COVID-19 may آمار ساکنان روستایی و جادوها است که مشکل به دلیل عدم وجود بهداشت و درمان روستایی

بار COVID-19 در مناطق روستایی شده است تحت رادار به عنوان عوارض این بیماری تا کنون سنگین ترین متراکم در مناطق شهری است. اما تا 30 درصد از جمعیت ایالات متحده زندگی در مناطق روستایی آمریکا که در حال حاضر با تجربه بیش از 128 بیمارستان تعطیلی از سال 2010 از جمله 19 سال گذشته است.

COVID-19 می تواند منجر به تعطیلی و بی ثباتی در مناطق روستایی و امریکا و حتی اگر چگالی پایین تر از مناطق روستایی ممکن است کمک به نگه داشتن نرخ انتقال این بیماری پایین است. با کمتر زندگی مردم در سراسر مناطق نسبتا بزرگ اجتماعی فاصله است آسان تر برای به انجام رساندن.

و در عین حال دیده ایم برخی از جوامع روستایی به سرعت غم انگیز تبدیل نقاط داغ. Dougherty County, Georgia, در جنوب غربی بخشی از گرجستان تا به حال بیشتر مرگ و میر ناشی از آتلانتا در شهرستان Fulton. حداقل 50 نفر کشته شده اند در Dougherty قمر Putney بیمارستان یادبود. این ویروس شروع به گسترش پس از مراسم تشییع جنازه برای یک معشوق ساکن در آلبانی قریب به اتفاق نه تنها دایره سوگوار عزیزان و همچنین سیستم مراقبت های بهداشتی. Kershaw و کلرندن شهرستانهای هر دو در روستایی در ایالت کارولینای جنوبی نیز آمار شده اند بسیار سخت است. این مناطق باید به نیازهای منحصر به فرد و مقایسه با مناطق شهری COVID-19 ممکن است یک تجربه بسیار متفاوت برای آنها.

من از یک استاد در دانشگاه کارولینای جنوبی دانشکده پزشکی در کلمبیا. من همچنین مدیر تحقیق و بررسی برای, کارولینای جنوبی, مرکز روستایی و مراقبت های بهداشتی اولیه. مشغول به کار در بهداشت روستایی سیاست های پژوهشی و ترویجی برای نزدیک به 20 سال می بینم که چگونه حیاتی ما جوامع روستایی هستند به این ملت است. من هم ببینید که چگونه این بحران را از مشکلات موجود در این جوامع – در حال حاضر به چالش کشیدن – حتی بدتر است.

به تازگی بسته Pickens County مرکز پزشکی در Carrollton, آلاباما یکی از آخرین امکانات مراقبت های بهداشتی به سقوط قربانی به یک موج روستایی خاموش شدن ناگهانی بیمارستان در سراسر ایالات متحده است. AP /جی ریوز

مناطق روستایی عدم ارائه دهندگان خدمات و پول

در مقایسه با بسیاری از مناطق شهری و روستایی جوامع به طور معمول کمتر از بیشتر از همه چیز می آید به مراقبت های بهداشتی – کمتر ارائه دهندگان خدمات پزشکان و پرستاران منابع و درمانگاه. کمتر شخصی تجهیزات حفاظتی عملا داده می شود. برخی از جوامع هیچ بیمارستان. همه در همه ،

بیمارستان ها که باقی مانده اند اغلب فاقد; کمتر ICU تخت فقط یک مثال است. بیشتر آنها کم و حتی منفی حاشیه سود. بیش از 450 بیمارستان های روستایی هستند از نظر مالی آسیب پذیر برای بسته شدن. با اضافه شدن هزینه های COVID-19 بسیاری از این امکانات در حال حاضر در معرض خطر بالاتر. در بهترین, خدمات برش و نیروی انسانی است کاهش می یابد. سلامت بسیاری از سازمان ها شروع کردند به کارکنان مشغول به کار در nonurgent تنظیمات.

ساکنان روستایی – به طور معمول تر هستند بیشتر مستعد ابتلا به COVID-19. آنها همچنین از لحاظ اقتصادی در معرض خطر: آنها در مناطقی زندگی می کنند با افزایش نرخ فقر و کاهش نرخ پوشش بیمه. کسانی که با درآمد پایین هستند و کمتر قادر به سرعت خود جدا. آنها بیشتر احتمال دارد به کار در خدمات و یا گردشگری و صنایع اغلب مشاغل با محدود و یا هیچ زمان پرداخت کردن. کسانی که شغل نیز غیر ممکن است برای انجام کار از خانه. بیکاری اغلب منجر شود.

در Greensburg, ایندیانا, شهر خالی میدان تنها با یک نوجوان پیاده روی سگ خود را. AP / Darron Cummings

مجازی گزینه اغلب وجود ندارد

اگر چه COVID-19 آورده است توجه بیشتر به پزشکی از راه دور و پزشکی از راه دور گزینه های – مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سست مقررات و محدودیت در این اورژانس – آن را یک راه حل ایده آل برای ساکنان روستایی. بسیاری از جوامع هنوز هم کمبود پهنای باند اینترنت قابلیت های. حتی در مکان های با پهنای باند مانند بیمارستان ها و مدارس و کسب و کار اغلب نمی اجرا در سرعت های در دسترس برای بسیاری از ساکنان. برخی از مناطق حتی نمی باید تلفن همراه و یا پوشش داده بسیار کمتر پوشش اینترنت. گسترش این قابلیت و روستایی ارائه دهندگان قادر خواهد بود به انجام بیشتر با بیماران قادر به دنبال مراقبت های بدون ترک خانه.

COVID-19 تست در دسترس است و همچنین یک موضوع در مناطق روستایی; شهرهای بزرگ دریافت کنید اولویت با تست کیت. تست می شود حتی بیشتر مشکل ساز اگر هیچ محلی بیمارستان به عنوان یک مرکز هماهنگی. و قانون جدید اغلب کمک نمی کند نیازهای روستایی ارائه دهندگان خدمات که تحت عمل های مختلف نظارتی و بازپرداخت مورد نیاز; که قانون است که معمولا کج به نفع کمک به اکثریت است. و جوامع روستایی بیشتر وابسته به همسایگان خود را به تابع. چه اتفاقی می افتد اگر تنها لوله کش در شهر بسته مغازه ؟ تنها لباس های شسته شده? تنها داروخانه?

چه بعدی ؟

یکی از دلایل روستایی ارائه دهندگان خدمات مالی مبارزه است که به دلیل معاملاتي طبیعت ما سیستم مراقبت های بهداشتی است که شما پرداخت می شود تنها زمانی که خدمات ارائه شده است. این است که دشوار است برای حفظ در مناطق نسبتا کم حجم و کم پوشش بیمه. چرا که نه یک مدل مالی که در آن ارائه دهندگان دریافت حمایت بدون در نظر گرفتن بیمار حجم ؟

بهتر است تلاش برای ارائه مراقبت های بهداشتی بیمه برای جمعیت روستایی کمک خواهد کرد. بیمه و نرخ بالاتر در مناطق روستایی کاهش توانایی ارائه دهندگان به پرداخت برای مراقبت. دستیابی به این امر شامل یک رویکرد هماهنگ – بهبود فرصت های شغلی کمک به کارفرمایان ارائه بیمه به کارکنان و گسترش پوشش مدیکید. ادامه داد: تلاش برای ایجاد مشوق ها و پاداش ارائه دهندگان خدمات باید گسترش یافته مانند خدمات بهداشت ملی سپاه یا دولت بازپرداخت وام برنامه های.

در نهایت تمایل به کشف مدل های جایگزین برای مراقبت از تحویل برای جمعیت روستایی می تواند کمک به حل چه چیزی اشتباه است با این سیستم امروز.

[شما باهوش و کنجکاو در مورد جهان است. بنابراین در حال گفتگو نویسندگان و ویراستاران. شما می توانید برجسته ما هر آخر هفته.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im