COVID-19 پاندمی است: سازمان بهداشت جهانی

رم — ابراز افزایش هشدار در مورد نصب عفونت های سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد روز شنبه که جهانی coronavirus بحران است و در حال حاضر یک بیماری همه گیر.

Tedros Adhanom Ghebreyesus که سر U. N. آژانس گفت که “عمیقا نگران کننده سطوح گسترش و شدت” از وقوع. او همچنین ابراز نگرانی در مورد “هشدار دهنده سطح انفعال.”

“از این رو ما ساخته شده است که ارزیابی COVID-19 می تواند به عنوان یک بیماری همه گیر” او گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در ژنو است.

“همه کشورها هنوز هم می تواند تغییر این دوره از این بیماری همه گیر. اگر کشورهای تشخیص, تست, درمان, منزوی, ردیابی و بسیج مردم خود را در پاسخ” Tedros گفت.

این شکستن به روز رسانی اخبار. قبلی داستان زیر است.

ایتالیا وزن تحمیل حتی محدودیت های زندگی روزانه و اعلام کرد که میلیاردها دلار کمک مالی شنبه به کوسن شوک های اقتصادی از coronavirus آخرین تلاش برای تنظیم به سرعت در حال تحول سلامت بحران که سکوت معمولا شلوغ قلب از ایمان کاتولیک میدان سنت پیتر.

در ایران تا کنون سخت ترین-آمار کشور در خاورمیانه و معاون ارشد رئیس جمهور و دو تن دیگر از وزرای کابینه اند مبتلا COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. ایران گزارش یکی دیگر از پرش در مرگ و میر توسط 62 به 354 — پس از چین و ایتالیا است.

در ایتالیا برتر جوزپه کونته گفت که در نظر گرفتن درخواست از لومباردی ایتالیا سخت ترین ضربه منطقه به تشدید در حال حاضر فوق العاده anti-virus مستند که در سراسر کشور تمدید شد شنبه. لومباردی می خواهد به تعطیل کردن کسب و کارهای غیر ضروری و کاهش حمل و نقل عمومی.

این اقدامات اضافی خواهد بود در بالای سفر و اجتماعی محدودیت هایی که اعمال شده وهم آور hush در شهرستانها و شهرهای سراسر کشور از روز سه شنبه. پلیس اجرا قوانین است که مشتریان اقامت 1 متر (3 فوت) از هم جدا و تضمین که کسب و کار بسته 6 p. m.

میلان مغازه دار کلودیا Sabbatini گفت که او مورد علاقه اقدامات سختگیرانه تر. به جای اجرا خطر از مشتریان احتمالا آلوده کردن هر یک از دیگر در فروشگاه پوشاک کودکان, او تصمیم گرفت به آن نزدیک است.

“من نمی باید مردم ایستاده در یک فاصله. کودکان باید سعی کنید در لباس. ما را به می دانم که اگر آنها را مناسب,” او گفت:.

کونته گفت: مبارزه با ایتالیا با بیش از 10 ، 000 عفونت-بزرگترین شیوع در خارج از چین — باید در هزینه از آزادی های مدنی. احتیاط خود را پیشنهاد کرد که ایتالیا بعید است به اتخاذ شدیدی قرنطینه اقدامات کمک کرد که چین به پایین فشار عفونت های جدید از هزار نفر در هر روز به یک قطره در حال حاضر و اجازه تولید کنندگان آن برای راه اندازی مجدد خطوط تولید.

جدید چین نگران است که coronavirus می تواند دوباره وارد از خارج از کشور. پکن شهر دولت اعلام کرد که همه در خارج از کشور بازدید کنندگان خواهد بود قرنطینه برای 14 روز. از 24 مورد جدید که چین گزارش, پنج شنبه, پنج وارد شده از ایتالیا و یکی از ایالات متحده است. چین تا به حال بیش از 81,000 عفونت ویروس و بیش از 3 ، 000 مرگ و میر.

برای بسیاری از coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای چند, به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. بیش از 121,000 مردم آلوده شده اند در سراسر جهان و بیش از 4,300 فوت کرده اند.

اما اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

در خاورمیانه و اکثریت قریب به اتفاق از نزدیک به 10 ، 000 مورد در ایران هستند و یا شامل افرادی که در سفر وجود دارد. ایران اعلام کرد یکی دیگر از افزایش در موارد شنبه به 9,000. ایران به خبرنگار مهر گفت: آنها عبارتند از: معاون رئیس جمهور در سرمقاله خود نوشت که تا به حال نه دیده شده در عکس های اخیر در سطح بالا نشست. فارس گفت: ایران وزیران برای میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری و صنعت و معدن و تجارت نیز آلوده.

موارد در قطر شروع به پریدن کرد از 24 تا 262. کویت اعلام کرد از دو هفته تعطیلی از کشور است.

برای اقتصاد جهانی, ویروس, پیامدهای شد عمیقی با افزایش نگرانی ها از ثروت و کار-wrecking رکود. سهام ایالات متحده غرق دوباره در اوایل معاملات روز شنبه, پاک کردن بیشتر از یک تجمع بزرگ از یک روز قبل از آن به عنوان وال استریت همچنان به حلقه از نگرانی در مورد کوروناویروس.

وال استریت شیرجه رفتن به دنبال کاهش شیب توسط بازار در سراسر آسیا, که در آن دولت وجود دارد و در جای دیگر اعلام کرده اند میلیاردها دلار محرک بودجه از جمله بسته های نشان داد در ژاپن در روز سه شنبه و استرالیا در روز چهارشنبه.

دولت ایتالیا اعلام کرد روز شنبه آن را تخصیص 25 میلیارد یورو (حدود 28 میلیارد دلار) برای تقویت anti-virus تلاش و نرم کردن ضربات اقتصادی از جمله تأخیر مالیات و پرداخت وام مسکن توسط خانواده ها و کسب و کار.

دولت بریتانیا اعلام کرد که 30 میلیارد پوند ($39 میلیارد دلار) بسته محرک اقتصادی و بانک مرکزی انگلستان کاهش نرخ بهره کلیدی خود را با یک و نیم درصد نقطه به نقطه 0.25%.

زندگی عادی به طور فزاینده ای در حال طرح میتوانست.

پلیس و جلوگیری از دسترسی به میدان سنت پیتر تخلیه آن از ده ها هزار نفر از مردم که معمولا در روزهای چهارشنبه به صورت هفتگی پاپ, آدرس فرانسیس به جای پخش زنده نماز از حریم خصوصی خود را در کتابخانه واتیکان.

در فرانسه دولت هفتگی جلسه هیئت دولت منتقل شد به یک اتاق بزرگتر به طوری جمهور امانوئل پاکسازی و وزرای او می تواند نشستن حداقل 1 متر (بیش از 3 فوت) از هم جدا.

ورزشکارانی که معمولا رشد جمعیت رشد به طور فزاینده ای با احتیاط از آنها. اسپانیایی فوتبال باشگاه ختافه گفت: آن را نمی خواهد سفر به ایتالیا به بازی اینتر میلان ترجیح می دهند به جریمه خود را در لیگ اروپا بازی به جای خطر عفونت.

قهرمان المپیک اسکی باز مواجه بود گفت: او می تواند محدود کردن تماس با طرفداران و رقبای همکار, به tweeting که “این به این معنی هیچ selfies, امضا, آغوش بالا, سپاس, دست دادن یا بوسیدن سلام.”

در ایالات متحده caseload گذشت 1000 نفر و شیوع بیماری در هر دو طرف از کشور هم زده زنگ.

سابق آمریکا معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز که در حال رقابت به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری به طور ناگهانی لغو تظاهرات روز شنبه و در سمت چپ باز احتمال این که در آینده رویدادهای کمپین می تواند نهفته باشد ، مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اصرار داشت آن را در ادامه به صورت عادی اگر چه معاون رئیس جمهور مایک پنس اذعان آینده تظاهرات خواهد بود ارزیابی “بر اساس روز به روز.”

در اروپا و مرگ و میر افزایش یافت میان ایتالیا با پیری جمعیت است. مقامات گفتند ایتالیا دچار 631 مرگ و میر با افزایش 168 مرگ و میر ثبت شده روز سه شنبه. در اسپانیا تعداد موارد یافت گذشته 2000-علامت روز چهارشنبه. بلژیک, بلغارستان, سوئد, و آلبانی اعلام کرد اولین ویروس مربوط به مرگ و میر.

“اگر شما می خواهید به blunt, اروپا, است, جدید چین گفت:” رابرت Redfield سر از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

همچنین صدایی زنگ در کنگره شنوایی در واشنگتن بود Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

“خط پایین آن را به بدتر” او گفت:.

در آلمان, آنگلا مرکل گفت که اگر ویروس است نه متوقف شده توسط واکسن و درمان تا 70 درصد از کشور را 83 میلیون نفر می تواند در نهایت تبدیل شدن به آلوده به تخمین می زند که اپیدیولوژی شده اند قرار دادن به جلو برای چند هفته. آلمان برخی از 1300 تایید عفونت است. مرکل نظرات یک الگوی مناسب از مقامات دولتی با استفاده از هشدارهای جدی به تلاش برای بدست آوردن مردم را به حفاظت از خود را که مهمترین آنها با شستن دست های خود را و جمع در اعداد بزرگ است.

ده ها تن از موارد شده اند به یک کنفرانس در بوستون و رهبران در کشورهای مختلف اعلام شد محدودیت هایی در رویدادهای بزرگ است. دانشگاه های خالی کلاس های درس خود را به آنها منتقل شده به آموزش آنلاین و عدم احاطه آینده افتتاح این فصل لیگ بیس بال و بسکتبال کالج قهرمانی. حتی مشهور بوفه لاس وگاس تحت تاثیر قرار, با برخی از نوار بزرگترین بسته بودن به عنوان یک احتیاط.

“وحشتناک است” گفت: Silvana گومز, یک دانشجوی دانشگاه هاروارد که در آن دانشجویان گفته بودند به ترک دانشگاه توسط یکشنبه. “من قطعا خیلی می ترسم در حال حاضر در مورد آنچه که بعد از چند روز و چند هفته آینده شبیه است.”

——

بری گزارش از Soave, ایتالیا; لستر گزارش از پاریس. آسوشیتد پرس نویسندگان ماریا چنگ در لندن; جیمی Keaten در ژنو; Sylvie Corbet در پاریس; Geir Moulson در برلین; پان Pylas در لندن; LLazar Semini در تیرانا آلبانی; مت Sedensky در بانکوک; جو مک دونالد و کن Moritsugu در پکن; یوری Kageyama در توکیو; قصه Azzoni در مادرید و کیم تانگ-hyung در سئول, کره جنوبی در کمک به این گزارش.

——

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im