Covid-19: وجود نامتناسب بار در کار در کلاس های فرانسه ؟

در حالی که اکثریت Covid-19 قربانیان افراد مسن میانسال کارگران را نیز تحت تاثیر قرار شده است به ویژه بهداشت حرفه ای و کسانی که در برگزاری بالا-تماس با مشاغل مانند تحویلدار جایی که خطر قرار گرفتن در معرض بالا است. از جمله کارگران خط مقدم باید عناوین ساخته شده با خواسته ها اعم از بهداشت و درمان مناسب اقدامات حفاظت به توقف غیر ضروری در فعالیت های. کسانی که در برگزاری کم-شغل پرداخت های ضروری در بخش خدمات هستند احتمال بیشتری برای افشای سلامت خود را به دلایل اقتصادی و می تواند درد و رنج بسیار زیادی تاثیر این بیماری همه گیر.

داده های اخیر در Covid-19 hospitalisations نشان می دهد که وضعیت در فرانسه این قاعده مستثنی نیست. در میان کسانی که در سن کار به خوبی تثبیت الگوهای محل قرار گرفتن در معرض شرایط مسکن و co-morbidities به احتمال زیاد به ترکیب اجتماعی و نابرابری های سلامت در زمان بحران بیشتر به از دست دادن درآمد و اخراج.

نزدیک به 40 درصد از کسانی که در بیمارستان بستری هستند در سن کار بزرگسالان

به استثنای موارد و مرگ و میر در خانه های سالمندان نسبت به افراد 15 تا 64 سال در میان تمام Covid-19 بیماران که در بیمارستان بستری بود و 37 درصد به 21 آوریل سال 2020 به عنوان زیر نشان داده شده است.

بيماران بستری برای Covid-19 در فرانسه توسط سن

بیماران بستری برای Covid-19 از تاریخ 1 مارس تا آوریل 21. برای هر گروه سنی در مجموع شامل بیماران هنوز در بیمارستان بستری به عنوان 21 آوریل در علاوه بر این به کسانی که بودند یا تخلیه شده و یا در بیمارستان درگذشت. ند بر اساس Santé Publique فرانسه داده

این Seine-Saint-Denis بخش (در Ile-de-France منطقه) است که به ویژه نماینده تاثیر زیادی از این خطرات مواجه سن کار بزرگسالان است. در حالی که گروه جمعیت جوان آن را در رتبه دوم در میان تمام گروه ها فرانسه برای آن افزایش در میزان مرگ و میر در این بیماری همه گیر (+128%).

این نسبت داده شده عمدتا به طبقه کارگر ترکیب گروه جمعیت فعال و به سطح آن از محل قرار گرفتن در معرض Covid-19. دانش قبلی در حد معمول شرایط کاری می تواند کمک به ما در درک این فرآیند با برجسته کردن خطر مشاغل و خطرات مربوط به خارج از محیط کار.

دستمزد پایین کارگران به شدت در معرض Covid-19

کارگران در معرض خطر از Covid-19 عفونت کسانی هستند که به طور معمول نزدیک و چهره به چهره با مخاطبین عمومی/همکاران و/یا قرار گرفتن در معرض عوامل عفونی. قبل از lockdown تعداد آنها تخمین زده شد در فرانسه به حداقل 8.8 میلیون نفر است. وجود دارد شارپ نابرابری در سراسر گروه های شغلی ، به عنوان بالا که 41 درصد از پایین سه ماهه بگیر (خالص ماهانه حقوق و دستمزد کمتر از یا برابر با 1,350 یورو) متعلق به شدت در معرض گروه, به عنوان مخالف به 12 درصد از سه ماهه بالای بگیر (بزرگتر یا مساوی 2,750 یورو).

نمودار زیر نشان می دهد که مشاغل با کمترین تعداد از حقوق و مزایای کارگران در معرض مواجهه چهره به چهره و تماس با مردم در طول فعالیت های منظم (قبل از اپیدمی) گروه بندی شده توسط حقوق و دستمزد چارکهای.

مشاغل با کمترین تعداد از حقوق و مزایای کارگران در داشتن چهره به چهره و تماس با گروه بندی حقوق و دستمزد چارکهای

مشاغل با کمترین تعداد از حقوق و مزایای کارگران در داشتن چهره به چهره و تماس با گروه بندی شده توسط چارکهای ميانه خالص ماهانه حقوق و دستمزد و به سفارش تعداد از کارگران در معرض. بررسی پوشش 23 میلیون از حقوق و مزایای کارگران از بخش خصوصی و عمومی به استثنای خود اشتغالی. مشاغل مانند deliverers و گرداننده نشان داده نمی شوند یا به دلیل تعداد آنها بیش از حد کوچک یا اینکه خود اشتغالی. INED بر اساس فرانسوی, وزارت کار, CC BY

علاوه بر مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ که درآمد در محدوده میانی و فوقانی حقوق و دستمزد چارکهای خط مقدم کارگران با پرداخت پایین تر مانند پاک کننده ها, شخصی, ایدز و خواروبار کارگران در میان بیشتر در معرض تماس با مردم است. در عین حال وضعیت به طور بالقوه بسیار در معرض کارگران اتحادش را تغییر زیر این مستند آغاز شد که در اواسط ماه مارس.

با مستند تغییر مربوط به کار مواجهه

در حالی که برخی از کارگران از جمله به عنوان معلم شروع به کار از خانه دیگران در صورت کاهش ساعت و اخراج از جمله آرایشگری و کارکنان رستوران. اگرچه کار خود را در مواجهه متوقف شد و آنها ممکن است آلوده شده اند در اوایل بیماری همه گیر. کسانی که همچنان به کار بر روی سایت در مستند باقی مانده است در معرض خطرات قابل توجه ،

همانطور که از پایان ماه مارس 27 درصد از کارگران همچنان به رفت و آمد به کار می کنند. این نسبت است به احتمال زیاد بالاتر در خدمات ضروری که در آن کارگران نیز ممکن است صورت ساعت دیگر به منظور جبران کمبود نیروی کار و ملاقات استثنایی نیاز دارد همانطور که در بخش بهداشت و درمان.

زمان نوردهی به Covid-19 بستگی دارد بر روی وظایف و محیط کار و همچنین نوع و زمان بندی اقدامات حفاظتی صورت گرفته توسط کارفرمایان می باشد. در اواخر ماه مارس حداقل 33 درصد از کارگران دریافت نمی کنند هر دستکش خود را از کارفرما و بیش از 39 درصد تا به حال هیچ ، چنین نسبت های متفاوت است تا حد زیادی با کارگران قدرت چانه زنی است که ضعیف کار نا امنی. عمده رانندگان از این تغییرات نشان داده شده در شکل زیر کلیک کنید.

تغییرات در اشتغال و شرایط کاری از مستند و تاثیر آنها بر قرار گرفتن در معرض Covid-19

★ حمل و نقل به معنی شامل نمی شود; محاسبات بر اساس فرانسوی بررسی شرایط کار (2013) پوشش 26 میلیون نفر از کارگران. ★★ ارقام از وزارت کار بررسی Covid-19 (مارس 2020) پوشش 15 میلیون حقوق و مزایای کارگران است. INED مستقر در وزارت کار

عدم قطعیت در اطراف محل کار خطرات نیز محدود به خوراک نگرانی در مورد آلوده شدن و در نوبت آلوده دوستان و خانواده. این ویروس ممکن است فعال باقی می ماند برای ساعت ها در لباس, فولاد, ماسک سطوح اشیاء روزمره مانند گوشی های موبایل و البته در پوست و در بزاق اگر کسی آلوده است.

قرار گرفتن در معرض چنین مسیر باید به طور معمول توصیف شده برای خطرات شیمیایی مانند آزبست و آفت کش ها و ارتباط خاص با توجه به جامعه گسترش این زمان بیماری همه گیر. Take-صفحه اصلی مواجهه که شامل آلودگی ممکن است در طول سفر به کار کرده اند که اغلب نسبت به غیربهداشتی کارگر رفتارها در عین حال آنها مربوط به کار و شرایط مسکن. ویژه ارتباط هستند به سر می برند مسکن و عدم وجود امکانات بهداشتی به تغییر لباس و شستن قبل از خانواده تماس با ما.

شرکت morbidities به عنوان عوامل تشدید

خطرات مربوط به Covid-19 عفونت نه تنها کسانی که از این بیماری است. شرکت morbidities مانند فشار خون و دیابت و چاقی و آسم شدید قلبی عروقی و ریوی مزمن بیماری معمولا منجر به اشکال شدید Covid-19 عفونت و بدتر پیش آگهی. چند تا از این شرکت morbidities و مواجهه شغلی ریه سموم هستند بیشتر شایع در میان کمتر مزایای گروه های اجتماعی; علاوه بر کاهش ادراک از علائم و مشکلات در دسترسی به بهداشت و درمان ممکن است منجر به تاخیر در تشخیص و درمان Covid-19 عفونت است.

در طول این بحران غفلت از نظارت از بیماری های مزمن نیز ممکن است به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار کار کلاس با توجه به اختلال در سیستم بهداشت و درمان. همه بیشتر از آن که فرانسه در نظر گرفته شده است به بالاترین سطح اجتماعی نابرابری در مراقبت های بهداشتی با استفاده از در اروپا است. در نهایت در اوایل مشاهدات بالینی به موضوع افزایش بهبودی طولانی پس از Covid-19 عفونت با پتانسیل کار تنزیل رتبه و یا در بدترین حالت ناتوانی به سر کار.

درآمد از دست دادن شغل ناامنی ساعت دیگر

فرانسه تأمین اجتماعی خالص ایمنی است که بیشتر محافظت از آن از بسیاری دیگر از کشورهای با درآمد بالا – برای مثال زمانی که مستند شروع اقدامات صورت گرفته توسط دولت برای جبران برخی از کارگران از دست دادن درآمد. در عین حال وضعیت آن دیگر واجد شرایط برای مزایای بیکاری مخاطره آمیز کارگران و فقرا کار می تواند بدتر به ویژه با توجه به انقباض کوتاه-مدت قرارداد. خود اشتغالی کارگران مانند آرایشگری و غیر غذایی خرده فروشان نیز ممکن است تجربه ضرر و زیان قابل توجهی از درآمد.

این است که در این مورد برای کسانی که کار برای سیستم عامل کم-شغل پرداخت که به طور بالقوه در معرض آنها را به Covid-19. از سوی دیگر کسانی که هنوز کار میان مشاغل کلیدی ممکن است به صورت دیگر ساعت تشدید کار تغییر روابط با مدیران و همکاران و کار و زندگی خانوادگی تعادل. در این زمینه باید توجه به پتانسیل غفلت از معمول کار خطرات با توجه به تغییر در اولویت است.

تجمع معایب

همه در همه زمان بهداشتی بحران است به احتمال زیاد به تشدید نابرابری اجتماعی در بهداشت و درمان, مگر اینکه تهاجمی تر و جامع از اقدامات صورت گرفته برای حفاظت از مردم در محل کار و خارج.

اول کاهش حقوق و دستمزد کارگران به طور نامتناسبی در معرض خطر Covid-19 عفونت است. آنها در نتیجه به احتمال زیاد برای حمل سنگین سلامت به خصوص اگر آنها به اندازه کافی محافظت می شود. خطرات خود را مرکب با خود حمل و نقل و مسکن شرایط خود را همراه با co-morbidities و دسترسی محدود به مراقبت های بهداشتی. این را می گذارد زمین برای بیشتر گسترش و شدت بیماری در میان در سن کار و افراد مسن. این Seine-Saint-Denis بخش که در آن تلفات چشمگیر بوده است نمونه این تجمع از معایب است.

هنگامی که پیشگیری نتواند جبران خسارت در خطر است. این افزایش دیگر سهام مسائل بین کارگران به عنوان متخصصان مراقبت های بهداشتی باید فقط به دست اورد مناسب برای جبران خسارت در مورد Covid-19 عفونت است. در نهایت ساکنان محلات محروم هستند اغلب مشکوک بودن بی احترامی از مستند قوانین و مقررات. این ادراک در حالی که به طور منظم رد منطقه ای بهداشت و مقامات پلیس است و در عین حال بار دیگر بر شانه کار کلاس در فرانسه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net