با مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان سبب شده توسط Covid-19 گیر تعدادی از کشورها تجدید نظر خود را سقط مقررات. در مارس 27, ایرلند مجاز از راه دور مشاوره پزشکی سقط جنین از طریق پزشکی از راه دور. خود دولت از پزشکی سقط جنین قرص نیز تایید شده در انگلستان و در حال حاضر زنان مجاز برای سقط جنین قرص در خانه های خود. اخیرا در فرانسه, حداکثر تاخیر برای پزشکی سقط جنین در خانه, تمدید شده است از هفت تا نه هفته است.

در حالی که coronavirus اضطراری بیشتر مانع دسترسی به سقط جنین در کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا و جاهای دیگر آن را نیز افشا و خنثی برخی از افسانه ها در اطراف سقط جنین. پشت اخیر مقررات آرامش دسترسی به پزشکی سقط جنین و هموار کردن راه برای پزشکی از راه دور شده است وجود دارد در واقع یک کار قابل توجهی و فشار برای مدت طولانی.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) پزشکی سقط جنین در سه ماهه اول بارداری می توان با کنترل توسط خود زنان و ممکن است در خانه. مطالعات همچنین نشان داده است که خود دولت از پزشکی سقط جنین قرص در خانه است و به خوبی پذیرفته شده و موثر با 86-98 درصد از زنان گزارش رضایت با روش و سقط کامل به دست آورد در 87-98% موارد. به طور مشابه, پزشکی از راه دور سقط جنین نیز نشان داده می شود بسیار قابل قبول برای هر دو زنان و ارائه دهندگان آشکار مشابه میزان موفقیت و ایمنی نتایج به فرد سقط جنین مراقبت. با اینحال بسیاری از کشورها اجازه نمی دهد تا از راه دور مشاوره برای سقط جنین و اجازه نمی home-استفاده از پزشکی سقط جنین قرص.

کاهش overregulation

پزشکی سقط جنین مستلزم غیر جراحی ختم بارداری که با استفاده از ترکیبی از mifepristone و قرص ميزوپروستول. Misoprostol توسعه داده شد در دهه 1970 و به مدت طولانی تجویز شده برای درمان زخم و شرایط دیگر; mifepristone (همچنین به عنوان شناخته شده RU-486) توسعه داده شد و در فرانسه در اواخر دهه 1980 ، این قرص شده اند ثابت می شود بسیار موثر در فسخ ناخواسته preganancies شده اند و ثبت نام به عنوان abortfacient مواد مخدر.

با وجود اثربخشی آن, پزشکی, سقط جنین است که هنوز هم در بسیاری از کشورها است. حتی در کشورهایی که پزشکی سقط جنین است تمرین این قرص باقی می ماند overregulated که خود دولت ممنوع است و زنان نیاز به بازدید از یک مرکز پزشکی قرص. به عنوان مثال سازمان غذا و دارو دارای برچسب “REMS” (ارزیابی ریسک و کاهش استراتژی) برای mifepristone نیاز به قرص داده می شود توسط یک گواهی پزشک در یک کلینیک و یا یکی دیگر از مرکز بهداشت و درمان. در فرانسه آن است که تنها به فروش می رسد به کادر پزشکی و نیاز به آن را در حضور یک دکتر دیگر و یا گواهی پزشکی کارکنان. به عنوان یک نتیجه نمی خرید سقط جنین قرص در داروخانه یا آن را آنلاین سفارش.

در مقابل در یک مقاله ارائه شده در سال 2016 ملی سقط جنین فدراسیون نشست سالانه و منتشر شده در New England Journal of Medecine در سال 2017, یک گروه از کارشناسان پزشکی استدلال کرد که سقط جنین قرص کم نگرانی های ایمنی و باید تبدیل به موجود در داروخانه ها بر روی نسخه دکتر. گروه های حمایت از زنان حقوق را در مقایسه با سقط جنین قرص به دیگران بدون REMS برچسب مانند ویاگرا و ادعا که “سقط جنین قرص” است که بسیار امن تر و در نتیجه باید به راحتی در دسترس زنان است.

Unburdening سیستم مراقبت های بهداشتی و کاهش دسترسی

با توجه به این که Covid-19 اضطراری هل دادن دولت به تقویت سیستم مراقبت های بهداشتی و تجدید نظر در چگونگی مراقبت از تحویل پزشکی از راه دور سقط جنین متضمن کنترل از راه دور مشاوره از طریق اینترنت و یا تلفن قابل توجهی بالقوه است. این امر نه تنها سهولت بار در هیات های پزشکی و مراقبت های بهداشتی امکانات, اما همچنین برای کمک به زنان جلوگیری از شانس پیمانکاری Covid-19. نشان داده شده است که پزشکی از راه دور سقط جنین می تواند کمک به اطمینان از دسترسی به سقط جنین به خصوص در مکان های که در آن زنان هنوز هم به مذاکره از طریق نهادی موانع و سقط جنین ننگ.

اگر چه جدید سقط جنین مقررات آرامش دسترسی به سقط جنین قرص ها گفت: به طور موقت در پاسخ به Covid-19 گیر آنها پتانسیل برای تغییر ضوابط و شرایط دسترسی به سقط جنین در دراز مدت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im