COVID-19 فراهم می کند یک فرصت نادر برای استرالیا به مجموعه خود را جدا از دیگر قدرت های منطقه ای. آن می تواند ایجاد یک اقیانوس آرام ‘حباب’

برای یک زمان کوتاه استرالیا که یک فرصت بی نظیر برای مجموعه خود را جدا از اهدا کنندگان به اقیانوس آرام از جمله ژاپن و اتحادیه اروپا است.

به عنوان ویکتوریا زمان COVID-19 سنبله را نشان می دهد, آن را در استرالیا برخی از زمان برای باز کردن مرزهای خود به جهان و ساکنان اجازه می دهد برای سفر به هر کجا که آنها می خواهم.

اما وجود دارد هیچ دلیلی که چرا نباید باز کردن مرزهای خود به برخی از نقاط جهان زودتر از دیگران به خصوص کسانی که در آن دارای منافع خاص و در آن گسترش coronavirus رو به کاهش است.

استرالیا و نیوزیلند شده اند صحبت کردن در مورد راه اندازی یک ترانس تاسمان “سفر حباب” برای برخی از زمان.

اجازه می دهد آن را قرنطینه-رایگان سفر بین دو لحاظ جغرافیایی جدا جزیره ملل که در صورت خطر کمی خارج از عفونت است.

فیجی در حال حاضر ابراز علاقه به پیوستن به گسترش حباب.


ادامه مطلب: چرا یک ترانس تاسمان سفر حباب می سازد بسیاری از حس برای استرالیا و نیوزیلند


در سراسر اقیانوس آرام جنوبی بیکاری جوانان به طور متوسط بیش از 23 درصد است. گردشگری حساب آنجا که نیمی از تولید ناخالص داخلی و به یکی از چهار شغل.

یک حباب است که فراتر از گردشگری به تجارت, آموزش و پرورش, و کارگران مهمان می تواند کمک به اقیانوس آرام (و برای تعطیلات استرالیایی) در راه است که سخاوتمندانه وام های در دسترس از قدرت هایی مانند چین نمی تواند.

بسیار از معماری برای تجارت و گردشگری حباب در حال حاضر در محل.

تجارت و سرمایه گذاری توافق به عنوان شناخته شده وجود توافق بر روابط اقتصادی نزدیک تر (هاي) به علاوه به این نتیجه رسیدند در بریزبن در 20 مارس 2017.

خوب برای استرالیا خوب برای منطقه

این توافق نامه شامل استرالیا و نیوزلند و نه Pacific island کشور: جزایر کوک کیریباتی آن کشورهای ساحل عاج ساموآ جزایر سلیمان, Tonga, تووالو و وانواتو. آن تصویب شده است توسط پنج نفر از اعضا و خواهد شد به اجرا در آمده است هنگامی که آن را تصویب هشت.

برای جزایر اقیانوس آرام یک “حباب” را با ارائه یک افزایش عمده به توسعه اقتصادی و بهبود از بحران.

آن می تواند کمک به از بین بردن فشارهای اجتماعی است که از رشد جوانان جمعیت و همراه و بیکاری به حداقل رساندن خطر از آینده بحران های سیاسی و مرتبط با نیاز به استرالیا مداخلات و حمایت مالی است.

در دراز مدت اهمیت ادامه داد: دسترسی به آموزش با کیفیت و حرفه ای و عالی برای جزایر اقیانوس آرام جوانان ضروری است. سخت فشرده, دانشگاه های استرالیا و حرفه ای آموزش و پرورش تامین کنندگان بهره مند خواهد بود بیش از حد.

برای (استرالیا و نیوزیلند) آن را می تواند تسکین از جداسازی از طریق سفر به مقاصد جذاب. شاید مهمتر از آن می تواند کمک به پر کردن شکاف در استرالیا مجموعه مهارت توسط تهیه کسبه و کارگران کشاورزی برای پاسخگویی واقعی کمبود.

آن را نیز کمک به حفظ استرالیا کسب و کار و سرمایه گذاری منافع در اقیانوس آرام. PACER به علاوه اجرای امر تقویت این سود. آن را تسهیل سرمایه گذاری بیشتر و فرصت های تجاری در محصولات و خدمات.


ادامه مطلب: چگونه ممکن است coronavirus تغییر استرالیا ‘اقیانوس آرام Step-up’?


متاسفانه فیجی و پاپوآ گینه نو هنوز امضا PACER به علاوه به دلایل مختلف.

این مایه تاسف است چرا که تجارت و جریان سرمایه گذاری ها بلند مدت مسیر به پیشرفت است. وجود دارد قوی اقتصادی complementarities بین استرالیا و اقیانوسیه سازمان ملل به خصوص برای پاپوآ گینه نو.

یک حباب اجرا شده که وضعیت سلامت اجازه می دهد می تواند توسط بسیاری از جزایر اقیانوس آرام سازمان ملل و به احتمال زیاد خود را در منطقه ای هماهنگی بدن اقیانوس آرام جزیره فروم دبیرخانه.

همراه با PACER به همراه پیاده سازی آن بهره مند خواهد بود استرالیا و به نفع منطقه در راه است که کمک و حمایت از زیرساخت های از قدرت های بزرگ نمی تواند.


ادامه مطلب: شن و ماسه و عدم قطعیت: وعده و خطر از اقیانوس آرام گردشگری حباب