می تواند COVID-19 متقاعد کردن بیشتر کانادایی ها برای پرداخت آنلاین چه خبر ؟

یک مطالعه جدید نشان می دهد بیشتر کانادایی ها در حال پرداخت پول برای اخبار آنلاین. برخی از رسانه های خبری با paywalls یا حق بیمه پرداخت می شود محتوای گزارش رشد در مصرف کننده درآمد در حالی که کاهش تبلیغات شتاب از ابتدای coronavirus بیماری همه گیر. اشتراک و دیگر اشکال از درآمد قطعا نه پوشش این زیان, اما آنها می تواند همچنان به افزایش, به عنوان اتفاق می افتد در کشورهای دیگر است.

با توجه به 2020 دیجیتال, اخبار, گزارش رویترز موسسه برای مطالعه روزنامه نگاری در دانشگاه آکسفورد 13 درصد از کاربران اینترنت در کانادا دیده پرداخت می شود, اخبار محتوای آنلاین در سال گذشته است. پس از سال 2016 تعداد کانادایی ها حاضر به پرداخت برای آنلاین اخبار راکد در حدود نه درصد است.

با وجود افزایش در سال 2020 کانادا هنوز زیر متوسط 16 درصد از تمام 40 کشور از جمله در مطالعه است. در میان کانادا پاسخ دهندگان مردان بزرگسالان جوان و افرادی که شناسایی به عنوان سیاسی چپ گرا هستند به احتمال زیاد به پرداخت هزینه برای اخبار در اینترنت.

نگاهی نزدیک به سه کشور نشان می دهد الگوهای مختلف در چگونه این رفتار تکامل یافته در طول چند سال گذشته.

نروژی ها برای پرداخت اخبار

در نروژ به پرداخت پول برای اخبار آنلاین است که به خوبی تثبیت عادت است و همچنین رشد سریع تر. در ایالات متحده تهدید “خبر جعلی” و قدرت چند عمده منابع خبری باید کمک به رشد از محتوای پرداخت. در انگلستان با این حال تعداد بسیار کمی از مردم برای پرداخت آنلاین, اخبار, در بخشی به دلیل وجود فراوان رایگان مطالب از روزنامه ها و بی بی سی — یک وضعیت قابل مقایسه با کانادا است.

پاسخ دهندگان در کشورهای مختلف خواسته شد در صورتی که پرداخت برای محتوای اخبار در سال گذشته است. (2020 دیجیتال, اخبار, گزارش/رویترز موسسه)سی سی با

این بررسی انجام شد و در فوریه, قبل از اکثر کشورهای غربی رفت و به مستندات به عنوان یک راه برای کنترل گسترش COVID-19. از زمان شروع این بیماری همه گیر نگرانی در مورد آنلاین دروغ و اعتماد در رسانه ها افزایش یافته است. دسترسی به قابل اعتماد و مستقل و به صورت محلی تولید می شود, اخبار تبدیل شده است به خصوص مهم است در طول این زمان.

اخبار اخراج و تعطیلی در سازمان های خبری را مطرح آگاهی از شکنندگی کانادا رسانه های اکوسیستم. اما این منجر به رشد بیشتر در اشتراک و دیگر اشکال پرداخت به صورت آنلاین خبر ؟

اکثر مشترکان را انتخاب کنید یک سایت

اقتصادی عدم اطمینان مصرف کنندگان منجر به محدود کردن هزینه های اختیاری و بر ما 2019 مطالعه در دانشگاه لاوال آنلاین اخبار اشتراک می آید به مراتب پشت سر Netflix بکشد و یا Spotify در لیست اولویت است. و همچنین با توجه به اخبار دیجیتال گزارش افرادی که برای پرداخت آنلاین اخبار تمایل به انتخاب یک نام تجاری و یا خروجی. تعداد بسیار کمی از چندین فعال اشتراک.

اما این ممکن است شروع به تغییر. دیجیتال-تنها رسانه ای مانند منطق در تورنتو را پوشش می دهد که اخبار نوآوری اقتصاد و هالیفاکس آزما بهره مند از افزایش مصرف درآمد پس از ماه مارس گذشته.

در کبک, Le Devoir ثبت مازاد برای سومین سال متوالی با 60 درصد از درآمد حاصل از اشتراک و فروش. حمایت از دولت های فدرال و کبک دولت از جمله افزایش تبلیغات در طول همه گیر نیز کمک نگه داشتن روزنامه شناور.

با استفاده از راه حل های هوش مصنوعی

The Globe and Mail خاص گرفته نوآورانه مراحل توسعه مصرف کننده درآمد. آن علوم اطلاعات تیم برای سال بوده است در حال توسعه در همکاری با دانشگاه, محققان, مصنوعی, هوش, راه حل برای بهینه سازی تعامل در آن سیستم عامل های دیجیتال — ویژه های سفارشی دسترسی رایگان به محتوا که به نظر می رسد برای تحریک اشتراک کارآمد تر از به سادگی مسدود کردن دسترسی (و نمایش یک فرم ثبت نام) پس از مشاهده چهار یا پنج داستان است.

آن را در بهترین منافع از رسانه های خبری به ارائه متمایز, محصول, اما همچنین برای ایجاد اعتماد با مخاطبان خود را اگر هدف آنها این است که مصرف کننده برای افزایش درآمد از طریق اشتراک و یا کمک های مالی. این نمی تواند بداهه در زمینه یک بیماری همه گیر اما ارزش کار روزنامه نگاری است که افزایش در زمینه بحران — حتی اگر اکثر رسانه ها تصمیم گرفته اند به ارائه COVID-19 محتوا به صورت رایگان.

گفته شده است که در هر بحران فرصت وجود دارد. پرداخت-مطالب مدل ها نه نوش دارو وجود دارد و نه تنها دستور العمل برای موفقیت است. بسیاری از رسانه های خبری را انتخاب کرده اند به ترک محتوای خود را به طور کامل رایگان — CBC البته خصوصی و رسانههای اما همچنین چند روزنامه. اما اگر به اندازه کافی از آنها تصمیم به هزینه برای محتوای خود را, بسیاری از کانادایی ها ممکن است به دنبال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de