COVID-19 تغییر کرده است راه ما کار می کنند. تووومبا می تواند جمع اوری کردن پاداش

شرکت ها در سراسر استرالیا در حال حاضر درک آنها نیازی به آوردن همه با هم در یک ساختمان به شغل خود را انجام می شود. هیچ دلیلی وجود ندارد به مردم نمی توانند زندگی در Toowoomba بالار یا دوببو و هنوز هم کار مولد برای یک شرکت مستقر در جاهای دیگر.

منطقه ای و شهرهای پیشنهاد فوق العاده با کیفیت از زندگی است. خانه های ارزان تر و با ترافیک کمتر متراکم مردم دوستانه و جو است که پاک تر و سبزتر.

به علاوه زمینه های منطقه ای شده اند تا حد زیادی سیستم ایمنی بدن از COVID-19 خوشه کشف, در بخش هایی از سیدنی و به خصوص ملبورن.

متخصص برنارد نمک معتقد است که این تجربه می تواند طلیعه چیزی بودن در یک جدید “treechange” در استرالیا به عنوان حرکت به مردم مناطق کشور در فاصله قابل توجه از یک شهر.

اخیرا در یک آخر هفته استرالیا ستون او نوشت: “شاید در 2020s ما را ببینید نسل جدید انجام نمی بسیار treechange یا seachange اما دانش-کارگر تندرستی تغییر به سالم و خوب فاصله آب و هوای شهرها و روستاها نه بیش از حد دور از پایتخت.”

تووومبا یک مثال کامل از جذاب منطقه ای شهر که در نقطه شیرین: فقط 90 دقیقه از بریزبن دو ساعت از ساحل طلا و جدید با کیفیت بین المللی فرودگاه در آستان آن.

با بینظیر liveability آن را در حال حاضر یک گزینه واقعی برای کارگران دانش.

A near empty main street in Toowoomba this week.

یک خالی در نزدیکی خیابان اصلی در تووومبا این هفته است.اعتبار:دن Peled/AAP

منطقه ای استرالیا موسسه محرک بزرگ: جمعیت تحرک در استرالیا گزارش یافت millennials تعریف شده وجود دارد که در سن بین 20 و 35 – در حال حاضر ابتلا به درخواست تجدید نظر از منطقه ای زندگی می کنند.

زمینه های منطقه ای به طور سنتی رنج می برد “فرار مغزها” با بسیاری از افراد جوان عنوان کردن به دود به دنبال بهتر فرصت های شغلی. اما این گزارش در مورد 208,000 وای منتقل بین جوامع در منطقه ای استرالیا در آن دوره به جای عنوان کردن به شهرهای بزرگ شهری.

آن را فقط به افراد جوان تر ساخت حرکت می کند. بین سال 2011 تا 2016 به بیش از 1.2 میلیون استرالیایی یا نقل مکان به خارج از شهرهای بزرگ و یا از یک منطقه ای از شهر و یا شهرستان خود را به دیگری.

منطقه ای شهرستانها در حال پرتاب کردن درک که آنها به نحوی کمتر مطلوب با ارائه بهترین از هر دو جهان – liveability و گزینه های حرفه ای.

قابل توجه منطقه ای بر اساس کسب و کار مانند میراث بانک این ارائه می دهد بسیاری از مزایای. ما قبلا مشکلات فریبنده مردم به دور از شهرهای بزرگ می آیند و زندگی می کنند در Toowoomba – اغلب به دلیل نگرانی در مورد گزینه های شغلی در آینده است.

در حال حاضر کار از خانه تکنولوژی به معنی مکان است و چنین نیست موضوع را هر بیشتر. زندگی مزیت های منطقه ای استرالیا شروع به سنگین تر بودن از نگرانی در مورد دراز مدت گزینه های حرفه ای.

ما در بر داشت بارها و بارها که افرادی که جهش و حرکت از یک شهر به تووومبا عاشق زندگی. اگر ما می توانید آنها را در اینجا به آنها ماندن در اینجا.

همچنین با توجه میراث فرصتی برای استخدام بیشتر افراد مستقر در یک شهر برای ما کار از راه دور. ما در حال حاضر انجام این کار به یک درجه, اما بیشتر کارگران در حال حاضر ممکن است در نظر آن را به عنوان یک گزینه.

آنچه واقعا هیجان انگیز برای جوامع منطقه ای است که افراد جوان در حال حاضر به طور فزاینده ای به دیدن آنها را به عنوان مناسب و جذاب گزینه های. آنها نه زشت خواهر از شهرستانها سرمایه – آنها یک داستان سیندرلایی در ساخت.

دولت باید برای مهار این روند همراه با یک درخواست تجدید نظر به نسل از مردم مجبور به حرکت به یک شهر در گذشته است.

بسیاری از منطقه ای “فارغ التحصیلان” که من آنها را خواهد پرش در فرصتی برای خانواده خود را به بیشتر شاعرانه شیوه زندگی آنها را دوست داشت به خصوص با حمایت دولت و مشوق.

پیتر قفل است مدیر عامل شرکت میراث بانک است که مقر آن در تووومبا پس از ریشه های خود را در سال 1875.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de