COVID-19 چالش ‘واقعی’ اقدامات احتیاطی: ساعت ترودو

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو تشویق کانادایی به اقدامات احتیاطی برای محافظت از خود و خانواده خود را از گسترش این رمان coronavirus و آگاه از اطلاعات غلط در گردش مورد COVID-19.

ساعت ترودو به نام COVID-19 “بسیار واقعی” و گفت که در حالی که خطر در کانادا کم باقی مانده است, دولت فدرال نظارت بر وضعیت.

او همچنین گفت که مراحل کانادایی ها باید با توجه به جلوگیری از ابتلا به ویروس است که در حال حاضر به تقریبا هر قاره.

از روز شنبه وجود دارد 27 تایید COVID-19 نفر در کانادا و 92,196 در سراسر جهان است. تا کنون 3,129 که مردم جهان از این خاص coronavirus.

“آن است که متفاوت از آنچه که مردم باید انجام دهند در طول فصل آنفولانزا به هر حال: شستن دست های خود را به طور منظم به مطمئن شوید که شما در حال دقیق در مورد زمانی که شما احساس می کنید علائم سرماخوردگی و پایین آمدن وجود دارد برای حمایت از خانواده خود سرفه به آرنج خود را شاید کمی مراقبت بیشتر در اطراف سفر” ترودو گفت: هدایت مردم به نگه دارید تا با آخرین و دقیق ترین اطلاعات در بهداشت و درمان کانادا, وب سایت مرجع مقدار “اطلاعات غلط” گردش مورد COVID-19.

ترودو در مواجهه با سوال در مورد استان’ آمادگی برای پاسخ به پتانسیل هجوم موارد و او گفت که او با اعتماد به نفس آنها می شود قادر به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی مورد نیاز و خواهد شد “البته نگاه به اطمینان حاصل شود که وجود منابع لازم برای حفظ کانادایی امن است.”

“این یک لحظه از چالش واقعی برای کانادایی ها و در واقع برای جهان و همه ما در حال رفتن به کار با هم به مطمئن شوید که این اثرات به حداقل برسد در کانادا,” ترودو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im