COVID-19 قانون می شود; دولت خود را گسترده قدرت های جدید

موقت ممنوعیت اجاره اخراج و اجاره بها را افزایش می دهد خواهد بود مندرج در قانون با زمین کاهش مالیات برای صاحبخانه ساخته شده در قانون از طریق یک جداگانه تخصیص بودجه لایحه.

پنج قانون را اصلاح دولت محلی عمل اجازه می دهد تا جلسات مجازی برای شوراهای محلی و همچنین نیشگون گرفتن و کشیدن قوانین حاکم بر دولت و مجلس اجازه می دهد تا سیاستمداران وجود دارد برای انجام کار خود را در کمیته کار از راه دور.

در دراز مدت کارگران مجروح قادر خواهد بود به خود WorkCover ادعای پرداخت اضافی برای شش ماه تحت تغییر قوانین اگر آنها نمی تواند بازگشت به کار و یا اگر ویروس جلوگیری از آنها را از بازگشت به شغل خود.

دولت را نیز به خود قدرت روز پنج شنبه به ایجاد تغییرات به بهره برداری از سیستم عدالت, مقررات, بدون نیاز به قوانین تازه به مجلس “به طوری که عدالت فرایند را می توان به سرعت اقتباس به تغییر و بهداشت عمومی مورد نیاز”.

اما کار اصرار دارد خواهد شد که هیچ آرامش در آن دشوار وثیقه قوانین یا فندک صدور حکم برای مجرم است.

دادگاه باید بیشتر حوزه به تغییر راه آنها عمل کاهش فرد-به-فرد تماس ها و فرصت ها برای این ویروس به گسترش است.

این لایحه اجازه خواهد داد که تشکیل پرونده الکترونیکی از اسناد و مدارک و استفاده بیشتر از صوتی و تصویری, لینک, تلفن و فن آوری های دیگر برای انجام موارد دادگاه.

دادستانی داده خواهد شد و قدرت برگزار شد در حال حاضر تنها توسط شهرستان و دادگاه عالی قضات برای اعمال نظارت الکترونیکی شرایط مجرم در خدمت جامعه اصلاحات سفارشات و قرنطینه سفارشات اجازه خواهد داشت در زندانها و عدالت جوانان امکانات.

جوانان مجرم و پدر و مادر خود خواهد بود قادر به حضور در کنفرانس آشتی و مشاوره از راه دور به جای تبدیل در فرد است.

وزیر بهداشت باید از این قدرت برای تغییر پرستار به بیمار نسبت در دولت بيمارستان در صورت حاد COVID-19 اضطراری قرار دادن فشار بی سابقه ای بر روی سیستم.

بسیاری از مفاد این لایحه منقضی خواهد شد و پس از شش ماه به جز برخی از محیط زیست و اجاره اصلاحات بازار خواهد شد که تحت فشار قرار دادند تا 2021 به منعکس کننده اختلال ناشی از این بیماری همه گیر.

دادستان کل جیل هنسی گفت: تغییرات گسترده موقت بود اما لازم است.

“این است که در مورد پاسخ به چالش های فیزیکی فاصله و در نهایت صرفه جویی در زندگی,” او گفت:.

اما ویکتوریا لیبرال رهبر مایکل اوبراین گفت: عظیم بیل بود که با عجله از طریق بدون بررسی دقیق.

“این COVID-19 اتوبوس لایحه 305 صفحه را پوشش می دهد 14 نمونه کارها مناطق” آقای اوبراین گفت.

“هر لایحه فراهم می کند که قدرت فوق العاده ای به دولت به عنوان این یکی می کند نیاز به موشکافی دقیق است.

“مخالفان بود و تنها با ارائه این لایحه در شب دوشنبه می روم کمی زمان برای مشورت با بسیاری از ویکتوریایی که زندگی آن متاثر می شود قبل از آن مورد بحث در روز پنج شنبه.”

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de