COVID-19 در معرض عرضه مواد مخدر شکاف به عنوان ‘ساخته شده در کانادا’ راه حل پیشنهاد شده

تورنتو — برای بیش از یک دهه کانادا تا به حال کمبود عرضه از ضروری دارو مسئله در حال حاضر تشدید COVID-19 اما یک “ساخته شده در کانادا” راه حل پیشنهاد شده است که به طور بالقوه می تواند کمک به حل و فصل این مشکل دیرینه.

“آنچه که من را نگه می دارد تا در شب بالقوه است که ما در حال رفتن به اجرا از برخی از این داروها بسیار مهم” گفت: Christina آدامز رئیس داروخانه افسر برای جامعه کانادا از بیمارستان داروسازان.

“از آنجا که مواد مخدر در حال تولید نیست در اینجا در کانادا, ما در رحمت بازار می آید به تلاش برای به دست آوردن اضافی عرضه در زمان نیاز است.”

نگرانی در مورد کمبود برخی از دانشمندان و کارشناسان بهداشت eyeing “خارج از جعبه فکر کردن” است که می تواند کمک به کانادا کاهش وابستگی آن به خارجی تامین بحرانی دارو.

چین و هند عرضه برخی از 80 درصد از مواد تشکیل دهنده فعال و مواد اولیه بسیاری از داروها و در حالی که برخی از مواد مخدر در حال مونتاژ در کانادا هیچ کدام به طور کامل ساخته شده در اینجا از آغاز تا پایان. با خواسته های بزرگ در سراسر جهان و چند منابع برخی از آنها در حال حاضر پیشنهاد که داروهای ضروری بود ساخته شده در کانادا – با استفاده از دولت از هنر و تکنولوژی.

Andre Charette یک شیمیدان آلی و سر از دانشگاه مونترال شیمی گروه معتقد است که کانادا دارای فناوری و تخصص لازم برای تولید آن را مواد خام در تقاضا و کافی را از آن خود داروهای تجویزی.

این می تواند انجام شود با استفاده از یک تکنیک ویژه به نام “continuous-flow مولکولی سنتز” که باعث سنتز مولکولهای آلی ساده تر و کارآمد تر. آن است که یک فرایند است که دانشگاه مونترال توسعه یافته تخصص های خاص در طول دهه گذشته همراه با محققان از سراسر جهان از جمله موسسه تکنولوژی ماساچوست و دانشگاه کمبریج است.

این روش یک راه جدید برای ساخت مواد مخدر است که Charette معتقد است می تواند کار کند. اولین آزمایشی در دانشگاه را به طور مداوم جریان سنتز آزمایشگاهی این است که یک آزمون دسته ای از کلید ترکیب موجود در مواد مخدر است که ضروری است برای بدحال COVID بیماران: آرام بخش پروپوفول.

روش های سنتی برای ساخت این ماده نیاز به امکانات زیادی تولید آنها را در مقادیر زیاد – صدها کیلوگرم از مولکول ها در یک بار. مستمر جریان روند اما معنی آنها را می توان در یک ماشین جمع و جور هیچ بزرگتر از یک یخچال کوچکتر اما مداوم مقادیر.

“من کاملا اعتماد به نفس است که ما را به اضافه کردن یک مسیر یک روش و یا یک دستور را پروپوفول در عرض چند هفته پس از آن بسیار ساده مولکول” گفت: Charette.

کمبود هشدار و نسخه محدودیت برداشته

آدامز می گوید وجود یک حس فوریت در حال حاضر برای اطمینان از وجود یک منبع بی وقفه از داروها در بازار کانادا. آن را “غیر قابل تصور” او می گوید: برای اجرا از دارو مانند پروپوفول با توجه به آن اهمیت حیاتی در مدیریت بیماران در هواکش و یا هر کسی که نیاز به عمل جراحی و یا بیهوشی به هر دلیلی.

اورژانس پزشک و استاد دانشگاه نیویورک دکتر جوئل Lexchin گفت که کانادا باید ساخت یک لیست از مواد مخدر ضروری است که می تواند در صورت کمبود از آنجا که تنها یک یا دو شرکت تولید آنها و بدانند چگونه برای کاهش خطر ابتلا به عرضه بحران.

“ما باید از خواب بیدار شده تا مدت زمان طولانی پیش در اطراف این موضوع از کمبود دارو” گفت: Lexchin.

“آن را ارزان تر به تولید همه چیز در چین یا هند از آن در است شمال امریکا است. بنابراین ما نیاز به رسمیت شناختن است که ما نمی خواهیم به مواد مخدر خیلی بیشتر گران است. اما از سوی دیگر اگر آنها در دسترس نیست و در همه, ما می تواند مشکل جدی باشد.”

با تجویز مواد مخدر برای صرع و فشار خون بالا و مسکن آسم ينهلرس میان مهم مواد مخدر بر همیشه در حال رشد کمبود لیست بسیاری از داروخانه ها در سراسر کشور شده اند محدود کردن بیماران به یک ماه ارزش دارو در یک زمان برای دلسرد کردن مردم از انباشت دارو در میان ابهامات در اطراف این بیماری همه گیر.

پزشکان نیز با تجربه های مختلف درمان با استفاده از داروهای موجود برای کمک به بستری COVID-19 بيمار که در برخی موارد منجر به اطلاعات غلط اعضای عمومی انباشت دارو و باعث کمبود برای بیماران مبتلا به سایر بیماری های جدی نیاز به مواد مخدر.

تامین کمبود خاص نگرانی برای بیمارستان داروسازان.

در آخرین هفته و نیم بهداشت کانادا صادر کرده است هشدار های متعدد به داروسازان متخصص بیهوشی و پزشکان به آنها اطلاع دهد که با توجه به “بی سابقه تقاضا و کمبود” عضلاني مسدود کننده محصولات و فلج عوامل در کانادا با توجه به COVID-19 همه گیر آن است که اجازه می دهد واردات چندین متحده-برچسب داروهای مجاز برای استفاده در کانادا و یا غلظت های مختلف سطح از آنچه در بازار عرضه شده است در کانادا. و در ماه گذشته آژانس با صدور یک هشدار بر روی کمبود سالبوتامول inhalers همچنین با توجه به افزایش تقاضا به دلیل بیماری همه گیر.

در همین حال برخی از استان ها در حال حاضر بالابر داروخانه محدودیت در توزیع دارو با اشاره به ثبات عرضه مواد مخدر و نگرانی و انتقادات که بیماران نیاز به پرداخت بیشتر برای توزیع هزینه ها و شرکت پرداخت. یک نمونه 90 روز نسخه برای مثال نیاز به پر شود سه بار به جای یک بار ضرب هزینه های است که می تواند به خصوص منعی برای سالمندان بازنشسته و بسیاری از کانادایی ها که در حال حاضر بیکار است.

دولت نیوبرونزویک برداشته موقت آن اقدامات در اواخر ماه گذشته و نیوفاندلند و لابرادور نیز حذف یک شبیه کلاه.

در بریتیش کلمبیا استان دانشكدۀ سمت چپ آن را به فردی داروخانه ها به تصمیم بگیرد که آیا آنها را به اجرای 30 روز محدود کردن یا نه و چند در حال حاضر توزیع 90 روز اسکریپت در اطراف پایان ماه آوریل است. مانیتوبا به دنبال کت و شلوار جمعه اجازه می دهد نسخه به مدت سه ماه در یک زمان اگر وجود دارد هیچ کمبود خاصی که دارو.

پشت در دانشگاه مونترال Charette است که به دنبال حمایت برای شروع تست تولید و به طور بالقوه به فروش مواد مخدر عمومی سازندگان. در حال حاضر تولید محدود به یک یا دو ترکیبات فعال اما Charette معتقد است که می تواند به راحتی افزایش یافته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net