COVID-19: کانادا بالا, دکتر, هشدار سفر در کشتی های کروز

OTTAWA — مقامات بهداشت اصرار کانادایی برای جلوگیری از رفت و آمد در تمام کشتی های کروز برای محافظت در برابر گسترش این رمان coronavirus.

رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا تام می گوید این خطر وجود دارد کشتی می تواند سفر به مناطق با تایید و یا ناشناخته موارد از رمان coronavirus.

به روز رسانی می آید به کانادا آماده به بازگرداندن 237 کانادایی روی یک کشتی کروز است که انتظار می رود به حوض در کالیفرنیا بعد شنبه.

امور جهانی کانادا اعلام کرد اواخر روز شنبه که آن را اجاره کرده بود هواپیما به پرواز کانادایی روی Grand شاهزاده خانم به پایگاه نیروی هوایی در ترنتون, Ont.

وجود دارد که شش مورد از COVID-19 در کانادا مربوط به گذشته سفر شاهزاده بزرگ کشتی کروز.

دولت فدرال حاکی از آن است که درخواست premiers برای شناسایی هر گونه انتقادی شکاف در منابع و یا ظرفیت برای مقابله با رمان coronavirus به عنوان انتاریو هیت مقامات اعلام کرد سه مورد جدید از COVID-19 روز دوشنبه.

معاون نخست وزیر Chrystia Freeland نوشت استانی و ارضی رهبران درخواست آنها را به اطلاع دولت فدرال از دولت خود را از آمادگی و هر گونه کمبود آنها مواجه جلوتر از روز جمعه اولین نشست وزرای در اتاوا. این جلسه شامل بحث در مورد تاثیر بالقوه از گسترش ویروس در این کشور به نظام سلامت و اقتصاد آن است.

Freeland گفت: هدف این است که برای اطمینان از یک “کل-از-کشور تلاش” به “را به عنوان آماده به عنوان ما می تواند” برای چالش های پیش رو.

در نامه او اشاره کرد که دولت فدرال در حال حاضر پیشرو فله تهیه تجهیزات حفاظت فردی.

سه جدید, Ontario موارد روز دوشنبه اعلام کرد به ارمغان آورد و در مجموع در این استان به 34.

یک بیمار یک مرد در 50s به تازگی از سفر به آلمان و دو نفر دیگر موارد یک مرد در 80s و یک زن در 70s که به تازگی در ایران, سلامت, مقامات گفت.

تمام بيماران منتشر شد به خود انزوا.

در همین حال یک کشتی کروز است که شناور در سواحل کالیفرنیا به صورت روز در میان coronavirus نگرانی در انتظار بود به حوض در اوکلند تنظیم صحنه برای اتاوا را به 237 کانادایی روی Grand شاهزاده خانم به خانه برگشت.

امور جهانی کانادا اعلام کرد اواخر روز شنبه که آن را اجاره کرده بود هواپیما به پرواز رشته کانادایی به پایگاه نیروی هوایی در ترنتون هر چند آن را ارائه یک جدول زمانی برای وقتی که اتفاق می افتد.

وجود 21 نفر مبتلا به COVID-19 سرنشین شاهزاده بزرگ است که حمل بیش از 3500 نفر از 54 کشور جهان است. وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد ملیت از بیماران.

کشتی ممنوع شده بود و به حوض در سان فرانسیسکو در میان شواهد کشتی بود زمین پرورش برای یک خوشه از حداقل 20 نفر از جمله یک مرگ پس از یک سفر قبلی. چند نفر در کانادا روی که قبلا سفر کرده اند پس از آزمایش مثبت برای این بیماری است.

مسافران خواهد بود غربالگری علایم قبل از آنها در هیئت مدیره هواپیما و کسانی که در این نمایشگاه آنها را به اقامت در ایالات متحده برای ارزیابی بیشتر. مسافران بدون هیچ گونه علائم را قرنطینه می شود و به مدت 14 روز پس از ورود در کانادا دولت گفت.

“ما سخت در حال کار برای کمک به کانادایی ها برای بازگشت به خانه و مطمئن شوید که اقدامات مناسب در محل برای جلوگیری و محدود کردن گسترش COVID-19,” وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

“تصمیم به بازگرداندن کانادایی در هیئت مدیره بزرگ شاهزاده زیر برای درخواست کمک از دولت ایالات متحده به رسمیت شناختن اهمیت از نزدیک با هم کار برای محدود کردن گسترش COVID-19.”

اتاوا توصیه کرده است در برابر کشتی کروز تعطیلات در پی بین المللی COVID-19 شیوع گفت: مکرر تعامل و محله های نزدیک در هیئت مدیره می تواند منجر به گسترش ویروس.

وجود دارد در حال حاضر بیش از 100 ، 000 موارد در سراسر جهان, با بزرگترین گروه هنوز هم در چین است. اما شیوع گسترده توسعه یافته در خارج از ویروس کانون از جمله در کره جنوبی, ایران و ایتالیا.

در کانادا بیش از آخر هفته مورد تعداد صعود گذشته 60 با 34 تشخیص در حال حاضر در انتاریو, 27 در بریتیش کلمبیا در کانادا و یکی در آلبرتا. چندین موارد دیگر در نظر گرفته “presumptive” و باید به تائید ملی میکروبیولوژی آزمایشگاه در وینیپگ قبل از آنها در حال اضافه شدن به لیست رسمی.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 9 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de