تورنتو — یک COVID-19 بیمار در انتاریو کرده و استان را به وزیر بهداشت تایید کرده است.

صحبت کردن در صبح روز سه شنبه کریستین الیوت خطاب کشنده مورد اضافه کرد که معلوم نیست در این زمان که آیا رمان coronavirus است در واقع علت مرگ است.

“شده است وجود دارد مرگ است. من بسیار متاسفم و گسترش تسلیت من به این فرد, خانواده,” او گفت:. “ما خواسته اند برای کمک, دفتر پزشکی قانونی برای انجام یک معاینه کامل و بررسی برای تعیین اینکه آیا این فرد فوت کرد به دلیل COVID یا با COVID.”

به گفته یک سخنگوی الیوت باری انسان هرگز ذکر شده به عنوان یک مورد تایید شده قبل از او درگذشت و به جای او تحت بررسی بود برای ویروس. COVID-19 کشف شد و پس از مرگ او تراویس Kann گفت.

77 ساله که فوت در مارس 11, می تواند اولین COVID-19 مربوط به مرگ در این استان است. مقامات بهداشت گفت که او از قبل موجود شرایط پزشکی که قرار دادن او در معرض خطر است.

مرد دریافت مراقبت در رویال ویکتوریا منطقه ای مرکز بهداشت و تماس نزدیک فرد دیگری بازدید از, آلبرتا است, که او نیز تست شده با COVID-19 دکتر چارلز گاردنر افسر پزشکی سلامت برای Simcoe Muskoka منطقه واحد بهداشت گفت.

فرد از آلبرتا که او نیز دریافت مراقبت در بری بیمارستان صرف زمان با فرد دیگری که در فضاهای بسته بیش از چند روز گاردنر گفت.

“این افراد تا به حال تماس با خارج از بیمارستان بسیار بیشتر از در بیمارستان,” او گفت:. “فرد دیگر … آیا سفر از آلبرتا [اما] نه در یک زمان است که او می شده اند عفونی یا مسری.”

هر دو مورد او افزود که تصور می شود مربوط به مسافرت های بین المللی. او گفت که مقامات بهداشتی باید قادر به ردیابی منبع عفونت فراتر از این دو نفر گفت.

این بیمارستان پس از ممنوع بازدید کنندگان به آن دانشگاه با توجه به COVID-19 با برخی از موارد استثنا است و تعطیل آن دادگاه مواد غذایی. فرد از آلبرتا است هنوز دریافت درمان در بیمارستان است.

13 بیشتر موارد COVID-19 در انتاریو

الیوت بیانیه آمد که 13 اضافی مورد از این ویروس تایید شده در استان در روز سه شنبه, آوردن مجموع به 190 نفر از جمله پنج بازیافتهای.

تعداد موارد تایید شده است را به شدت از 32 بيمار گزارش شده در این استان در روز دوشنبه و رکورد 42 موارد گزارش شده در روز یکشنبه.

تمام بیماران جدید اعلام کرد روز سه شنبه خود منزوی در خانه.

در میان موارد پنج در همیلتون سه در کینگستون دو در میدلسکس لندن یکی در واترلو و یکی در منطقه نیویورک.

نیویورک منطقه بیمار یک مرد در 60s خود را که به تازگی در سفر به کاستاریکا.

کینگستون موارد شامل 44 ساله با زن 62 ساله و یک زن 48 ساله ، همه آنها تا به حال سفر اخیر تاریخ به اسپانیا, باربادوس و انگلستان با توجه به KFL و بهداشت عمومی.

واترلو بیمار را شامل نمی شد در استان شمارش روز سه شنبه منتشر شد اما با تایید این منطقه عمومی واحد بهداشت. بیمار یک مرد در 20s خود که به تازگی به ایالات متحده سفر کرد.

بیشتر بخوانید: عمده COVID-19 تحولات در انتاریو برای مارس 17

سن و جنس بیماران دیگر نیست منتشر شده توسط مقامات و معنی خود را از انتقال ذکر شده است به عنوان “در حال بررسی است.”

امکان جامعه انتقال

انتاریو افسر ارشد پزشکی بهداشت به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه وجود دارد برخی از موارد COVID-19 عفونت در تورنتو است که تنها می توان توضیح داد جامعه انتقال ویروس است.

“هنگامی که شما یک مورد در یک جامعه نیست که باید در هر سفر تاریخ و یا یک تماس – شما باید برای نشان دادن وجود پخش شده است که آسان به این می گویند اما آن را سخت تر را به انجام” دکتر دیوید ویلیامز گفت.

انتاریو کاردانی افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر باربارا Yaffe گفت که 92 درصد پرونده های موجود در استان می توان توضیح داد سفر و یا تماس نزدیک با یک قبلا مورد تایید شده.

نزدیک به یک سوم از این سفر مربوط به موارد درگیر سفر به ایالات متحده او اضافه شده است.

Yaffe گفت: آن است که مصرف طولانی برای تعیین یک نقطه از انتقال این ویروس با توجه به افزایش بیماران شناسایی شود هر روز.

“ما دریافتیم که تعداد موارد جدید تقریبا دو برابر شده در چند روز گذشته” او گفت:. “ما واقعا نمی تواند قطعا رد کردن جامعه انتقال است. است که چرا در این نقطه ما احساس می کنیم ما نیاز به نگاهی به برخی از اقدامات است.”

این اقدامات جدید شامل توصیه خاموش کردن همه ناهار خوردن در رستوران ها و کافه ها در این استان است که تحمیل شد به عنوان یک ممنوعیت یک روز بعد از آن به عنوان انتاریو برتر داگ فورد اعلام وضعیت اضطراری است.

وضعیت اضطراری برای استان همچنین به معنای ممنوعیت از وقایع عمومی از بیش از 50 نفر از جمله رژه حوادث و خدمات در اماکن عبادت تا 31 مارس است.

علائم و نشانه های این ویروس است که می تواند شامل تب و سرفه و تنگی نفس هستند شبیه به دیگر عفونت های تنفسی.

وجود دارد هیچ درمان خاصی برای این ویروس وجود ندارد و واکسن است که محافظت در برابر آن است.

مقامات بهداشت گفت: “بسیاری از افراد با مشترک انسان coronavirus بیماری را بهبود می یابند در خود” اما افزود که “اگر شما نیاز به توجه فوری پزشکی شما باید با 911 تماس بگیرید و خود را ذکر سفر تاریخچه و علائم.”

در اینجا این است که یک نقشه از COVID-19 ارزیابی مراکز در تورنتو:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو