می تواند BCG یک 100-year-old واکسن سل محافظت در برابر coronavirus?

این هفته بنیاد بیل و ملیندا گیتس اعلام کرد که اهدای 10 میلیون دلار برای کمک به صندوق استرالیا محاکمه تست اینکه بسیار قدیمی واکسن BCG می تواند مورد استفاده قرار گیرد در مقابل یک تهدید جدید COVID-19.

پس چه واکسن ب ث ژ و آنچه ممکن است جای خود را در مبارزه با کروناویروس?

الفبای BCG

این واکسن BCG استفاده شده است و برای نزدیک به یک قرن برای محافظت در برابر بیماری سل یک بیماری باکتریایی است که بر ریه ها. سل است که توسط یک باکتری به نام مايکوباکتريوم توبرکلوزيس.

BCG کوتاه برای Bacillus Calmette-Guérin آن را به عنوان ایجاد شده توسط لئون شارل آلبرت Calmette و ژان-ماری کامیل Guérin در اوایل 1900s.

برای ساخت این واکسن از آنها استفاده می شود مايکوباکتريوم bovisیک باکتری موجود در گاو و نزدیک به مايکوباکتريوم توبرکلوزيس. آنها رشد آن در یک غنی از مواد مغذی ژله در آزمایشگاه برای نزدیک به 13 سال است. باکتری اقتباس به این زندگی راحت با از دست دادن عناصر در آن DNA آن دیگر مورد نیاز از جمله عناصری است که باعث بیماری است.

این فرایند به نام میرایی و نتایج آن را در زنده اما ضعیف شده میکروب است که می تواند با توجه به انسان به عنوان یک واکسن.


ادامه مطلب: Coronavirus: می تواند همه گیر شود کنترل موجود با استفاده از واکسن مانند واکسن MMR یا ب ث ژ?


BCG ارائه شده به نوزادان در برخی از نقاط جهان که در آن هنوز هم وجود دارد نرخ بالای سل. از آن محافظت 86 ٪ از زمان در برابر برخی از نادر فرم سل بیشتر شایع در کودکان است.

اما آن را تنها محافظت در حدود 50 ٪ از زمان در بزرگسالان است.

دانشمندان و پزشکان به طور کلی احساس می کنم ما نیاز به یک واکسن بهتر برای سل. اما اپیدیولوژی متوجه کودکانی که دریافت BCG تا به حال به طور قابل توجهی بهتر سلامت کلی با کمتر عفونت های تنفسی و مرگ و میر کمتر.

Immunologists شک این ناشی از یک نوع پاسخ ایمنی به نام “آموزش ایمنی”.

آموزش ایمنی مجزا از چگونه ما به طور سنتی فکر می کنم از ایمنی یا “ایمنی حافظه” به دلیل آن درگیر انواع مختلف سلول های ایمنی.

ایمنی حافظه مقابل آموزش ایمنی

وجود دارد دو نوع اصلی سلول ها در سیستم ایمنی بدن ما: سلول های ذاتی که بتوانند به سرعت به میکروب هایی که باعث بیماری و تطبیقی سلول که در ابتدا پاسخ بسیار به آرامی.

تطبیقی سلول ها شامل سلول های B که آنتی بادی برای جلوگیری از عفونت و سلول های T که می تواند کشتن سلول های آلوده. از همه مهمتر تطبیقی سلول می تواند به یاد داشته باشید خاص میکروب برای سال ها یا حتی دهه های بعد از ما در اولین برخورد آنها.

این پدیده به نام “ایمنی حافظه”.

وقتی تطبیقی سلول های ایمنی برخورد همان میکروب دوم یا پس از آن و زمان پاسخ آنها بسیار سریع تر و سیستم ایمنی بدن می تواند به طور موثر حذف عفونت قبل از آن باعث بیماری می شود. ایمنی حافظه است که چرا اغلب ما نمی مبتلا خاص میکروب مانند آبله مرغان, بیش از یک بار.

بسیاری از ما زمان بهره برداری از واکسن ایمنی حافظه برای محافظت از ما را از عفونت است.


ادامه مطلب: جایی که ما در توسعه یک واکسن برای coronavirus?


برای چندین دهه دانشمندان اعتقاد ذاتی سلول های فاقد توانایی به یاد داشته باشید برخوردهای قبلی با میکروب است. اما ما به تازگی آموخته برخی از سلول های ذاتی مانند مونوسیت می توان به “آموزش” در هنگام برخورد با یک میکروب است. آموزش برنامه می تواند سلول های ذاتی برای فعال کردن سریع تر زمانی که آنها در آینده روبرو می شوند و میکروب – هر گونه میکروب است.

برخی از ویروس ضعیف شده زنده واکسن مانند BCG می توانید ماشه آموزش ایمنی است که می تواند افزایش زود هنگام کنترل عفونت های دیگر. این افزایش وسوسه انگیزی که امکان BCG می تواند قطار ذاتی سلول های بهبود اولیه کنترل SARS-CoV-2 ویروس برای کاهش COVID-19 بیماری و یا حتی جلوگیری از عفونت.

و به عنوان یک پاداش BCG به طور بالقوه می تواند محافظت از ما در برابر عوامل بیماری زا بیش از حد.

این واکسن ب س ژ اهداف آموزش ایمنی در حالی که بسیاری دیگر واکسن هدف ایمنی حافظه است. کایلی Quinn, نویسنده ارائه شده

می تواند BCG محافظت در برابر COVID-19?

ما هنوز نمی دانیم که آیا BCG را کاهش می دهد شدت COVID-19 اما این واکسن تا به برخی از ویژگی های جالب است.

اول BCG قوی در تحریک سیستم ایمنی بدن. در حال حاضر از آن استفاده می شود در کنار دیگر روش های درمانی برای درمان سرطان مثانه و سرطان پوست به دلیل آن می تواند باعث تحریک سلول های ایمنی برای حمله به تومور.

BCG نیز به نظر می رسد به نفع ریه ایمنی. همانطور که ما ذکر کودکانی که تا به حال این واکسن به نظر می رسد به کمتر عفونت های تنفسی.

وجود دارد یک مطالعه جریان در ملبورن به دنبال چه BCG می تواند به کاهش علائم آسم در کودکان است.

و در نهایت BCG نشان داده شده است به منظور محدود کردن عفونت های ویروسی. در یک مطالعه انسان داوطلبان داده شد BCG یا دارونما یک ماه قبل از اینکه با یک ویروس آلوده. داوطلبان که از BCG تا به حال متوسط کاهش در مقدار ویروس تولید شده در طی عفونت در مقایسه با کسانی که دارونما.


ادامه مطلب: مبین: چه TB و من در خطر ابتلا به آن در استرالیا ؟


اما BCG می تواند باعث عوارض جانبی را داشته باشیم. آن معمولا باعث کوچک مطرح تاول بر روی پوست در واکسن سایت و این می تواند باعث تورم دردناک در اطراف گره های لنفاوی.

از همه مهمتر چرا که آن را زنده باکتری گسترش آن می تواند از این واکسن در سایت و باعث بیماری به نام منتشر BCG در افرادی که immunodeficient مانند افراد مبتلا به HIV. این به این معنی BCG نمی توان به هر کس داده شده.

زمان آزمایش های بالینی

آزمون نهایی از BCG به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای COVID-19 به اجرا کارآزمایی تصادفی بالینی که در حال حاضر در جریان است.

محققان در سراسر استرالیا و هلند در حال آماده سازی را به BCG به افرادی که مسلما بیشترین خطر COVID-19: خط مقدم مراقبت از سلامت کارگران.

این فاز III محاکمه خواهد شد جمع آوری اطلاعات در مورد اینکه آیا کارگران واکسينه شده با BCG کمتر یا کمتر شدید COVID-19 عفونت.

اگر BCG نشان داده شده است موثر باشد ما چالش های دیگر است. برای مثال تامین واکسن در حال حاضر محدود است. بیشتر وجود دارد بسیاری از گونه های مختلف BCG و آنها ممکن است همه همان فراهم می کند حفاظت در برابر COVID-19.

حفاظت خواهد به احتمال زیاد شروع به افول نسبتا به سرعت. زمانی که آموزش ایمنی دنبال شد در انسان پس از BCG آن آغاز و پایانی از سه تا 12 ماه پس از واکسیناسیون.

حفاظت نیز نمی تواند به عنوان قوی به عنوان آنچه ما با بسیاری از سنتی واکسن مانند واکسن MMR که محافظت در برابر سرخک 94.1% از زمان.


ادامه مطلب: اینجا چرا کسی که می گوید یک coronavirus واکسن 18 ماه دور


بنابراین BCG خواهد بود مفید برای افراد در معرض خطر قرار گرفتن در معرض, اما آن را نمی خواهد جایگزین سنتی واکسن بر اساس ایمنی حافظه است.

این مطالعات مهم هستند به ما گزینه های. ما نیاز به یک ابزار کامل برای کنترل COVID-19 متشکل از ضد ویروسی و ضد التهابی داروها و واکسن. اما موثر COVID-19 واکسن است که به احتمال زیاد هنوز چندین ماه و حتی سال های دور.

توسط repurposing قدیمی به خوبی مشخص می شود واکسن ما می تواند پل این شکاف و ارائه برخی از حفاظت به مراقبت های بهداشتی ما کارگران به عنوان آنها مقابله با COVID-19.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de