COVID-19: کانادا پاسخ بازدید یک نقطه عطف

COVID-19 در حال ظهور است خطر که عواقب آن هنوز ناشناخته است. که این ویروس می تواند به طور بالقوه فاجعه بار بهداشت و عواقب اقتصادی به این معنی است که ما باید با اتخاذ یک رویکرد پیشگیرانه. تا کنون مقامات بهداشت عمومی باید متمرکز بر یادگیری در مورد ویروس و حاوی آن را به عنوان به عنوان بهترین آنها می توانند.

به ما آموخته است که در مطالعه ما از سال 2009 H1N1 پاندمی آنفلوانزا در بخشی از این خطر در پرداختن به یک بیماری همه گیر است که ما می تواند تبدیل به تسلیم در طولانی مدت دولت از یادگیری است.

با توجه به سرعت که در آن COVID-19 اسپرد ما نیاز به حرکت فراتر از یادگیری در مورد خطر و شروع به قرار دادن یک برنامه اجرايي در محل برای رسیدگی به این نتایج ممکن است. این عملیاتی فاز علائم مرحله مختلف در این فرآیند است.

مداخله

کسانی که برنامه های عملیاتی را آغاز کرده اند به ظهور باعث شد تا حدودی با هشدار از دولت ایالات متحده را به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

در پایان ماه فوریه CDC هشدار داد که این ویروس به احتمال زیاد خواهد شد در سراسر ایالات متحده خواهد شد که در نتیجه تعداد زیادی از افرادی که نیاز به مراقبت های پزشکی در همان زمان. CDC به ذکر است که مدارس و مراقبت از کودکان و مراکز مهم ارائه دهندگان خدمات و همچنین معمول محل و مکان گردهمایی نیز ممکن است تحت تاثیر مقیاس بزرگ غیبت.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا توصیه کرده است که اجتماعی فاصله اقدامات که توصیه می شود برای مبارزه با گسترش COVID-19 ممکن است گسترده اثرات آن بر افراد و جوامع و کسب و کار.

در مارس 16, دولت کانادا اعلام کرد که پروازهای بین المللی به زودی funnelled به یک تعداد انگشت شماری از فرودگاه. هفته گذشته و کانادایی در خارج از کشور توصیه شد به خانه بازگشت.

میکروسکوپ الکترونی تصویر صادر شده توسط ایالات متحده موسسه ملی بهداشت در فوریه سال 2020 نشان دادن رمان coronavirus 2019-nCoV ویروس است که باعث COVID-19. (NIAID-RML از طریق AP)

مداخله باعث می شود تفاوت. چین توانسته است به سرعت گسترش این بیماری اما نه بدون چشمگیر اقدامات دولت مجبور قرنطینه و جداسازی. این نوع مداخلات در نظر گرفته شده است مشکل تر برای رسیدن به یک دولت دموکراتیک است. به طور فزاینده کانادایی در حال خواسته به خود شده است. زمان خواهد شد بگویید اگر این استراتژی موثر است.


ادامه مطلب: Coronavirus هفتگی: تجزیه و تحلیل متخصص از مکالمه با شبکه جهانی


هماهنگ کننده یک پاسخ یک کار پیچیده است. اطلاعات به موقع مهم است که پاسخ به, و تلاش برای شامل بیماری های مسری. جمع آوری اطلاعات و به اشتراک گذاری این نشان دهنده تنها یک جنبه از کنترل یک تهدید.

ما نیاز به دانستن است که مراقبت های بهداشتی ارائه دهندگان خدمات و دیگر صاحبان و اپراتورهای زیرساخت های حیاتی در حال اتخاذ استانداردهای مناسب و رفتارهای به آدرس شرایطی به عنوان شرح داده شده توسط CDC. این استانداردها و رفتارها نیاز به تصویب رسید به همان اندازه مشابه در سراسر حوزه های قضایی است. این اقدام مشترک باعث کاهش سردرگمی و شک.

درسهایی از H1N1

با وجود تلاش های دولت و تجربه نشان می دهد آن است که معقول و منطقی به اتخاذ یک درجه از شک و تردید در مورد جمعی ما آمادگی. زمانی که به ظاهر سالم 13-year-old اوان Frustaglio درگذشت ناگهانی از H1N1 در سال 2009 احساسی متهم رویداد سوار تقاضا برای واکسن در سراسر کشور عملا یک شبه. سلامت-مراقبت از سیستم بود و غافلگیر افزایش, با وجود سال از برنامه ریزی است.

دولت با اشاره به نقشی که اضطراب رسانه ای بازی کرده بود در تقویت خطر است. در مطالعه ما از H1N1 اشاره کردیم تنها 14 درصد از H1N1 مقالات مراجعه کننده به Frustaglio در 30 روز پس از مرگ او بسیاری از مقالات شامل انتقادات از عملیات دولت پس از افزایش در تقاضا است.

تلاش برای سرزنش رسانه ها تنها تاکید این واقعیت است که یک بیماری همه گیر طرح نیاز به گزارش رسانه های به حساب آورد. دولت باید به فکر می کنم در مورد چگونه به استفاده از رسانه ها برای برقراری ارتباط پیام خود را و پاسخ به احساسی متهم پوشش هنگامی که آن رخ می دهد.

زمانی که جمعیت های آسیب پذیر مانند کودکان بیمار شدن ما در خطر چشمگیر پوشش رسانه ای. عمومی می تواند فرار; چگونه مردم امروز احساس می کنید ممکن است به ما نشانه ای از چگونه آنها واکنش نشان می دهند فردا. این می تواند تاثیر بر ما برنامه های عملیاتی آن را به عنوان در 2009.

پاسخ برنامه ریزی

افزایش تقاضا برای خدمات بهداشتی و درمانی باید به آنها رسیدگی شود با یک پاسخ موثر است که مطابق با انتظارات عمومی که در طول زمان تغییر خواهد کرد و خواهد بود به شکل توسط منابع متعدد از جمله رسانه های دولتی و تجارب زندگی می کردند.

دستیابی به چنین پاسخ مستلزم آن است که برنامه ها و تاکید بر شفافیت نه صرفا آنچه ما در مورد گسترش این بیماری بلکه در این عملیات که در محل برای رسیدگی به نیازهای جامعه. هشدار درباره گسترش بیماری باید ابلاغ در زمينه مناسب مانند احتمال ارائه اطلاعات (در صورت امکان) و همچنین در تعداد مطلق و با مشاوره در مورد اقدامات مردم می توانند به آدرس خطر است.

مردم خط خارج از COVID-19 مرکز ارزیابی در اتاوا 45 دقیقه پس از باز کردن برنامه ریزی در 13 مارس سال 2020 است. کانادا پرس/جاستین تنگ

ارتباطات باید تقریبا همیشه led توسط کارشناسان با مسئولیت; علمی کارشناسان در خصوص اعتماد کرد. سیاستمداران وجود دارد به ارائه دموکراتیک رهبری است. در زمان تصمیم گیری خواهد شد سیاسی به خصوص در بحث بین حوزه های قضایی و با احزاب مخالف و هنگامی که وجود دارد مشکل تجارت آف را. هنوز هم دولت حق است به حرکت رو به جلو بر اساس بهترین متخصص مشاوره تم نخست وزیر با اشاره به به طور منظم.

عمومی سازمان ها را مجبور به نشان می دهد تطبیقی و افزایش ظرفیت و همچنین به معنی متنوع برای به انجام رساندن ماموریت وظایف حیاتی به عنوان جدید و غیر منتظره شرایط ظهور. این یک درس است نه فقط برای بخش بهداشت و درمان اما برای همه بخش های مهم مانند تولید, حمل و نقل, آموزش و پرورش, آب و برق عرضه این عملیات که ممکن است آسیب دیده توسط ویروس.

اشتباهات نیز به احتمال زیاد به رخ می دهد از زمان به زمان. عمومی ادارات باید صادقانه; را باید معقول باشد.

COVID-19 ممکن است یک رویداد ویرانگر; نکته این است که هیچ کس نمی داند که آن را می آید به این نوع از خطرات. اینکه آیا یا نه آن را جدی, تاثیر برنامه ریزی در حال حاضر شروع به احساس می شود. آن است که در حال حاضر وقت را بر دولت و کسانی که ارائه خدمات کلیدی برای برنامه ریزی مناسب برای بدترین سناریو — موارد هستند که شناخته شده اند که اتفاق افتاده در دیگر غربی حوزه های قضایی و یا در طول بیماری های همه گیر.

تطبیقی ظرفیت نمی آید به طور طبیعی به بوروکراسی; ما ارزش آنها را برای ثبات خود را ندارد و ظرفیت خود را تغییر دهید. خط مقدم خدمات مراقبت های بهداشتی تحت فشار هستند در حال حاضر در طول فصل آنفولانزا. آن است که واقع بینانه نیست به فکر می کنم این سرویس به طور خاص می تواند در مقابله با یک مقیاس گسترده ای بهداشت و درمان اضطراری بدون منابع بیشتر و تفکر خلاق و یا بدون برنامه ریزی پاسخ به مختلف قدر از این رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>