COVID-19 ترس تعدیل سیدنی مترو دستیابی به موفقیت

او گفت: اولویت اول بود برای اطمینان از جامعه محافظت شده از COVID-19 شیوع و دولت را “هر چیزی لازم” را به اطمینان حاصل شود که.

دانشگاه سیدنی مدرسه کسب و کار حمل و نقل و لجستیک مدیریت استاد دکتر جفری استرلینگ گفت: coronavirus تاثیر می گذارد حمل و نقل و درآمد دولت صرف اولویت ها خواهد بود و به ناچار به عقب براند پروژه های آینده است.

Workers, politicians and media at the new Victoria Cross Metro Station site at North Sydney in August last year

کارگران سیاستمداران و رسانه های جدید ویکتوریا عبور ایستگاه مترو سایت در شمال سیدنی در ماه اوت سال گذشتهاعتبار:بن Rushton

“اولین مسئله این است که خطر ابتلا به جدول زمانی برای تکمیل. وجود دارد رفتن به نژادها در زیرساخت ها و ساخت و ساز صنعت. بدیهی است که رفتن به بدتر” دکتر کلیفتون گفت.

“در حالی که کارگران تحت قرنطینه و یا در انزوای اجتماعی آن بدیهی است که کمتر کارآمد است که به افزایش هزینه ها.”

او انتظار می رود دولت خواهد سعی کنید برای تکمیل هر چیزی در حال حاضر ساخته شده است اما گفت که پروژه های آینده در معرض خطر کنار گذاشته شدن.

“چیزهایی مانند دوم مراحل و یا برنامه های افزودنی را به خوبی ممکن است باید افکار,” او گفت:.

NSW Treasurer Dominic Perrottet says the government will continue its budgeted capital program.

NSW خزانه دار Dominic Perrottet می گوید: دولت خود را ادامه خواهد داد بودجه سرمایه برنامه.اعتبار:Dominic Lorrimer

Dr کلینتون گفت: بزرگ تلفن شرکت ها به خوبی می تواند دیدن یک افت شدید در درآمد که ترافیک کاهش یافته است.

NSW وزیر حمل و نقل اندرو کنستانس در اوایل این ماه گفت: همان شرایط بازار که منجر به بحث 3 میلیارد دلار مترو فوران چاه نفت می تواند تاثیر در پروژه های آینده است.

او گفت دولت او تا به حال تولید شده بسیار کار در NSW که آن را به حال ایجاد یک “تامین کنندگان بازار” که او گفت: نگرانی های مطرح شده برای $55 میلیارد زیرساخت های حمل و نقل خط لوله است.

در حال بارگذاری

از آن زمان دو سال برای 100 متر تونل زنی ماشین آلات به حفاری از Barangaroo به شمال سیدنی; چهار هفته سریعتر از اولین تونل در آن حفر شده در کنار آن در اواخر سال گذشته.

دستگاه حفر طریق مورد 175,000 تن از سنگ دریایی و رسوب خاک رس در طول آن دو سفر 40 متر زیر بندرگاه سیدنی.

آقای کنستانس گفت: “این یک نقطه عطف قابل توجه در خود را دارد اما دستیابی دوقلو تونل عمیق در زیر بندرگاه سیدنی تاریخی است.”

در تمام یک تعداد انگشت شماری از حفاری تونل, ماشین آلات tunnelled بیش از 30 کیلومتر زیر سیدنی تا راه را برای اولین بار در شهرستان مترو اجرا خواهد شد از غرب از طریق CBD و به Bankstown.

NSW دولت در هفته گذشته اعلام کرد این امر نزول 700 میلیون دلار را به سیستم بهداشت و درمان به دو برابر ظرفیت واحد مراقبت های ویژه در سراسر کشور. همچنین گفت: این امر صرف حقوق و دستمزد مالیات برای برخی از کسب و کار به عنوان بخشی از 2.3 میلیارد دلار بسته محرک.

آقای Perottet گفت: “ما باید تقویت ما صرف در این فضا با ما از جمله بسته 500 میلیون دلار بودجه اضافی با هدف آوردن به جلو سرمایه کار می کند و ضروری تعمیر و نگهداری زیرساخت ها است.”

او گفت: دولت فعلی سرمایه ساختمان برنامه به کارگیری ده ها هزار نفر از مردم است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>