرد آموزش.


ادامه مطلب: Coronavirus تعطیلی مدارس می تواند گسترش نابرابری برای ما جوانترین دانش آموزان


اگر دولت مایل به کاهش کیفیت آموزش ارائه شده آنها باید اول اثبات آنها داده ام توجه دقیق به همه جوانب و ارائه حداکثر منابع در دسترس برای جلوگیری از نقض حقوق کودکان و جوانان است.

دولت باید کرباس دیگر مکان های فیزیکی موجود برای برگزاری فرد آموزش برای تضمین اندازه کلاس کوچک و با رعایت فاصله فیزیکی سیاست اگر زیرساخت های فعلی فاقد آن است.

محل اقامت برنامه های ساخته شده باید برای دانش آموزان و معلمان که به ضعف سيستم ايمنی.

اقدامات نیز باید انجام شود به طوری که مدارس باز می توانید با خیال راحت در حالی که احترام به حقوق دانش آموزان و معلمان برای لذت بردن از بالاترین استاندارد بهداشتی قابل دسترسی. این به این معنی است که بازگشت به مدرسه برنامه ریزی باید شامل تلاش برای محدود کردن جامعه انتقال است.

مقدماتی بودجه تهیه شده توسط Toronto District School Board نشان می دهد که هزینه های مالی در ارتباط با اجرای مورد نیاز بهداشت عمومی دستورالعمل خواهد بود شیب دار.

اگر آن است که واقعا نا امن

اگر بازگشت به فرد در آموزش است که واقعا غیر ممکن است برای دلایل بهداشتی پس با توجه به همه این گزینه های آموزش و پشتیبانی ارائه شده باید به معلمان برای ایجاد و ارائه کیفیت آموزش به کودکان و جوانان است که متناسب با نیازهای خود و در دسترس برای کسانی که با نیازهای مختلف و شرایط. در حال توسعه برنامه های درسی در یک صورت تصادفی قابل قبول نیست.

این غیر معمول نیست که احترام به حقوق بشر شامل قابل توجه هزینه های مالی و پیچیده لجستیکی از موانع.

حق رای برای مثال نیاز به ایجاد 20 ، 000 ایستگاه های رای گیری و استخدام بیش از 233,000 مردم تمایل به آنها را.

بزرگسالان باید در حال حاضر مشابه در مقیاس بزرگ تلاش ها و هزینه های مالی به منظور احترام به حقوق فرزندان و جوانان به کیفیت و ایمن آموزش و پرورش در ماه سپتامبر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de