COVID-19 عفونت نمایی در حال رشد مرگ و میر نزدیک به 50,000: که

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که آژانس او در بانک جهانی و صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) حمایت بدهی برای کمک به کشورهای در حال توسعه در مقابله با این بیماری همه گیر را پيامدهای اقتصادی و اجتماعی.

“در گذشته پنج سال شده است وجود دارد در نزدیکی-رشد نمایی در تعداد موارد جدید و تعداد مرگ و میر بیش از دو برابر در هفته گذشته” Tedros گفته مجازی کنفرانس خبری در ژنو که در آن سازمان ملل متحد و سازمان بهداشت استوار است.

“در چند روز آینده ما را در رسیدن به 1 میلیون مورد تأیید و 50,000 مرگ و میر در سراسر جهان,” او گفت:.

چین که در آن شیوع کروناویروس اولین ظهور در ماه دسامبر گزارش رو به کاهش عفونت های جدید در روز شنبه و برای اولین بار فاش تعداد موارد بدون علامت است که می تواند پیچیده و چگونه در روند شیوع این بیماری در حال خواندن. آخرین آمار و ارقام از مطالعه حذف 130 جدید افراد مبتلا به این بیماری بسیار مسری که نشان نمی دهد که علائم آن با آمار نشان داد.

در مورد تمایز دکتر ماریا ver Kerkhove که اپیدمیولوژی که بخشی از یک تیم بین المللی که رفت به چین در ماه فوریه گفت که این تعریف شامل آزمایشگاه تایید موارد “صرف نظر از توسعه علائم”.

“از اطلاعات است که ما را دیده اند از چین به طور خاص ما می دانیم که افرادی که در حال شناسایی هستند که به عنوان ذکر شده بدون علامت در حدود 75 درصد از کسانی که در واقع به توسعه علائم,” او گفت:, توصیف آنها به عنوان داشتن شده است در یک “قبل از علامت فاز”. جدید کروناویروس باعث بیماری تنفسی COVID-19.

شیوع همچنان رانده شده توسط مردم که نشان می دهد نشانه ای از بیماری ها از جمله تب و سرفه, اما این مهم است که به ضبط که “طیف کامل از بیماری” او اضافه شده است.

Tedros با اشاره به پیشنهاد بدهی گفت: “بسیاری از کشورهای در حال توسعه کشورها واقعا نمی تواند حمایت خود را از جوامع به خصوص در طول مستندات به خصوص آن دسته از اعضای انجمن که برای نان روزانه خود را. است که چرا ما از جامعه بین المللی به بدهی به حمایت از این کشور است.

“ما پیشنهاد تسریع روند برای حمایت از کشورهای بنابراین اقتصاد خود را در حال گرفتن به بحران (و) جوامع خود هستند و نه وارد شدن به بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de