COVID-19 messes با تگزاس: چه رفت و چه دولت می تواند آن را به نوبه خود در اطراف

ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته معمولا به معنی cookouts و تجمعات در تگزاس اما در حال حاضر دولت با آن مواجه است بهداشت عمومی فاجعه است.

بیمارستان در دالاس و هوستون در حال نزدیک شدن به ICU ظرفیت به تعداد COVID-19 مورد خوشه در سراسر کشور. شمار تلفات ناشی از این ویروس تا 50 درصد از یک ماه پیش.

آن آغاز نشده بود. تگزاس تا به حال کمتر COVID-19 نرخ و مورد شمارش از بسیاری دیگر از کشورهای بزرگ از طریق بسیاری از بهار است.

آنچه اتفاق افتاده و آنچه می تواند انجام شود به نوبه خود آن را در اطراف در حال حاضر ؟ به عنوان فرماندار و رهبران محلی توقف برنامه های بیشتر به بازگشایی اقتصاد و سفارش میله بسته و تجمعات محدود پاسخ به هر دو پرسش از آن ممکن است نگه دارید درس برای کشورهای دیگر.

به عنوان بهداشت عمومی محققان و استادان در Texas A&M University, ما شده اند نظارت بر تغییر و پویایی این بیماری را گسترش برای کمک به شهرستان و مقامات دولت برنامه ای برای افزایش مراقبت های بهداشتی و دیگر نیازهای مربوط به COVID-19.

تگزاس آغاز شده به خوبی انجام می دهند

زمانی که این بیماری همه گیر وارد تگزاس در اوایل ماه مارس مقامات دولتی ارائه پیام روشن است که این ویروس یک تهدید خطرناک و بهداشت عمومی اقدامات احتیاطی لازم خواهد بود.

آنها دستور محدودیت های مسافرتی بین تگزاس و لوئیزیانا که در نیواورلئان به حال شیوع و نهاد اجباری 14-روز خود قرنطینه برای هر کسی که از مناطق پر خطر پرواز به دولت است. فرماندار با صدور یک فرمان اجرایی است که تشویق مردم به ماندن در خانه محدود روش انتخابی برای روشن شدن اتاق در بیمارستان ها و دستور غیر ضروری کسب و کار بسته شده است.

به عنوان shutdown ادامه داد: اما COVID-19 موارد نمی پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان ترسید. فرماندار اجازه اقامت در خانه سفارش به گذشت در 30 آوریل و آغاز بازگشایی اقتصاد است. آخر هفته اقامت در خانه سفارش به پایان رسید تگزاس,’ سواحل شلوغ شد با مردم بسیاری از دیگر نگرانی در مورد اجتماعی فاصله و یا با پوشیدن ماسک.

در حال حاضر خطر است دوباره منتقل و در یک زمان بسیار کوتاه قاب. از ژوئن 1 وجود داشته است بیش از 70000 جدید تایید موارد در تگزاس با روزانه را افزایش می دهد رسیدن به بیش از 6 ، 000. در 25 ژوئن به رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت دستور داد بیمارستان در تگزاس چهار تا از بزرگترین شهرستانها برای به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو به اتاق را برای بیشتر COVID-19 بيمار.

هوستون بیمارستان ها را پر کرده اند با COVID-19 بیماران در هفته های اخیر. کارولین کول/لس آنجلس تایمز از طریق گتی تصویر

جایی که قبلا تایید COVID-19 موارد تمایل به رخ می دهد در خوشه در سراسر کشور مانند خانه های سالمندان زندگی کمک امکانات و فرآوری گیاهان مرحله به مرحله بازگشایی کسب و کار ارائه فرصت های جدید برای گسترش بیماری در جامعه گسترده تر. افراد آلوده در حال حاضر به ویژه جوان تر و متمرکز در بزرگترین شهرستانها.

ابوت گفت: دولت در حال شناسایی میله های زندان به عنوان یکی از خطرناک ترین پخش ویروس و او ابراز تاسف در مورد اجازه دادن به آنها برای بازگشایی تا به سرعت. “اگر من می تواند به و ازنو هر چیزی, آن را احتمالا خواهد شده اند به آهسته باز از میله,” او گفت: KVIA. “مردم به میله به نزدیک و به نوشیدن و به معاشرت و آن نوع از چیزی که استوکس گسترش coronavirus.”

تست, تماس, ردیابی و رفتار انسان

وجود دارد سه کلید برای جلوگیری از گسترش coronavirus در حالی که هیچ واکسنی وجود دارد: آزمایش برای پیدا کردن آن تماس, ردیابی برای جلوگیری از کسانی که ممکن است در معرض از گسترش آن و یک فرد و رفتار گروه.

تست: تگزاس’ تست شده است به آرامی در طول زمان افزایش یافته اما از آن شده است همراه با یک مقدار بزرگتر درصد افزایش نتایج مثبت است. در حالی که آزمایش های بیشتری نیاز است مردم به توافق برسند به آزمایش می شود همیشه آسان نیست. بسیاری از اهالی تگزاس درک است که نتایج را بیش از حد طولانی و هزینه بیش از حد ناخوشایند هستند و یا مورد نیاز نیست به خصوص اگر آنها خفیف و یا بدون علائم است.

تماس با ردیابی: ماهیت این ویروس باعث می شود تماس با ردیابی به چالش کشیدن. این تاخیر تا دو هفته بین قرار گرفتن در معرض و علائم اگر علائم ظاهر می شود در همه, به معنی حامل به طور کلی بی اطلاع آنها از گسترش این ویروس به دیگران است. تگزاس است که سرمایه گذاری بیشتر در تماس با ردیابی به آموزش و منزوی کردن افرادی که ممکن است در معرض, اما آن را تنها به حال از 2900 برنامه ریزی 4,000 تماس با ردیاب در محل ژوئن 1.

چون این آخرین سنبله در COVID-19 موارد مرتبط به جامعه مبتنی بر گسترش فشرده, تماس, ردیابی برای هدف قرار دادن افراد نیاز به همسان با بیماری مهار استراتژی در جوامع آسیب دیده.

فردی و گروهی رفتار: اظهارات سیاسی و سلامت رهبران تشویق مردم به ماندن در خانه پوشیدن ماسک و شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از اجتماعات بزرگ کمک کرد که پاسخ اولیه موثر است.

تقویت این استراتژی در حال حاضر خیلی از افراد به خصوص کسانی که در بالاترین خطر دسته بندی برای بیماری های جدی و درک نقش خود را در جلوگیری از گسترش این ویروس بسیار مهم است به مسطح منحنی دوباره. دانستن است که تاخیر از یک تا دو هفته از افزایش موارد به قابل پیش بینی عواقب جدی تر بیماری و بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر باعث می شود این یک چالش بزرگ است.

[تخصص در صندوق پستی خود را. ثبت نام برای مکالمه عضویت در خبرنامه و دریافت متخصص در اخبار امروز, هر روز است.]

واقعیت تاسف است که بسیاری از اهالی تگزاس که در حال حاضر COVID-19 اما نیست عین حال نشان دادن علائم خود را تبدیل خواهد شد به شدت بیمار و یا حتی مرگ از COVID-19 در ماه جولای.

چه نیاز به اتفاق می افتد ؟

فرماندار ترتیب در 25 ژوئن به توقف بازگشایی اقتصاد – همراه با سفارشات به میله کاهش رستوران ظرفیت و محدود کردن تجمعات بیش از 100 نفر – به یاد تگزاسی که ممکن است درک یک “روشن” در هفته های اخیر که این ویروس خطرناک باقی مانده است.

هماهنگی با پیام از فرماندار و رهبران محلی ممکن است کمک به مردم را تشویق به مراقبت بیشتری به خصوص از فرماندار گرفته شده اند که یک تعادل بین سلامت و اقتصاد مورد نیاز است.

آیا تگزاس و کشورهای دیگر نیز شاهد شیب تند افزایش می یابد در COVID-19 بیماری می تواند ویروس را دوباره تحت کنترل و بدون بسته شدن بیشتر اقتصاد دوباره سوال بزرگ است. فلوریدا و تگزاس به هر دو دستور داد بارها را ببندید و محدود رستوران ظرفیت به هدف قرار دادن برخی از پیشرو منابع از آخرین بیماری گسترش یافته است. آنها در حال حاضر اجازه می دهد شهرستانها و استان ها نیاز به ماسک-پوشیدن در مکان های عمومی, اما نه دولت موظف است آن را. ابوت قبلا مسدود شده بود دولت های محلی از اجرای ماسک صورت قوانین. در آریزونا رژیم صهیونیستی است. mlb از مردم خواست در خانه بمانند اما متوقف کوتاه الزامی تغییرات رفتاری.

این مراحل می تواند به اندازه کافی برای مسطح کردن منحنی است ؟

پاسخ بستگی دارد تا حد زیادی در تغییر رفتار مردم است. رفتن به جلو به برخی از مهم ترین گام ها برای تقویت پیام از تاسیس عمومی شیوه های درمانی:

  • اگر ممکن است در خانه بماند.

  • استفاده از اقدامات احتیاطی مانند پوشیدن یک ماسک و اجتماعی فاصله و مکرر دست شستن زمانی که در خانه نیست و اجتناب از تجمع در فضاهای محدود جریان هوا.

  • اگر شما در حال نشان دادن علائم و یا ممکن است در معرض به کسی که با آلوده coronavirus قرنطینه خودتان و به دنبال مراقبت اگر علائم شدید یا طولانی مدت.

Texans تمایل به همسایگی و عملی. دولت به عنوان مدیریت جدید این افزایش در موارد مهم خواهد بود به نظر در کوتاه مدت و دراز مدت سلامت و عواقب اقتصادی که مهم ترین است. جدید سنبله ممکن است, متاسفانه, بیشتر از دولت ساکنان شخصا تجربه COVID-19 یا می دانید افرادی که در بیمارستان بستری هستند و یا می میرند به دلیل آن است. و که ممکن است خار تغییرات رفتاری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de