COVID-19 مورد در کانادا بسیار بیشتر از ما فکر می کنم: مونترال محققان

مونترال — محققان در دانشگاه مونترال در حال برآورد است که شيوع COVID-19 ویروس در کانادا بسیار بالاتر از چیزی است که گزارش شده است.

در انتاریو و کبک به تنهایی اقتصاددانان در l’université de Montréal (UdeM) می گویند نزدیک به نیم میلیون نفر از این ویروس است که حدود 14 برابر بیشتر از رسمی شماره.

محققان می گویند تفاوت در تست های مختلف در سراسر استان اضافه شده اند به عدم قطعیت در اطراف تعداد واقعی موارد در کشور است. کبک تا به حال نزدیک به 9000 در بیشتر موارد از انتاریو در آوریل 22, اما محققان با اشاره به این که کبک شده است بسیار تهاجمی تر با آن تست.

“آیا تفاوت در تایید موارد منعکس کننده واقعی شيوع و یا انجام آنها نتیجه از متفاوت تست استاندارد ؟” گفت: UdeM اقتصاددان Joshua Lewis که مشغول به کار در این تجزیه و تحلیل با یک UdeM همکار رافائل Godefroy و دیوید Benatia از انستیتو Polytechnique de Paris.

سه نفر با استفاده از یک روش آماری برای محاسبه چه آنها می گویند این است که دقیق تر تعداد موارد در استان مرکزی با تطبیق یک مطالعه آنها استفاده می شود به تجزیه و تحلیل شيوع COVID-19 در ایالات متحده است.

آنها دریافتند که در آوریل 22, عفونت, اعداد در کبک شدند و بیش 255,000 – 12 بار بیشتر از آنچه بود که گزارش توسط مقامات در آن زمان و بیش از 220000 در انتاریو – 18 بار به عنوان بسیاری از.

“نتایج ما نشان می دهد که چگونه تفاوت در تست استاندارد در سراسر استان می تواند تا حد زیادی ماسک درست شدت شیوع” لوئیس گفت. “تعداد واقعی عفونت در کبک و انتاریو است قابل ملاحظه ای مشابه با وجود کبک با داشتن تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از گزارش رسمی موارد است.”

محققان گفت: بهداشت عمومی نیاز به موقع و دقیق اطلاعات برای تنظیم پاسخ خود را بر این اساس به دولت در مقابله با این بیماری همه گیر در حال انجام. برای انجام این کار آنها نشان می دهد برای تست به گسترش به جمعیت عمومی – این کمک خواهد کرد جلوگیری از جامعه انتقال اتفاق می افتد بدون اطلاع و کمک خواهد کرد که شناسایی آنها چه می گویند یک مقدار قابل توجهی از مردم که می تواند سطح ایمنی نسبت به ویروس.

“چگونه گسترده است COVID-19 در جمعیت عمومی واقعا؟” لوئیس گفت. “این چیزی است که ما نیاز به یک تصویر بسیار بهتر است. این مهم است که سیاستگذاران باید به انتخاب های دشوار در مورد چگونه به تحمیل هزینه های اجتماعی فاصله گرفته است.”

لوئیس گفت: دقیق اعداد نیز کمک خواهد کرد که کانادایی ها تصمیم بگیرند که چه شخصی اقدامات احتیاطی را برای حفاظت از خود را از ویروس.

“هر بار که ما سرمایه گذاری به سوپر مارکت و یا برای پیاده روی ما نگران عبور از مسیرهای با کسی است که ویروس,” او گفت:. “سوال این است که باید ما و تا چه حد ؟

طی هفته گذشته Quebec برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت اعلام کرد بازگشایی مدارس ابتدایی daycares ساخت و ساز و بخش های تولید و برخی از فروشگاه های خرده فروشی به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 11.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de