زن و شوهر متهم به آب بستن به ‘طرد’ او

شهر اوکلاهما — پلیس در حال تحقیق در مورد یک زن و شوهر پس از آنها به اتهام آزار خود را هفت سال کودک با تلاش برای “دفع کردن” او.

“ظاهرا به هر دلیلی پدر و مادر بر این باورند که یکی از کودکان ممکن است دیو برخوردار است و آنها در تلاش بودند برای انجام یک جنگیری با آب بستن به فرزند” استاد Sgt. Gary Knight با Oklahoma City, پلیس گفت:.

با توجه به اسناد دادگاه نگران دوستان مشکوک پدر و مادر رفت و به پلیس پس از آنها متوجه چیزهایی که آنها به نظر نمی آید راست بر روی کودک است. وجود دارد “چندین تاول در بدن و سر خود را به عنوان به خوبی به عنوان کبودی بر روی مچ دست خود را.”

شاهدان حتی پیام های متنی از زن و شوهر صحبت کردن در مورد exorcising شیاطین از پسر.

“آن یک کودک خاص که مورد آزار قرار گرفته که [متهمان] احساس کردم که احتمالا تسخیر شیاطین و احساس مانند آنها نیاز به اقدام به انجام این کار است و این زمانی است که سوء استفاده رخ داده است” شوالیه گفت.

زمانی که پلیس صحبت کرد و به این مرد مشکوک آنها می گویند او به نظر می رسد تحت تاثیر برخی از انواع مواد مخدر و اقدام شد نامنظم و پارانوئید.

زن مظنون به پلیس گفت پسر بود و گاهی اوقات دارو با “benzos و شربت سرفه.”

“هیچ نشانه ای کودک ممکن است مورد ضرب و شتم شدید احتمالا با توجه چیزهایی که برای کمک به آنها در خواب و یا استراحت در حالی که این همه در رفتن” شوالیه گفت.

اسناد دادگاه همچنین می گویند که کودک بود “قرار داده شده در سبد لباس های شسته شده و کاهش یافته و لگد.”

“او تا به حال کبودی تاول در بدن او به نظر می رسد که او زده شده بود و ظاهرا سکس با ذکر او شده بود لگد و صدمات شما می خواهم انتظار را همراه با این نوع از رفتار” شوالیه گفت.

شاهدان می گویند که دیدم پسر کوچک “بین آغشته به عرق و با پوشیدن یک کت سنگین.” او همچنین یک نوار باریک قرمز روی پیشانی خود را.

“ما مصادره بسیاری از شواهد و مدارک در مورد این” شوالیه گفت.

پلیس می گویند که این کودکان در خانه گرفته شده به محافظ بازداشت کرده است. هیچ کس بازداشت شده است هنوز رتبهدهی نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im