می تواند coronavirus واقعا باعث رکود ؟

ترس در حال رشد هستند که جدید coronavirus را آلوده اقتصاد ایالات متحده.

عمده بازار سهام آمریکا شاخص ارسال شده بزرگترین آن دو روز رها کردن بر روی رکورد پاک کردن همه دستاوردهای قبلی دو ماه; شرکت ها از جمله اپل و خارج شده اند هشدار از فروش بالقوه زیان از COVID-19 و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری گفت: آمریکایی ها برای آماده شدن برای شیوع و گسترش به ایالات متحده آمریکا با ناشناخته است اما به طور بالقوه “بد” عواقب.

به تازگی بسیاری از مردم از من خواسته اند به عنوان یک اقتصاددان و یک سوال من شنیده ام در سال: می تواند یک ویروس واقعا قرار دادن جهانی و ایالات متحده آمریکا اقتصاد به رکود اقتصادی – یا بدتر ؟ قرار دادن بیشتر pertinently خواهد COVID-19 ماشه بحران اقتصادی?

اوکلند شهری در سالن اجتماعات مورد استفاده قرار گرفت به طور موقت در بیمارستان در طول سال 1918 همه گیر که آلوده 1 در 3 نفر. آندروود Archives/گتی ایماژ

چه یک ویروس می توانید انجام دهید

این نگرانی قابل درک است; ویروس ها چیز ترسناک. من خوانده ام سهم من از پزشکی پلیسی بر اساس برخی از ویروس جدید و گسترش در سراسر جهان کشتار میلیون ها نفر از بین بردن کسب و کار و تقریبا پایان دادن به تمدن تا زمانی که قهرمانان – فوق العاده یا نه – حاوی آن را در آخرین لحظه.

در حالی که این آثار داستانی ما فقط باید به دنبال بازگشت 100 سال برای پیدا کردن یک مثال واقعی از چه بدون کنترل ویروس می توانید انجام دهید.

این 1918-1919 پاندمی آنفلوانزا, همچنین شناخته شده به عنوان آنفولانزای اسپانیایی کشته شدن حداقل 50 میلیون نفر در سراسر جهان با برخی برآوردها قرار دادن شماره به عنوان بالا که 100 میلیون. در ایالات متحده تقریبا 1 از هر 3 نفر آلوده شد و 500,000 درگذشت. حتی برای کسانی که جان سالم به در موارد متعددی وجود دارد که در دراز مدت ناتوانی جسمی.

خوشبختانه نامطلوب اقتصادی اثرات بودند کوتاه زندگی می کردند. با امروز تلفن همراه بیشتر و در جهان به هم پیوسته برخی از نشان می دهد هر گونه مقیاس بزرگ همه گیر خواهد بود شدید تر با هزینه های در تریلیون.

به تاریخ مرگ و میر ناشی از کوروناویروس شده اند بسیار کوچک و در مجموع کمی بیش از 2700 در سراسر جهان از بیش از 80 ، 000 مورد شناخته شده و یا تنها در حدود 3.4%. تقریبا تمام مرگ و میر شده است که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده است. سریع اقدامات قرنطینه افراد آلوده به احتمال زیاد محدود گسترش یافته است.

در عین حال حتی اگر نرخ مرگ و میر نسبتا پایین اقتصاد هنوز هم می تواند رنج می برند. این اثرات اقتصادی خواهد به احتمال زیاد در چهار اشکال: کمبود محصولات از کشور چین, کاهش فروش به چین کاهش در هزینه های مصرف کننده بر اساس نگرانی در مورد ویروس ها و سقوط قیمت سهام.

اجازه بدهید بررسی تاثیر بالقوه هر یک از, اما به یاد داشته باشید که همه آنها به هم پیوسته و یک قطره فقط در یک می تواند بر دیگران است.

محصول کمبود

ایالات متحده-واردات ما بیش از 500 میلیارد دلار از محصولات در هر سال از چین همه چیز را از گوشی های هوشمند و تلویزیون به لباس و ماشین آلات. افراد بیمار در چین نمی تواند کار که بدان معنی است که آنها می توانید محصولات. بسته کردن نقاط کشور از مناطق دیگر نیز curtails تولید.

کاهش در دسترس بودن محصولات چینی می کند برخی از بخش های اقتصاد آمریکا با کامپیوتر و الکترونیک صنایع که بیشترین آسیب پذیر است. برای مثال بسیاری از گوشی های هوشمند فروخته شده در ایالات متحده در حال مونتاژ در چین است. اگر چه خرده فروشان ایالات متحده آمریکا برخی از موجودی و کمبود خواهد شد به احتمال زیاد به نظر می رسد اگر این همه گیری همچنان ادامه دارد.

آمریکایی ها در حال حاضر شروع به دیدن برخی از اثرات: به عنوان مثال در کمبود ده ها تن از مواد مخدر و دیگر محصولات پزشکی و دیگر زمان انتظار برای انواع محصولات از قبیل دوچرخه و تخته.

آن را خیلی زود به می گویند که چگونه شديد آن را دریافت کنید اما وابستگی ایالات متحده زنجیره تامین در چین یک نگرانی عمده است. این نشان می دهد که چگونه چیزی مانند coronavirus می تواند تبدیل به یک مشکل بزرگ در اقتصاد مدرن.

فروش ممکن است یک ضربه

در سمت تلنگر, شرکت های ایالات متحده به فروش بیش از 100 میلیارد دلار از محصولات خود را به چین سالانه با مهم ترین فن آوری مانند تراشه های کامپیوتری و محصولات کشاورزی از جمله سویا.

این بخش در حال حاضر آمار گرفته از تعرفه های اعمال شده توسط چین در ایالات متحده-چین از دو سال گذشته است. اخیر و ذوب شدن در جنگ و محدود مقابله با چین – تا به حال ایجاد خوش بینی برای آمریکا کارخانه ها و مزارع که افزایش فروش بودند در اطراف گوشه.

که گوشه ای ممکن است سخت تر برای رسیدن به یک نتیجه از شیوع کروناویروس و آن تاثیر قابل توجهی در اقتصاد چین ، بیشتر شرکت های ایالات متحده در حال حاضر هیچ گونه نگرانی در مورد فروش خود را به چین به عنوان یک نتیجه.

مصرف کنندگان هنوز هم هزینه های

در نهایت بیش از هر چیزی به صرف مصرف کنندگان درایوهای اقتصاد ایالات متحده حسابداری برای حدود 70 درصد از رشد. اقتصاد دانان و سیاست گذاران و معامله گران خواهد بود و از نزدیک به تماشای اقدامات از این برای کمک به آنها در درک چگونگی نگران آنها باید باشد.

قابل توجهی کاهش هزینه های معمولا مستقیم ترین علت رکود اقتصادی و اغلب سیگنال سقوط درآمد و بیکاری بالاتر. اما مصرف کنندگان نیز کاهش هزینه به عنوان یک نتیجه از ترس – مانند زمانی که آنها را ببینید معامله گران وحشت در وال استریت. است که در واقع هیچ چیز بد اتفاق می افتد به کاهش هزینه ها و این ترس ناشی از پنی جوانه می توانید در دنیای واقعی عواقب و حتی باعث رکود است.

ما شاهد این اتفاق می افتد با ویروس سارس در سال 2003 که منجر به 700 مرگ و میر در سراسر جهان است. ضریب اطمینان مصرف کننده در مورد آینده غوطه ور و بنابراین صرف به خصوص در دوام محصولات مانند لوازم و وسایل نقلیه و مبلمان. خوشبختانه شیب کوتاه بود و هیچ رکود اقتصادی منجر شد.

اگر چه coronavirus مربوط به مرگ و میر در حال حاضر بیش از کسانی که از سارس, ضریب اطمینان مصرف کننده نشده است تحت تاثیر قرار. آخرین اطلاعات منتشر شده در Feb. 25 نشان می دهد که آن را در ادامه به افزایش در ماه فوریه البته کمتر و بیشتر از حد انتظار سرعت و بر اساس یک نظرسنجی صورت گرفته قبل از اخیر بازار سهام غش کردن. و اقدامات از هزینه های مصرف کننده مانند خرده فروشی نیز هنوز در حال رشد اگر در تسخیر کرده و رای دادن.

همچنین می تواند وجود داشته باشد دو مثبت جبران از ویروس است که افزایش مصرف کنندگان است. یک کاهش در نرخ بهره است که در حال حاضر رخ داده است و خواهد بود خبر خوش برای مردم قرض گرفتن پول برای یک خانه و یا وسیله نقلیه است. دوم این است که یک قطره نفت – و در نهایت گاز – قیمت این معنی خواهد بود که کمتر پول پرداخت می شود در پمپ.

بنابراین به نظر می رسد در حال حاضر که مصرف کنندگان بیشتر با تمرکز بر شغل و درآمد و قیمت گاز از COVID-19.

معامله گران شروع به اخم در مورد تاثیر اقتصادی از شیوع کروناویروس. اسپنسر پلات/گتی ایماژ

یک جاده سنگی به صورت سهام

در نهایت اجازه دهید نگاهی به تاثیر را در سهام است.

یک چیز معامله گران و سرمایه گذاران کاملا نمی مانند این است که عدم قطعیت است. و این چیزی است که ما در حال حاضر: هیچ کس حتی من می داند که چگونه بد شیوع بیماری خواهد شد و یا چه تاثیر خواهد بود در شرکت های مصرف کنندگان و اقتصاد است.

تا زمانی که ما یک ایده خوب از چه مقدار ویروس را گسترش و اینکه آیا مهار تلاش های موفق خواهد بود, بازار باقی می ماند لرزان. میانگین صنعتی داو جونز کاهش 6.6% در فوریه. 24 و 25 در بدترین حالت خود رها همیشه پایان دادن به یک بازار گاو نر که 12 سال به طول انجامید.

سقوط بازار سهام می تواند بر اقتصاد واقعی در تعدادی از راه های از جمله کاهش ضریب اطمینان و کاهش هزینه های خود را.

اما فقط به عنوان یک کشمکش خبر بد می تواند ارسال بازارهای سقوط یک دلیل برای خوش بینی می تواند باعث یک واکنش فقط به عنوان سریع.

بریس برای تاثیر و عدم قطعیت

در حال حاضر ما همه معامله گران و شرکت ها و مصرف کنندگان باید فقط زندگی با قطعیت نمی دانستند چقدر بد آن را دریافت کنید.

بهترین همه ما می توانید انجام دهید این است که نظارت بر وضعیت و اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش آن و آماده می شود اگر آن را ندارد.

یک معیار کلیدی برای تماشای این روند در تعداد موارد جدید گزارش شده در سراسر جهان است. کاهش اغلب نشانه ای از ویروس در حال اجرا خود را ، اما یک پرش در موارد می تواند دلیلی برای زنگ, به خصوص اگر افزایش بزرگ است.

شرکت ها و صنایع در ایالات متحده داشتن روابط قوی برای چین و یا کشورهای دیگر با عفونت های عمده می تواند در یک جاده سنگی جلوتر اما با هیچ شانس چالش ها را آخر هفته ها یا ماه – و نه سال. زمانی که مصرف کنندگان ایالات متحده همچنان به صرف اقتصاد ادامه خواهد داد به گسترش و کمی وجود دارد خطر از رکود است. اگر بازار سهام بلغزد بیشتر اما همه شرط ممکن است.

[بینش در صندوق پستی خود را هر روز. شما می توانید آن را با گفتگو خبرنامه ایمیلی.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im