OTTAWA — کانادا جعل زمین جدید در پاسخ به گسترش جهانی COVID-19 با هیچ مقام رسمی راهکار چگونه پادمان باید رول کشور گسترده است. به عنوان هر سطح از دولت طول می کشد یک رویکرد متفاوت سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این ویروس کانادایی ها تا کنون در برخورد با یک رویکرد تدریجی.

دولت فدرال متمرکز شده تزریق بودجه ملی نیاز دارد مانند مراقبت های بهداشتی و پژوهشی اقتصاد و اعلام کرد محدودیت در مسافرت های بین المللی. نخست وزیر جاستین ترودو التماس کرد با کانادایی ها در خانه بمانند و خود را منزوی و در عین حال نمی رفته تا آنجا که اعلام کرد در سراسر کشور وضعیت اضطراری. اما او گفت که او نمی حاکم کردن در برخی از نقطه آغاز در شرایط اضطراری عمل می کنند که دولت فراگیر قدرت از جمله منع سفر در داخل کشور و کارگردانی هر فرد برای ارائه خدمات ضروری است.

در ضمن هر استان است که اجرای خود را از اقدامات. از مارس 24, British Columbia, Saskatchewan, Manitoba, Ontario, New Brunswick, و, Nova Scotia تا به حال همه اعلام وضعیت اضطراری است. آلبرتا, Northwest Territories, Quebec, Newfoundland & Labrador و جزیره پرنس ادوارد را صادر بهداشت عمومی در شرایط اضطراری. شبیه هشدارهای اعمال شده در سطح شهری به عنوان به خوبی.

سطوح مختلف دولت می تواند آغاز یا بسته به نوع خود منحصر به فرد قوانین و ماهیت این رویداد اما تفاوت بین هر دو نسبتا جزئی است. بهداشت عمومی اورژانس محدودیت قدرت دولت به سلامت مربوط به اقدامات در حالی که یک حالت اضطراری است که بیشتر در محدوده گسترده ای.

در اینجا مختصری تفکیک هر استان پاسخ:

آلبرتا

در 17 مارس آلبرتا دولت صادر شده و یک وضعیت اضطراری برای بهداشت عمومی در استان است. این باعث ممنوعیت تجمع جمعی از بیش از 50 نفر است. استان نیز منع بازدید از امکانات تفریحی مانند ورزشگاه عرصه موزه ها گالری ها, کتابخانه ها و قمار. شهرهای کلگری و ادمونتون به دنبال اجرای جریمه برای کسانی که سرپیچی انزوای اجتماعی دستورالعمل. کنی گفت: در این مرحله رستوران ها – به جز برای بوفه – می توانید باز باقی می ماند در صورتی که به دنبال زیر 50 مردم در حکومت است. این 30 روز ارائه می توان توسعه یافته به مدت 90 روز تحت ولایت بهداشت عمومی عمل می کنند.

بریتیش کلمبیا

یک روز پس از صدور اضطراری برای بهداشت عمومی در استان, B. C. دولت اعلام وضعیت اضطراری برای حمایت از استان گسترده پاسخ در مارس 18. آخرین بار در این استان انجام شد در طول سال 2017 آتش سوزی شود. آن را می دهد مقامات قدرت برای دسترسی به زمین و دارایی های محدود کردن سفر در هر نقطه از استان و کنترل قیمت مواد غذایی و سوخت و لباس. بارها و رستورانها و باشگاه دستور داده شده است به نزدیک اگر آنها نمی تواند احترام اجتماعی فاصله قوانین – که ممنوع تجمعات بیش از 50 نفر است. روز دوشنبه ونکوور شورای شهر معرفی جدید مجازات های مالی برای کسب و کار و افراد گرفتار نقض بهداشت عمومی دستورات. وضعیت اضطراری است که در اثر برای 14 روز اما یک بار صادر می شود افزایش یافته است.

مانیتوبا

در مارس 20, Manitoba به دنبال کت و شلوار و صادر وضعیت اضطراری. برتر برایان Pallister گفت: در یک کنفرانس خبری آن را قادر خواهد ساخت دولت “به واکنش نشان می دهند به سرعت بیشتر در طیف گسترده ای از اقدامات حمایتی برای جلوگیری از گسترش COVID-19.” همانطور که در استانهای دیگر در حالی که غیر ضروری عملیات مانند ورزشگاه و مراکز مراقبت کودک هستند به خدمات ضروری مانند بیمارستان ها و فروشگاه های مواد غذایی هستند معاف از پروتکل اضطراری. جریمه تا 50.000 دلار یا 6 ماه حکم زندان برای یک فرد و $500,000 برای کسب و کار نقض دستورالعمل ها نیز کاربردی استان گسترده است. وضعیت اضطراری را در 30 روز گذشته.

نیوبرانزویک

New Brunswick, اعلام وضعیت اضطراری در 19 مارس به کاهش بیماری همه گیر. در پاسخ به تمام خرده فروشی عملیات دستور داده شد به جز برای خدمات ضروری است. “قبل از این پیشنهاد امروز آن را یک نیاز” برتر بلین هیگز گفت: در کنفرانس خبری اعلام کرد این تصمیم است. صاحبان و اپراتورهای مجاز به باز بماند ملزم به محدود کردن تجمعات به 10 نفر. هیگز همچنین گفت که او نمی خواهد رد اجرای مجازات های مالی و یا در غیر این صورت. وضعیت اضطراری است که در اثر برای 14 روز.

Newfoundland & Labrador

Newfoundland & Labrador اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در مارس 18. شبیه به یک وضعیت اضطراری همه غیر ضروری کسب و کار inclduing ورزشگاه, کافه سینما, سالن یکنوع بازی شبیه لوتو و عرصه و دستور به نزدیک است. گردهمایی بیش از 10 ممنوع است. “یک فرد موجود در نقض این دستورات می تواند جریمه یا زندان زمان. یک شرکت موجود در نقض این دستورات می تواند به صورت جریمه نقدی از $5,000 $50,000” می خواند مطبوعاتی. اعلام شده است در اثر برای 14 روز.

نوا اسکوشیا

نخست وزیر استفان McNeil اعلام وضعیت اضطراری در مارس 22 در یک کنفرانس مطبوعاتی در COVID-19 گسترش در استان است. محدود تر از برخی از این منظور نیاز به تجمعات به باقی می ماند در زیر پنج نفر. برخی از خدمات غیر ضروری مانند مراکز خرید باقی مانده اند باز تا زمانی که مردم پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل. این استان همچنین محکم کردن مرزهای خود و مورد نیاز هر کسی است که بازگشت به استان خود جدا برای 14 روز حتی از سفر داخلی. این 14 روز وضعیت اضطراری.

انتاریو

انتاریو آغاز یک وضعیت اضطراری در 17 مارس است. این شامل یک بسته از امکانات عمومی مانند کسانی که در بالا اشاره شد. روز دوشنبه نخست وزیر فورد همچنین دستور بسته شدن تمام غیر ضروری کسب و کار برای 14 روز. “ما باید قاطعانه عمل کند. ما نباید تاخیر گفت:” فورد. دولت نیز ممنوع گردهمایی های اجتماعی بیش از 50 اما تشویق ساکنان انتاریو برای محدود کردن تماس های غیر ضروری با گروه های کوچکتر همه با هم. وضعیت اضطراری است که در اثر برای 14 روز.

P. E. I.

در مارس 16, P. E. I. برتر دنیس پادشاه تصویب بهداشت عمومی اورژانس به دنبال اين بود تا با یک تماس برای تشویق مردم به کار از خانه و خود-جدا اگر ممکن است. مانند اقداماتی که در بالا ذکر شد غیر ضروری خدمات مانند کتابخانه های کودک-مراقبت از امکانات ورزشگاه ها و مدارس بسته شده اند و به صورت اضطراری دوره است. مقامات همچنین تشویق نشینان برای جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی که در آن دو متر فاصله بین مردم امکان پذیر نیست. وضعیت اضطراری برای بهداشت عمومی است که در اثر برای 14 روز.

کبک

در 14 مارس برای اولین بار در کبک, تاریخ, دولت اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی. مانند دیگر دولت های استانی می دهد برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت اداره مجوز به عمل و صرف بیشتر سرعت – بدون رفتن را از طریق به طور منظم فرآیندهای – برای محافظت از ساکنان. همانطور که در انتاریو دولت کبک این هفته موظف است که تمام غیر ضروری کسب و کار ببندید تا آوریل 13. همه داخل سالن اجتماعات ممنوع است در حالی که هوای تجمعات تنها یعنی اگر دو متر جدایی نگهداری می شود می تواند بین مردم است. وضعیت اضطراری برای بهداشت عمومی است که در اثر برای 10 روز.

ساسکاچوان

ساسکاچوان اعلام وضعیت اضطراری در مارس 18. مجامع عمومی از بیش از 50 ممنوع – رستوران ها و کافه ها می تواند باز باقی می ماند اگر آنها می توانند مطابق با محدود کردن صندلی به 50 نفر یا 50 درصد ظرفیت است. “کشیدن هم بدان معنی است که ما باید از هم جدا ماندن” گفت: برتر اسکات وزارت معارف در یک کنفرانس مطبوعاتی. کتابخانه و ورزشگاه قمار و امکانات مراقبت از کودک بسته هستند. ساکنان خواهد شد در صورت جریمه اگر آنها موفق به از خود جدا برای 14 روز پس از مسافرت های بین المللی. فردی شهرستانها نیز اعلام متحده اضطراری در استان های دیگر ، این اعلامیه در اثر برای 14 روز.

دولت فدرال نگهداری می شوند که در تماس نزدیک با همتایان استانی در مورد بهترین روش برای کاهش گسترش ویروس در سراسر کشور. فدرال وزیر بهداشت Patty Hajdu خود را برگزار هفتگی تماس با استانی و منطقه ای وزیران در دوشنبه شب به بحث لیبرال طرح به ارائه تجهیزات حفاظتی و تست قابلیت به استان. نخست وزیر جاستین ترودو همان روز صحبت با هنرپیشه ی برجسته ی مورد متفاوت اضطراری تاکتیک در هر حوزه قضایی و اینکه آیا دولت فدرال ممکن است به دنبال کت و شلوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de