دادگاه در حال حرکت به تصویری در طول coronavirus اما تحقیقات نشان می دهد آن را سخت برای دریافت یک محاکمه عادلانه از راه دور

در گذشته دادگاه ها به پرورش ایده آل زمینه را برای گسترش بیماری است. در آنچه شناخته شده به عنوان “سیاه Assize” یک کشنده تب که از طریق زندان و دادگاه در انگلستان در 1586, 11 12 منصفه در یک دادگاه درگذشت. به طوری که تعدادی از قضات و پاسبان.

در زمان بیماری همه گیر کوروناویروس استرالیا دادگاه هیچ شانس با NSW, ویکتوریا و کشورهای دیگر اعلام خواهد شد وجود ندارد جدید هیئت منصفه دادگاه تا اطلاع ثانوی.

اما بسیاری از دادگاه ها به سرعت در حال افزایش استفاده از ویدئو برای دیگر ضروری جلسات. ایالات و مناطق نیز در حال توسعه پروتکل های جدید برای نحوه استفاده از ویدئو در دادگاه.


ادامه مطلب: Coronavirus: آیا دادگاه به کار خود ادامه حفظ حاکمیت قانون ؟


در یک معنا دادگاه تهیه شده است برای شیوع مانند این برای برخی از زمان. شاهدان و متهمان به طور معمول به نظر می رسد در دادگاه از طریق لینک ویدئو به عنوان ماموران قضایی در قلمرو شمالی و جنوبی و استرالیا دادگاه. دادگاههای شده اند با استفاده از ویدئو ،

تحقیق ما نشان می دهد که تلاش برای ترجمه دادگاه تعاملات به واسطه روند همیشه کار نمی کند. معرفی مانیتور به دادگاه نیاز به reimagining از دادگاه فضاهای اجتماعی, نشانه های, علامت و اجرای برنامه.

آیا ظاهر می شود از راه دور صدمه دیده متهمان?

در مورد آسیب پذیر شاهدان مانند تجاوز جنسی قربانیان و کودکان کمی وجود دارد به هیچ مدرکی وجود ندارد که شهادت از طریق ویدئو (از یک اتاق ویژه واقع در ساختمان دادگاه) اثرات هیات داوران این حکم هر چند کاربران خود گزارش چالش با چنین مجموعه ای ،

در یکی از مطالعات ما ما شبیه سازی دادگاه های کیفری است که در آن مسخره منصفه به طور تصادفی به تنظیمات مختلف از جمله:

  • متهم نشستن در جایگاه متهم در دادگاه

  • متهم نشسته در کنار خود وکیل در دادگاه

  • متهم ظاهر می شود از راه دور خود به خود (به عنوان آنها را در استاندارد ترین جلسات از راه دور),

  • یا یک متهم ظاهر می شود با وکیل خود در جلسه با دادستان نیز ظاهر می شود ،

ما در بر داشت متهمان ظاهر می شود از طریق ویدئو نداشت به احتمال زیاد گناهکار از اگر آنها نشسته بودند کنار خود وکلا در دادگاه.

اما اگر متهم بود جدا شده در یک حوض – وضعیت عادی در اکثر دادگاه ها — او به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به در نظر گرفته شود گناه. به نظر می رسد که انزوا در حوض بدتر است برای متهمان از انزوا در یک صفحه نمایش.

تحقیقات دیگر, اما, امتیاز به مسائل مختلف با تصویری جلسات. در امور کیفری متهمان که به نظر می رسد از راه دور از پلیس بازداشت یا زندان هستند بیشتر احتمال دارد که بالاتر وثیقه مجموعه, اعتراف به گناه و دریافت جملات طولانی تر از کسانی که در فرد ظاهر می شود.

به طور مشابه, پناهجویان ظاهر می شود از راه دور از بازداشت هستند کمتر احتمال دارد به طور فعال شرکت در جلسه دادگاه و بیشتر احتمال دارد به اخراج شوند .


ادامه مطلب: توقف محاکمه با حضور هیئت منصفه ممکن است تحت تاثیر یک متهم حق برخورداری از یک محاکمه عادلانه


برخی از متهمان را گزارش کرده اند احساس ، disorientated که قادر به شنیدن یا درک دادرسی و فاقد اعتماد به نفس در انصاف از شنیدن.

یکی از دلایل طراحی یک کنترل از راه دور جنایی شنیدن ذاتا عدم تعادل. دادستان و اغلب دفاع وکیل و همچنین دادگاه کارکنان و اعضای عمومی همه با هم گروه بندی واقعی دادگاه در حالی که متهم است به تنهایی در یک صفحه نمایش.

در این کج پیکربندی آن ممکن است سخت برای متهم به احساس به عنوان اگر آنها بخشی از اقدامات و یا برای کسانی که در دادگاه به احساس متهم در حضور.

چگونه طرح های مختلف و پروتکل می تواند کمک به

در یک مطالعه 2013 از شرکت در دادگاه ما تولید مجموعه ای از دستورالعمل ها برای کمک به رسیدگی به برخی از کاستی های تصویری تکنولوژی.

این شامل قرار دادن کنترل از راه دور شرکت کنندگان در یک اتاق با یک پنجره و یا قطعه ای از آثار هنری است که کمک می کند تا به کاهش سطح استرس خود را. علاوه بر این ساخت معرفی در شروع جلسه و حصول اطمینان از هر کس می توانید ببینید و بشنوید نیز می تواند مردم را بیشتر احساس در سهولت.

در حال حاضر با کروناویروس ساختن آن غیر ممکن است به صورت فیزیکی هر گونه تجمع, ما نیاز به reimagine دادگاه به عنوان یک به طور کامل به فضای مجازی که در آن همه احزاب در دیدار با همان هواپیما.

این شده است با سرنشین در برخی از موارد. در سال 2018 انگلستان وزارت دادگستری trialled این کشور را به “تصویری جلسات” در مالیات دادگاه که در آن فرجام و نمایندگانی از اداره مالیات حضور از راه دور از خانه یا دفتر خود.

به عنوان یک ارزیاب مستقل از این خلبان ما در بر داشت شرکت کنندگان قادر به دسترسی به جلسات آنها به راحتی قابل درک رسیدگی و در نظر گرفته شده به فرمت مناسب و رسمی. این به رغم این واقعیت که آنها با تجربه های مکرر ویژگی های اختلال.


ادامه مطلب: مبین: چگونه خواهد اورژانس انتشار NSW زندانیان با توجه به کروناویروس کار می کند ؟


در خصوص شرکت کنندگان بهره مند از خشک “اجرا” قبل از جلسه به آهن از مسائل را با صدا و یا تصویری و توسط قاضی ساخت معرفی و گرفتن احزاب آماده در شروع است.

وجود دارد نیز مهم عناصر طراحی است که بهبود تجربه برای شرکت کنندگان از جمله مقدمه مجازی “اتاق انتظار” که در آن آنها نگه داشته اطلاع در مورد زمان خود را در مورد.

همهجانبه دادگاه مجازی

در آینده فن آوری ما اجازه می دهد برای ایجاد همهجانبه تجربه دادگاه.

کار با طیف وسیعی از عدالت همکاران ما توسعه یک اثبات مفهوم چنین مجازی دادگاه در کوئینزلند دیوان عالی کشور در سال 2016 نشان قضات و سایر ذینفعان چگونه می تواند کار کند.

در این مجموعه تمام شرکت کنندگان – قاضی متهم و وکلا و شاهدان و هیئت منصفه – نشسته بودند در غلاف و یا تصویری سوئیت احاطه شده توسط صفحه نمایش با دیگر شرکت کنندگان در اطراف آنها.

البته یک بار جهان را برمی گرداند به ظاهر عادی پس از همه گیر دادگاه خواهد شد رفتن به مکان های که در آن مردم با هم در یک اتاق. اما درس های آموخته شده از این زمان حیاتی هستند.

ما می توانیم reimagine دادگاه در یک فضای مجازی. با توجه به کلید اصول طراحی و تغییر راه ما انجام دادگاه آداب و رسوم در ویدئو به شما اجازه می دهد برای مشارکت موثر در دادگاه از آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو