COVID-19 افزایش خطر بین المللی سلامت روان دانشجويان. استرالیا به فوریت نیاز به گام تا

ویکتوریا و عمل دولت در روزهای اخیر منتشر شد بسته های حمایتی برای دانشجویان بین المللی در مواجهه با مشکلات با توجه به COVID-19.

ویکتوریا مرتکب$45 میلیون نفر که تحت آن دانشجویان بین المللی می تواند واجد شرایط برای امداد پرداخت تا $1,100 co-کمک ویکتوریا دانشگاه. عمل مرتکب 450.000 دلار برای حمایت از افراد آسیب پذیر در ویزای موقت و دانشجویان بین المللی بدون درآمد با توجه به COVID-19.

سرزمین شمالی, Queensland, جنوبی, استرالیا, تاسمانی و استرالیا غربی همه باید مقادیر مختلفی از کمک های بین المللی در دسترس دانش آموزان – که آیا آن یکی کردن پرداخت های رایگان و سلامت روان و حمایت و یا کمک به غذا و سرپناه.

این حرکت توسط ایالات متحده در تضاد کامل با دولت فدرال است. دانشجویان بین المللی بسیاری از آنها در ویزای موقت شده اند از مطالعه حذف از دولت را یک$130 میلیارد بسته محرک. و نخست وزیر اسکات موریسون گفت: دانشجویان بین المللی قادر به حمایت از خود می تواند به بازگشت به کشورهای خود.

نظرات چنین می توانید با قرار دادن قابل ملاحظه دندانه در استرالیا آموزش بین المللی شهرت. راه استرالیا پشتیبانی از دانشجویان خارجی مشغول به تحصیل در اینجا در حال حاضر ممکن است سیمان آن شهرت جهانی به عنوان یک کشور انتخاب و به مطالعه.

گزارش های اخیر نشان می دهد استرالیا رقبا برای دانشجویان بین المللی – انگلستان و نیوزیلند و کانادا و ایرلند – باید ارائه پشتیبانی به کسانی که در سختی. این شامل دسترسی به دولت رفاه و انعطاف پذیری در ویزا.


ادامه مطلب: 90,000 فارغ التحصیلان خارجی در استرالیا بدون حمایت مالی: این یک انسانی و اقتصادی بحران در ساخت


حتی قبل از این بیماری همه گیر دانشجویان بین المللی به معرض چندین سختی های منحصر به فرد. این مرکب COVID-19.

نه تنها آنها رشته در یک کشور خارجی قادر و یا مطمئن نیستید در مورد رفتن به خانه بسیاری از آنها هیچ یا کمی حمایت از خانواده و یا دوستان نزدیک در استرالیا.

از این رو حیاتی برای دانشگاه های استرالیا به عمل جمعی به سرعت و قاطعانه به ارائه یک مدل برای مراقبت از دانش آموزان بین المللی’ خوب بودن. و این مهم است که نخست وزیر را به نشان می دهد او را درک منحصر به فرد خود را از آسیب پذیری های.

چگونه دانش آموزان بین المللی آسیب پذیر هستند

درک وجود دارد که اکثر چینی های بین المللی دانش آموزان از خانواده ثروتمند. اما یک مطالعه از 652 دانش آموزان چینی نشان داد تفاوت معنی داری در هر دو جمعیت و پس زمینه و همچنین منابع مالی برای مطالعات خود را.

در حالی که اکثریت (67%) تا به حال مطالعات خود را با بودجه دولتی توسط پدر و مادر 17 درصد بودجه آنها از طریق پس انداز های شخصی. اکثریت خود در تامین مالی دانش آموزان با تجربه اضافه عاطفی و روانی چالش ها در طول مطالعات خود را در خارج از کشور.

دانش آموزان چینی را تشکیل می دهند که اکثریت (حدود 40%) از دانشجویان بین المللی در استرالیا اما ده ها هزار نفر نیز از دیگر کشورهای آسیایی از جمله هند و نپال و ویتنام و پاکستان است.

حدود نیمی از دانشجویان بین المللی که خصوصی هستند و مستاجرها و تکیه بر کار به پرداخت اجاره. مانند بسیاری از آنها بیش از حد از دست داده اند شغل خود را در COVID-19 pandemic – اما آنها واجد شرایط برای JobKeeper دستمزد یارانه ها.

در مارس 30, Scott Morrison اعلام کرد ملی کابینه موافقت کرده برای قرار دادن در محل شش ماه مهلت قانونی برای اخراج.

این کمک می کند اما تنها یک بخش از موضوع اجاره برای دانشجویان بین المللی. بسیاری از دانشجویان بین المللی ثبت نام در استرالیا برای مطالعه قادر به بازگشت به میهن خود. و نه آنها مجاز به شکستن خود را اجاره اوایل بدون مجازات.

گسترش این coronavirus متاسفانه همچنین شتاب احساسات نژادپرستانه علیه آسیایی استرالیا و دانشجویان بین المللی از آسیا است. در ماه فوریه یک دانش آموز که در حال بازگشت از بازدید از خانواده در مالزی یافت می شود او شده بود از اخراج او اجاره به صاحبخانه او را به عهده گرفت او تا به حال سفر به چین برای سال نو چینی.


ادامه مطلب: چرا coronavirus اثرات ویرانگر برای دانشجویان بین المللی در خصوصی اجاره مسکن


طولانی قطعیت نمی دانستند اگر دانش آموزان می توانید دنبال و یا تکمیل مطالعات خود و یا همچنان به پرداخت اجاره خود را می تواند به طور قابل توجهی بر سلامت روان خود را.

یک گزارش اخیر یافت می شود با توجه به فرهنگ و زبان و دانشگاهی موانع بین المللی دانش آموزان در معرض خطر روانی بیمار-سلامت از دانش آموزان داخلی.

در 2019, ویکتوریا خو یش واحد پیشگیری از پیدا 27 بین المللی, دانش آموزان درگذشت خودکشی بین سال های 2009 و 2015 در دولت است. اما پزشکی قانونی گفت این بود که به احتمال زیاد به کوچک شماری.

پس از ویکتوریا پزشکی قانونی, کشف, دولت منصوب Orygen جوانان سلامت به انجام پژوهش برای تدوین یک مدل از مراقبت است که به نظر می رسد در سلامت روان پشتیبانی و خدمات برای دانشجویان بین المللی.

چه چیزی می تواند به استرالیا انجام دهید ؟

استرالیا می تواند منجر به راه های در حال توسعه یک مدل از مراقبت است که پاسخگو به نیازهای آسیب دیده COVID-19 بین المللی, دانش آموزان است. باید آن را آگاهانه و با سیاست ها و برنامه هایی که جلوگیری از دانشجویان بین المللی احساس بدتر شدن احساس به دام افتادن یا بسته بندی در شرایط خود را.

دولت استرالیا باید از نزدیک با هر دو دانش آموزان بین المللی و دانشگاه ها به تدوین و فرموله کردن حمایت عملی طراحی شده برای کاهش رانندگان پریشانی روانی. حمایت و کمک می توانید مطلع شوید با ما ملی سلامت روان تنظیمات خط مشی و هدف اطمینان از وسیع ترین ممکن است طیف وسیعی از ثابت مداخلات است که ترویج رفاه و کاهش پریشانی روانی و آسیب پذیری


ادامه مطلب: “من یک دانشجوی بین المللی در استرالیا. چگونه می توانم من به پدر و مادرم فشار قرار دادن آنها در من بیش از حد است؟’


حمایت مالی برای کاهش فشار باید همراه با فرهنگی صالح و به راحتی در دسترس روان-سلامت پشتیبانی می کند. چگونه استرالیا به عنوان یک جامعه پاسخ می دهد و پشتیبانی از دانشجویان بین المللی در طول همه گیر و پیامدهای آن خواهد بود, لحظه ای تعیین کننده برای استرالیا بین المللی آموزش و پرورش است.

از نظر تقویت استرالیا به عنوان قابل اعتماد و معتبر بین المللی آموزش و پرورش مقصد کنونی و آینده دانشجویان بین المللی COVID-19 ما فراهم می کند یک فرصت برای زندگی کردن ما عمق همدلی به عنوان یک جدالها و جهان وطنی جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de