در سراسر جهان, جشنواره, رویدادهای ورزشی, همایش ها و جشن جامعه هستند که لغو و یا به تعویق افتاد با توجه به نگرانی از گسترش COVID-19. سازمان دهندگان این رویداد تا به حال به تصمیم گیری های دشوار در مورد نحوه ادامه می شود و شرکت کنندگان سوال که آیا آنها باید برنامه ریزی برای رفتن.

در بسیاری از جوامع جرم تجمع ممنوع به عنوان اجتماعی فاصله هنجار می شود. تکنولوژی ممکن است اجازه می دهد برخی از سازمان ها به رویداد ارائه تجارب و برخی سازمان در حال حاضر قصد دارد در جریان است.

این بیماری همه گیر در حال حاضر منجر به بالا-پروفایل رویداد لغو مانند کالیفرنیا بهار Coachella Valley موسیقی و هنر جشنواره ملی کانادا جوایز موسیقی (Junos) — در مورد دوم در زمان بسیار است که برخی از هنرمندان در پرواز بودند ، Coachella موکول شده است برای سقوط اما چگونه است که کار را برای کسانی که برنامه ریزی برای حضور در مارس باقی مانده است دیده می شود.

با توصیه های جدید در حال ظهور روزانه هر دو بزرگ و کوچک-مقیاس رویداد لغو در حال تبدیل شدن بیشتر رایج هستند و مؤثر در بیشتر جوامع است.

سعی کنید به سرعت پیشرفت COVID-19 در همیشه در حال تغییر زمینه سفر و حوادث هستند که به تعویق افتاده و یا لغو, از جمله در جوامع است که شناخته شده COVID-19 موارد چند مورد و یا شناخته شده جامعه انتقال ویروس است.

این تلاش برای “صاف منحنی” بهداشت عمومی استراتژی به سرعت گسترش ویروس به آن داشته باشد و اجازه می دهد زمان برای پاسخ.

در حالی که این ممکن است مهم این نیز مهم است به در نظر گرفتن آنچه ممکن است از دست رفته در هنگام حوادث هستند لغو شده است.

هزینه های اجتماعی از لغو

اقتصادی خرید اینترنتی از رویداد لغو ساخت عناوین. اما توجه کمی شده است به پرداخت هزینه های اجتماعی است. حوادث نقش مهمی را در زندگی اجتماعی و تحقیقات همواره نشان داده است که حضور در جشنواره ها و رویدادهای اجتماعی دارای مزایای بسیاری است.

در یک مطالعه بررسی تاثیر اجتماعی, حوادث, من و همکارانم در بر داشت که حضور در جشنواره ها است که مرتبط با حس ارتباط عاطفی. با آمدن با هم برای به اشتراک گذاشتن در یک تجربه مشترک ما ساخت قوی تر و انعطاف پذیر تر جوامع است.

در یک قسمت جدید از این ده درصد شادتر , پادکست, Sonja Lyubomirsky اجتماعی, روانشناس, در مورد اهمیت ارتباط اجتماعی به شادی. Lyubomirsky کار نشان می دهد که صرف نظر از اینکه ما درونگرا یا برونگرا ارتباط با افراد دیگر به نظر می رسد برای کمک به ما را به خوبی بودن.

تعامل اجتماعی مشترک راننده رویداد حضور و غیاب و فکر است برای کمک به هر دو اجتماعی و مزایای منحصر به فرد. ما در بر داشت که احساس تعلق است که مردم ارزش اغلب انگیزه آنها را برای حضور در رویدادهای طوری که آنها می توانید صرف وقت با خانواده و دوستان و جامعه خود.

تعاملی SXSW, فیلم و موسیقی جشنواره شرکت کنندگان جمعیت Austin مرکز کنوانسیون در Austin, تگزاس, مارس 2013. با مشخصات بالا فیلم جشنواره لغو شد با توجه به COVID-19 نگرانی. (کانادا پرس/AP Photo/جک Plunkett)

خطر که وقایع نمی بازگشت

هنگامی که یک رویداد لغو همیشه وجود دارد خطر که آن را نمی خواهد و این ممکن است به یک نگرانی خاص برای بودجه گروه در حال حاضر مشغول به کار برای به حداکثر رساندن منابع کمیاب است. جشنواره شکست شایع است و اغلب ناشی از مسائل مالی و نیروهای خارجی.

برای برخی از جامعه organiatizons خود را در رویداد سالانه است که تنها فرصت آنها برای کسب درآمد به ادامه موجود برای یک سال دیگر. برای رویدادهای دیگر هزینه های متحمل شده در طول برنامه ریزی نمی توان به طور کامل جبران در مورد لغو.

مدتها قبل از یک رویداد می گیرد در این سازمان پرداخت کرده اند مجری هزینه اجاره سالن و تولید مواد بازاریابی. در حالی که رویدادهای بزرگتر اغلب بیمه برای پوشش برخی از ضرر و زیان بسیاری از جامعه کوچکتر مبتنی بر وقایع نیست.

اخیر لغو South by Southwest (SXSW), تعاملی, فیلم و جشنواره موسیقی در تگزاس نشان می دهد که فشار سازمان صورت در طول زمان نامشخص است.

برای زنده ماندن در یک بحران و رویداد, سازمان باید به وضوح برقراری ارتباط به منظور به حداقل رساندن خطر در ارتباط با لغو. این می تواند یک چالش هنگامی که دستورالعمل های رسمی هستند به سرعت در حال تحول و گمانه زنی ها شکوفا می شود.

شواهد مبتنی بر دستورالعمل های مانند کسانی که ارائه شده توسط سازمان بهداشت جهانی و یا دولت های ملی باید در نظر گرفته شود. اطلاعات سفر به سرعت و پس از آن مهم است که هوشیار باشند و با مراجعه به رسمی و قابل اعتماد منابع اطلاعاتی هنگامی که تصمیم گیری در مورد لغو و یا حضور در رویدادهای.

پشتیبانی نیست لغو

آنچه شما باید انجام دهید اگر شما بلیط را به رویداد های آینده? می دانم و پاسخ به توصیه های فعلی در جامعه خود را و یا خود را که در آن رویداد قرار است به آشکار شدن.

اگر جرم تجمع ممنوع در جامعه خود را و یا خود را در رویدادهای محلی را انتخاب دشوار به لغو و شما نا امید در نظر گرفتن راه هایی برای کمک به جشنواره و رویداد سازمان زنده ماندن لغو.

بسیاری از وقایع در حال اجرا توسط سازمان های غیر انتفاعی. به جای به سادگی پرش آزمایشی و یا لغو رویداد در نظر اهدای داوطلبانه یا رسیدن به این سازمان برای بیان حمایت خود را و سیگنال آمادگی خود را برای حضور در رویدادهای پس از تغییر شرایط. این عمل از دادن می تواند ما را بهبود بخشد ،

جشنواره پس از بهبودی

این بیماری همه گیر مانند دیگران در نهایت مخروطی ، وقتی اتفاق می افتد که جشنواره ها و رویدادهای مهم خواهد بود بخشی از بازیابی. پس از سارس در زمان عوارض خود را در تورنتو در سال 2003 یک سارس کنسرت به نفع شامل سنگ نورد عجله و دیگر هنرمندان با مشخصات بالا کمک به بازدید کنندگان به شهرستان.

کنسرت را برانگیخت را در آب و هوای آفتابی در طول یک کنسرت برای سارس امداد در تورنتو در Downsview پارک در جولای 2003. (کانادا پرس/جاناتان هیوارد)

جشنواره ها و رویدادهای کمک به ما حس مکان و حس و درک ما از جامعه که هر دو را باید پرورش پس از COVID-19 بیماری همه گیر.

احساس ناامیدی و سرخوردگی ممکن است کوه به عنوان افراد بیشتر تحت تاثیر رویداد لغو در جوامع خود. قبل از همه گیر عبور می کند آن را به عنوان در حال حاضر بسیاری برای به دست آوردن از نشان دادن اعمال حمایت نسبت به جشنواره و برگزارکنندگان رویداد. ما همچنین می توانید به یاد داشته باشید قدرت از جشن با خانواده و جامعه در آینده در فرد کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de