بدهی های شرکت های بزرگ است که با مشکل جدی – در اینجا آنچه در آن معنی است که اگر در بازار سقوط

بازارهای لغات عدم قطعیت است. Coronavirus بیماری همه گیر شدید عرضه شوک است که کاهش قابل ملاحظه ای اقتصادی جهان خروجی و وجود خواهد داشت به طور بالقوه توان امواج مختلفی به عنوان سرایت بازده در پاییز یا بهار 2021.

بسیاری از دولت ها در تلاش هستند تا به شکل یک پل بر روی مستند دوره اجازه می دهد تا فعالیت های اقتصادی به خود ترمیم شود. این شامل نگه داشتن مناسب کسب و کار در عمل با یک furloughed نیروی کار است که می تواند به سرعت دوباره باز زمانی که مناسب است. یک مانع عمده ای است که خصوصی بدهی شرکت های بزرگ بازار است که به احتمال زیاد به طور کامل از داخل منفجر شدن, که خطرات هل دادن تعداد قابل توجهی از کسب و کار بیش از لبه.

بدهی های شرکت های بزرگ است که داد و ستد در بازار آزاد در راه های مختلفی: اوراق قرضه صادر شده به طور مستقیم توسط شرکت و وام های بانکی که به فروش می رسد به سرمایه گذاران توسط بانک که توافق آنها را یا به صورت جداگانه و یا در بسته های وام های متعدد. اوراق قرضه اکثریت را از بازار است.

با وجود اقدامات مستقیم از دولت این بدهی های شرکت های بزرگ بازار است. یکی شامل رتبه بندی اعتباری. سه پیشرو در رتبه بندی سازمان ها شده اند تنزیل رتبه بدهی های شرکت های بزرگ در یک سرعت سریع از جمله نام های بزرگ مانند فورد و گودیر.

کاهش داد. دارن Brode

آژانس رتبه بندی Fitch است و پیش بینی دو برابر شدن در پیش فرض ها در سال 2020 در ما قوی تر وام که اشاره به وام های بانکی برای کسب و کار در نظر گرفته خطرناک تر است. آژانس انتظار دارد که نرخ به طور پیش فرض از 5 درصد به 6 درصد در سال جاری نسبت به 3 درصد در سال گذشته است. ارزش دلار را بیش از گذشته بالا از سال 2009 و به صورت خرده فروشی و شرکت های انرژی این نرخ به طور پیش فرض می تواند رویکرد 20%.

Fitch سپس انتظار دارد که به صورت پیش فرض از بین 8 ٪ و 9 ٪ در سال آینده در این بازار بالغ بر یک در مجموع US$200 میلیارد دلار (£161 میلیارد دلار) بدهی های بد بیش از دو سال است. بخش های دیگر در معرض خطر شامل شرکت های هواپیمایی, هتل ها, رستوران ها, قمار و سینما.

که احساس 2008

یک دوم اندازه گیری از بدهی های شرکت های بزرگ است که قیمت بازار از اعتبار سواپ به طور پیش فرض (Czomediagroup) که tradeable قرارداد که سرمایه گذاران با استفاده از تا مطمئن شویم که در برابر شرکت های متخلف در بدهی های خود را. هر دو برای سرمایه گذاری درجه و “آشغال” بدهی قیمت این معاوضه است در این سطح از بحران مالی 2007-09. قابل توجه است که چگونه به سرعت این اتفاق افتاده است.

نهایی اندازه گیری است که در خطر حق بیمه مرتبط با انواع بدهی. به عبارت دیگر چه مقدار از آن هزینه های شرکت های قرض نسبت به معیار ده سال ما اوراق قرضه خزانه داری. ما را دیده اند خوشه در این نرخ برای درجه بالا بدهی های شرکت ها و اوراق قرضه به طور یکسان. هر دو کاسته و برگشت در روزهای اخیر اما هزینه های استقراض باقی می ماند قابل ملاحظه ای بالاتر از قبل از بحران. این خواهد بود که تحت فشار قرار دادن در بسیاری از شرکت ها در حال حاضر در تلاش برای مقابله.

به عنوان یک قاعده کلی اگر یک شرکت دارای یک شوک منفی از طریق هیچ گسل از خود را حتی شدید یکی از آن قادر خواهد بود برای به دست آوردن منابع مالی برای ادامه کسب و کار. هر کسی که به دنبال تحویل آنلاین از Ocado متوجه خواهد شد که این شرکت هنوز درد و رنج لجستیکی از آن ویرانگر انبار آتش در انگلستان در ماه جولای سال 2019 در عین حال آن را ادامه داده است برای دسترسی به امور مالی.

این یک داستان متفاوت است اگر اکثریت شرکت ها همه درد و رنج شوک در همان زمان و در نتیجه به نظر می رسد به عنوان نامشخص به عنوان آن را در حال حاضر. به مسائل بدتر, شرکت های در حال ورود به این دوره حمل سطوح بالای بدهی. ما بدهی های شرکت های بزرگ است که بیش از 70 ٪ از تولید ناخالص داخلی بسیار بالاتر از تاریخی سطوح.

ما بدهی های شرکت های بزرگ به عنوان یک درصد از تولید ناخالص داخلی

بالا رفتن. گرگ خیابان

جایگزین

در حالی که بازارهای تجاری بدهی شرکت های بزرگ ممکن است به سقوط برخی از شرکت ها هنوز هم ممکن است قادر به قرض گرفتن بخش خصوصی است. در طول بحران مالی گلدمن ساکس تصمیم به شرکت در دولت کمک مالی که با شرایط محدود.

در عوض ما سرمایه گذاری بانک رفت و به وارن بافت در برکشایر هاتاوی در سال 2008 و به طور موثر قرض گرفته شده ما 5 میلیارد دلار. این ایجاد شده به اندازه کافی اعتماد به نفس سرمایه گذار اجازه می دهد تا گلدمن به صدور سهام جدید در بازار آزاد به افزایش اضافی به سرمایه است.

این زمان در اطراف, برکشایر دارای حدود US$125 میلیارد دلار “پول نقد” است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به اعتصاب مشابه می پردازد. گزینه جایگزین برای برخی از شرکت های امیدوار کننده خواهد بود سهام خصوصی سرمایه گذاری است که در آن شرکت های سرمایه گذاری و خرید سهام در آنها.

در برخی موارد وام دهی بانک ها نیز ممکن است در دسترس: بانک مرکزی داده اند مستمر اطمینان داد که عمده بانک های تجاری باید به تصویب شدید تست استرس, به طوری که آنها خواهد شد و امیدوارم در یک موقعیت برای انجام شغل خود را و به من قرض بدهید.

در عین حال با وجود این امکانات فعلی عدم قطعیت ممکن است باعث شود شرکت در بخش آمار با همه گیر می شود ورشکسته اگر آنها نمی تواند تجارت را برای چند ماه. در اینجا انگلستان برنامه پرداخت تا 80 ٪ از حقوق و دستمزد برای furloughed کارگران است که به خوبی در نظر گرفته. این باید کمک به فروشندگان خیابان بالا برای مثال از آنجایی که آنها دستمزد بالا صورتحساب. آن نیز کمک خواهد کرد این شرکت هایی که کسب و کار و نرخ معلق شده است.

مراکز مانند Bluewater در جنوب شرق انگلستان تقریبا خالی است. گرت فولر/PA

در مقابل دولت ایالات متحده آمریکا 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی به نظر می رسد بسیار بد قضاوت. این شامل US$500 میلیارد دلار از حمایت از کسب و کار است که به احتمال زیاد ضرب فدرال رزرو خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ و ارائه اضافی نقدینگی به بانک های آمریکایی با چاپ به ما 4 تریلیون دلار در پول جدید است. حتی ما طرح برای حمایت از furloughed کارگران بسیار بیشتر غیر مستقیم از انگلستان نسخه.

آمریکا برنامه بسیار بیشتر متمرکز در تحریک تقاضای کل است که پاسخ در این نقطه است. اگر عرضه آبشار 20 درصد چون همه چیز را از تولید به خدمات است که مانع از همه گیر و سپس تقاضا نیاز به سقوط 20 ٪ به عنوان به خوبی. در غیر این صورت ما در معرض خطر رها کردن تورم است. از نقطه نظر اقتصادی این اولویت باید به اطمینان حاصل شود که یک سقوط بدهی شرکت های بزرگ بازار و پایین آوردن عملی شرکت و ایجاد بحران حتی بدتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو