OTTAWA — گسترش ترانس کوه خط لوله در حال حاضر هزینه حداقل $12.6 میلیارد دلار — از سه سال برآورد $7.4 میلیارد دلار در پروژه وزیر دارایی لایحه Morneau اصرار دولت لیبرال در نظر دارد برای فروش به بخش خصوصی و جبران مالیات دهندگان را سرمایه گذاری.

صحبت با خبرنگاران در اتاوا Morneau گفت: هزینه شد “در طیف وسیعی از ملاحظات” دولت نگاه هنگامی که آن را خریداری پروژه دو تابستان پیش برای اطمینان از آن ساخته خواهد شد.

“این پروژه را تحویل 1.5 میلیارد دلار از پول نقد در دسترس جریان هنگامی که آن را به پایان رسید, که به معنی آن باقی مانده است به صورت تجاری قابل دوام و من فکر می کنم بسیار جالب برای نهایی تجاری خریداران که ما در حال رفتن به دنبال زیرا ما اصلا قصد نگهداری از این در دست دولت است,” او گفت:.

ترانس کوه Corp فدرال متعلق به شرکت مدیریت پروژه صرف $2.5 میلیارد ترک اضافی $8.4 میلیارد دلار مورد نیاز برای تکمیل کار به علاوه $1.7 میلیارد دلار از هزینه های حمل.

اتاوا نیز گفته بودن به کنار اضافی $600 میلیون دلار ذخیره برای پوشش هزینه های پیش بینی نشده.

شرکت رئیس جمهور گفت: افزایش شکاف بین تاخیر و تغییرات طراحی مانند اضافه کردن ضخامت لوله در برخی مناطق و افزایش نشت تشخیص مقررات. ایان اندرسون نیز گفت: این پروژه انتظار می رود که در سرویس دسامبر 2022.

او گفت: این پروژه امروز است و آنچه در اصل پرده برداری کرد در سال 2012 و زمانی که آخرین برآورد هزینه شد و در سال 2017 توسط مستقر در هوستون Kinder Morgan, Inc. آن را نیز متفاوت از آنچه در اتاوا پیش بینی در سال 2018 هنگامی که آن را خریداری خط لوله 4.5 میلیارد دلار.

در آن زمان این شرکت گفت: ریسک سیاسی است که این پروژه هرگز ساخته شده بود بیش از حد تحمل و برنامه ریزی شده برای توقف گسترش زمانی که لیبرال ها در آمد به خرید آن خطر را کاهش دهد و آن را جذاب برای خریدار دیگر.

Morneau نیز نسبت به تغییر در قیمت به ایمنی و طراحی تغییرات برای رسیدن به بالاتر از استاندارد های زیست محیطی و همچنین بالاتر هزینه های کار و مشاوره با جوامع بومی گفت که اتاوا می خواهد برای بهره مندی از این پروژه به طور بالقوه به عنوان یک خریدار.

باید دولت فدرال در حال حاضر قادر به فروش این خط لوله به عنوان برنامه ریزی شده کل هزینه به دولت فدرال مالیات دهندگان برای خرید و ساخت این پروژه خواهد بود $17.1 میلیارد — هزینه لیبرالها دفاع به عنوان لازم برای دریافت نفت کانادا به بازارهای جدید فراتر از ایالات متحده, و با استفاده از این درآمد به صندوق انتقال به یک اقتصاد کم کربن.

آلبرتا, وزیر محیط زیست Jason نیکسون پیشنهاد backstop از 2 میلیارد دلار وعده داده شده قبلی استانی NDP دولت بود روی میز.

“ما این را به عنوان دولت فدرال مسئولیت” او گفت:. “ما در این وضعیت به دلیل سیاسی خود را شکست و ما انتظار داریم آنها را به کار انجام می شود که به آنها وعده داده شده بهره.”

منتقدان حمله کرده اند این پروژه گلخانه-انتشار گاز و نفت-نشت خطرات و شارژ آن خواهد شد پول بازنده به دلیل unproved بازارهای آسیا — ساخت ترانس کوه شکست مالی و ترک مکان برگزاری کیسه.

احزاب مخالف را متهم به لیبرال ها برای اداره خود از انرژی فایل و پروژه خود را برای آن زمان وضعیت.

“این باید در دست بخش خصوصی بلافاصله به طوری که نه تنها مالیات دلار صرف شده برای ساخت این خط لوله” محافظه کار منابع طبیعی منتقد شانون Stubbs گفت.

سون Biggs, آب و هوا و انرژی مبارز ایستاده است.زمین استدلال مجموع هزینه می تواند آن را غیر ممکن برای اتاوا فروش آن را به یک مالک جدید گفت: از آن زمان به “ضربه زدن به دکمه مکث و تجدید نظر در مورد اینکه آیا یا نه شما در حال گرفتن ارزش برای مالیات دهندگان.”

بالاتر هزینه های سرمایه برای ساخت و ساز به معنای پایین تر ارزیابی از این خط لوله زمانی که می آید زمان برای فروش آن می تواند در کاهش نرخ بازگشت برای مالیات دهندگان و یا از دست دادن برای اتاوا گفت: Richard ماسون ارشد همکار در دانشگاه کلگری دانشکده سیاست عمومی.

او گفت: افزایش هزینه نیز به معنای افزایش عوارض حمل و نقل برای تولید کنندگان و کاهش بازدهی برای نفت خود را.

“این بدان معناست که کمتر از درآمد مشمول مالیات و حق امتیاز کمتر. کمتر جریان وجوه نقد به معنی کمتر شغل و سرمایه گذاری است. پس از آن است که ترکیب اثر” در اقتصاد است.

اندرسون گفت: این خط لوله خواهد بود پول ساز “هر روز از طریق آن قراردادی مدت 20 سال است.” وی با اشاره به اینکه 80 درصد از این فضا در خط لوله قرارداد به 13 مشتریان از جمله داخلی cenovus تولید مثل Suncor Energy Inc. و کانادا منابع طبیعی Ltd. و همچنین به عنوان شرکت های بین المللی مانند Total S. A. و یک شرکت تابعه از PetroChina.

مخالفان از خط لوله انبساط باید متعهد به انجام آنچه در آن طول می کشد برای جلوگیری از این پروژه با وجود از دست دادن یک چالش قانونی قبل از دادگاه فدرال تجدید نظر در این هفته است. چهار اول سازمان ملل که از چالش دادگاه در روز سه شنبه باید 60 روز برای درخواست تجدید نظر به دادگاه عالی کانادا است.

گسترش پروژه را سه برابر ظرفیت خط لوله موجود بین ادمونتون و حمل و نقل ترمینال در برنابی B. C. به حدود 890,000 بشکه در روز از رقیق کردن قیر و سبکتر crudes و محصولات تصفیه شده.

جدید دموکرات MP پیتر Julian که نشان دهنده یک برنابی-منطقه سوارکاری گفت: لیبرال ها نباید پشتوانه گسترش اگر آنها ادعا می کنند به قهرمانان از محیط زیست است.

“در حال حاضر وجود دارد یک خط لوله … که حفظ می شود اما این ایده که ما صرف در بالا از آن یکی دیگر از 13 میلیارد دلار در ساخت و ساز آن زمانی است که بسیار بحث برانگیز معنی ندارد,” او گفت:.

در یک بیانیه تیم McMillan رئیس Canadian Association of Petroleum تولید کنندگان گفت: این پروژه انجام شده “قابل توجهی منافع دراز مدت” و شامل “تسهیلات قابل توجهی برای جوامع بومی.”

کریس شخص بالغ, مدیر اجرایی کانادا انرژی خط لوله ارتباط گفت: Trans کوه جاده های طولانی برای ساخت و ساز باید کمک به پروژه های آینده بهتر حرکت نظارتی روند.

“که منجر به یقین و زمان از چیزهایی که بسیار مهم است برای دریافت این پروژه ها آغاز شده و ساخته شده است.”

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید Feb. 7, 2020.

با فایل های از لورن Krugel

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو