COVID-19 آفریقا حفاظت و شکار جام معضل

حفاظت از حیات وحش نیست فرار تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر. این است که عمدتا به دلیل این واقعیت است که گردشگری, بودجه, است که پشتیبانی از حفاظت از تنوع گسترده ای ردیف هایی از آفریقا و برخی از 23 میلیون معیشت همه اما خشک شده بود.

حیات وحش مبتنی بر گردشگری در آفریقا است به ارزش در حدود US$71 میلیارد دلار در سال است. چقدر از این بودجه مدیریت مناطق حفاظت شده. برای مثال حفاظت از فقط یک کرگدن سفید در کنیا Ol Pejeta محافظت هزینه در حدود US$10,000 در هر سال.

از زمان شروع این بیماری همه گیر شده است وجود دارد یک برش به بودجه برای مبارزه با شکار غیر قانونی و نظارت و حصار خط مدیریت در بسیاری از آفریقایی ذخایر. جایزه شکار یک منبع کلیدی از این بودجه. آن را کمک می کند حدود 200 میلیون دلار به اقتصاد در سراسر این قاره در سال است.

جایزه شکار طول می کشد محل در سراسر بسیاری از کشورهای جنوب صحرای آفریقا با آفریقای جنوبی و نامیبیا و تانزانیا برگزاری سهم از بازار است. بحث بر ابزار آن به عنوان یک منبع حفاظت از درآمد طول می کشد در یک فوریت در نور COVID-19.

این صنعت رو به افزایش فشار چرا که آن را همچنان به درک توسط بسیاری از چیز عجیب و غریب و از نظر اخلاقی قابل سرزنش. ویروسی تصاویر و داستان از سیسیل شیر (کشته شده در سال 2015) را گذاشته پایه و اساس برای یک تپش از تماس های اخیر توسط سازمان های غیر دولتی و گروه های مدافع حقوق حیوانات به افزایش ممنوعیت واردات از غنائم شکار. برخی از آنها حتی به نام برای آشکار ممنوعیت شکار.

جایزه شکار به تولید حدود 200 میلیون دلار برای آفریقا, گردشگری و اقتصاد است. الکس Braczkowski

در مکان هایی مانند زامبیا و بوتسوانا, این تماس ها منجر به موقت شکار ممنوع. اما طرفداران پتو ممنوعیت اغلب موفق به در نظر گرفتن گسترده تر اجتماعی و اقتصادی و استفاده از زمین تغییر عواقب.

تحقیقات ما به دنبال درک چگونگی آشکار ممنوعیت شکار جام را تحت تاثیر قرار مالکان با شکار کسب و کار در آفریقای جنوبی. ما در بر داشت که اکثر (91%) از مالکان که ما مصاحبه بر این باور بودند که زنده ماندن اقتصادی خود را در زمین های خصوصی و تنوع زیستی بر روی آن خواهد بود از دست رفته پس از یک شکار ممنوع. مالکان را برای حرکت به هر دو مقیاس گردشگری کشورهای عضو اکو در زمین های خود را و یا تغییر استفاده از زمین از شکار به دام داخلی کشاورزی.

جایزه شکار بان می تواند باعث تشدید از دست رفتن تنوع زیستی

ما مصاحبه مالکان خصوصی در آفریقای جنوبی که اجرای جایزه شکار عملیات در شرق و غرب استان کیپ. ما با انتخاب این استان به دلیل آنها در سطح جهانی مهم تنوع زیستی نقاط داغ. برخی از اپراتورهای مصاحبه همچنین اجرا و سازگار با محیط زیست-گردشگری عملیات در کنار شکار.

یکی از سوالات ما خواسته آنها این بود که چگونه آنها را پاسخ دهند به ممنوعیت شکار جام. ما همچنین از آنها خواست تا در مورد محیط زیست-گردشگری به عنوان یک جایگزین برای شکار جام.

گردشگری کشورهای عضو اکو است که معمولا به عنوان یک جایگزین مناسب برای شکار جام. اما مطالعه ما نشان داد که تنها یک سوم از مالکان گفت: آنها را در مقیاس بالا یا اتخاذ گردشگری کشورهای عضو اکو در یک شکار ممنوع. دو سوم باقی مانده معتقد بودند چنین انتقالی به خام با توجه محدودیت های مالی مربوط به ورود و رقابت در اشباع بازار گردشگری.

از مالکان که باور نمی گردشگری کشورهای عضو اکو شد یک جایگزین مناسب نیمی گفتند که انتقال به دام کشاورزی retrench برخی از کارکنان و حذف حیات وحش از خواص خود را. نیم دیگر احساس کردند که آنها را بدون جایگزین مناسب.

ما نتایج مهمی تحمل در هر دو حفاظت از محیط زیست و توسعه پایدار. آنها نشان می دهد که یک جایزه شکار بان می تواند تاثیر قابل توجهی بر معیشت زمینداری و کارکنان خود را.

نیز وجود دارد خطر که عواقب ناخواسته ممکن است باعث کاهش جمعیت حیات وحش. این است زیرا آن می تواند منجر به کاهش تعداد کشاورزان که در حال اجرا هستند و حیات وحش به مزارع که نقش زیادی در گونه های مکالمه در کشور است. گزارش های اخیر نشان داد که آفریقای جنوبی, خصوصی, حفاظت از زمین های رسمی بخش خصوصی مناطق حفاظت شده و حیات وحش مزارع – را پوشش می دهد حدود 14%-17% از زمین کشور منطقه است. این است که بیش از دو برابر است که از دولتی به مناطق حفاظت شده.

رو به کاهش بودجه از عکاسی صفری گردشگری به احتمال زیاد تاثیر در حفاظت از گونه ها مانند این کفش-صورتحساب لک لک در فرودگاه بینالمللی انتبه اوگاندا. الکس Braczkowski

یکی دیگر از مهم منبع درآمد عکاسی گردشگری. اما یک مطالعه انجام شده در زیمبابوه 12 سال پیش نشان داد که جایزه شکار شد بیشتر انعطاف پذیر از عکاسی گردشگری به دلیل شکارچیان تمایل بیشتری به سفر تحت ریسک شرایطی از عکاسی گردشگران است. این نتایج نشان می دهد که شکارچیان ممکن است مایل به سفر دوباره هر چه زودتر در صورت COVID 19 خطر از عکاسی گردشگران است.

در جستجوی یک نتیجه عملی

گروه های حمایت از ترویج و اعمال فشار و سیاست گذاران برای پایان دادن به تمام تروفی شکار (و همچنین استفاده و تجارت از حیات وحش) نیاز به در نظر گرفتن پتانسیل انشعابات از جمله ممنوعیت. اگر پایان دادن به جایزه شکار است که هدف نهایی آن اخلاقی امری غیرقابل قبول تاثیر در حفاظت از محیط زیست و معیشت جامعه بستگی دارد که شکار باید به حساب.

اگر حفاظت از محیط زیست است که در واقع یک هدف مهم از کسانی که خواستار پایان دادن به شکار جام, جایگزین, جریان درآمد و انتقال برنامه ها نیاز به طراحی و توسعه برای زمینداری و جوامع که در آن شکار یک منبع کلیدی درآمد. این را حفظ خواهد کرد هر دو حفاظت از اراضی و معیشت.

یکی از راه های دستیابی به بیشتر عملگرا نتیجه به شکار تروفی بحث این است که ترکیب شواهد علمی از احتمال زیاد نتایج با مقادیر مختلف نسبت به شکار برای پیدا کردن راه حل های قابل قبول. پیدا کردن عملی راه رو به جلو است که ترکیب مقادیر مختلف نسبت به شکار بسیار مهم است برای بازسازی آفریقا حفاظت بخش پس از COVID-19.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net