مقامات شهرستان در اسلوان را سوار و تماس در Scheer به اقدام بیش از ‘بی رحمانه نژادپرستانه’ نظرات

OTTAWA — یک جامعه در درون حزب محافظه کار MP درک اسلون را Ontario, روش سوارکاری خواستار محافظه کار رهبر اندرو Scheer محکوم همکارش را “بی رحمانه” و “نژادپرستانه” در مورد اظهارات رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam و در صورت لزوم اخراج او از این حزب است.

در نامه ای به قلم به Scheer, سرپرست ریک فیلیپس و رئیس اداری افسر جیم کاج از Hastings شهرستان — که نشان دهنده بیش از نیمی از اسلون را تشکیل — می گوید Scheer باید نشان دهد اسلون نمایش نیست انعکاسی از کل انجمن.

“MP اسلون نظر بودند بی رحمانه نژادپرستانه و کاملا ناخوشایند از یک عضو پارلمان. دکتر Tam بزرگ کانادا و انتگرال نقش رهبری در کشور ما مبارزه با COVID-19” می خواند این نامه به دست آمده توسط اخبار CTV.

“شما باید با استفاده از تمام ابزارهای در اختیار خود را به نشان می دهد کانادایی آقای اسلون را نژادپرستانه نظرات هستند نه نماینده حزب خود را نمایش. اگر این به معنی اخراج او از حزب محافظه کار پس از آن می شود.”

در یک ویدئوی منتشر شده در اوایل این هفته rookie MP و رهبری نامزد به نام, برای دکتر تام به اخراج می شود. او همچنین با ارسال یک ایمیل به حامیان سوال “آیا او کار در کانادا یا چین” در پیشرو پاسخ این کشور به این بیماری همه گیر.

در این ویدئو ارسال شده به Facebook و Twitter اسلون با انتقاد از دولت لیبرال برای پاسخ به همه گیر و وابستگی آن به مشاوره از دکتر تام و سازمان بهداشت جهانی گفت که parroted چینی اطلاعات غلط.

“ترزا Tam دنبال کرد سازمان جهانی بهداشت در هر مرحله در طول راه. او متهم کانادایی که در مورد این ویروس در ابتدا برای اینکه نژادپرستانه او همچنین پیشنهاد کرد که ممنوعیت سفر های غیر ضروری بود و در اواخر به عنوان ژانویه 14 او پیشنهاد کرد که انسان به انسان انتقال از کروناویروس نبود اتفاق می افتد که بسیار معتبر و شواهد نشان می دهد که آن شد و گفت:” اسلون.

Scheer dodged سوال در مورد همکارش اظهارات پیش از آن در روز و اینکه آیا او از موقعیت خود را.

“بنابراین به عنوان یک قاعده من نمی دیدگاهها برای رهبری نامزد یا در سیاست اطلاعیه ها و یا مواضع رهبری نامزدها گرفته اند. من آن را ترک به هر رهبری نامزد برای خود صحبت می کنند و توضیح دیدگاه های خود گفت:” Scheer.

او سپس تمرکز به رهبری ترودو و کابینه خود را از طریق همه گیر و گفت: سوالاتی باید پرسید چرا در مورد آنها تصمیم به “نادیده گرفتن هشدارهای” از مقامات کانادا از شدت ویروس.

شیر نیز انتقادی از کانادا امتناع محکوم چین در میان نصب نگرانی های این کشور پنهان اطلاعات در مورد گسترش COVID-19 در درون مرزهای آن.

“چرا آنها آنقدر متکی به اطلاعات است که بیرون آمدن از این که به جای گوش دادن به داخلی کانادا صدای بودند که مشاوره این دولت به این تهدید بسیار جدی تر بسیار زودتر ، که انتخاب این دولت ساخته شده و ما را در دولت دارند ما را نگه وزیران و نخست وزیر مسئول تصمیمات خود را,” او گفت:.

همچنین فشرده در مورد اسلون نظرات نخست وزیر جاستین ترودو گفت: “عدم تحمل و نژادپرستی” هیچ جایی در کانادا است.

“میلیون ها نفر از کانادایی ها در تمام زمینه های مختلف که در حال کار با هم—بسیاری از آنها در خط مقدم برای کمک به هموطنان خود Canadians—سزاوار بهتر از این.”

دکتر تام—که به دنیا آمد در هنگ کنگ— به طور خلاصه در پاسخ به این اظهارات تاکید کرد که تمرکز کارگردانی مستقیما در کنترل گسترش COVID-19 در کانادا.

“من یک شخص متمرکز و من کار واقعا سخت احتمالا بیش از 20 ساعت در روز است. من تمرکز منحصر به فرد است که به کار با تمام همکاران من به این بیماری همه گیر موج تحت کنترل است. من اجازه ندهید سر و صدا نوع کم من از آن گفت:” تام.

در حالی که شیر بود و تمایلی به, نظر, همکار محافظه کار MP اریک دانکن ساخته شده نظرات خود را شناخته شده در توییتر حاکی از این است که در حالی که او ممکن است سوالی در مورد دکتر Tam جهت هرگز مورد سوال “وفاداری او به کانادا و منافع کانادایی در قلب است.”

این می آید پس از دیگری از گزارش ضد آسیایی نژادپرستی در ونکوور در ماه مارس هنگامی که سالمندان, مرد با “شدید زوال عقل” بود فریاد زد در و هل توسط یکی دیگر از مشتری. با توجه به ونکوور پلیس برخی از نظرات مربوط به COVID-19.

وجود دارد 11 نفرت جرایم گزارش شده در ونکوور در ماه گذشته, پنج, که, پلیس می گویند: “تا به حال یک ضد آسیایی, عنصر است.”

با فایل های از اخبار CTV ونکوور Kendra Mangione

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو