Coronvirus به روز رسانی زندگی می کنند: اسکات موریسون اعلام $130 میلیارد ‘Jobkeeper’ یارانه دستمزد, Victoria پیاده سازی مرحله سه اجتماعی فاصله محدودیت

وزیر امور خارجه Marise Payne وعده داده است بیش از 100 استرالیایی که گیر کرده در یک کشتی کروز در جنوب امریکا آنها را تا حدودی بازپرداخت برای نجات پرواز چارتر از اروگوئه.

استرالیایی ها روی اقیانوس اطلس کشتی لنگر در مونته ویدئو در اروگوئه باید التماس نخست وزیر اسکات موریسون به تسریع در منشور خود را خانه پرواز و پس از آن هزینه تقریبا دو برابر زمانی که کشتی آنها به اشتراک گذاری آن را با تکذیب شد ورود به بندر.

Passengers on the Ocean Atlantic.

مسافران در اقیانوس اطلس.

مسافران در اصل بودن شارژ 5000 دلار توسط شرکت سفر Chimu ماجراهای اما در حال حاضر گفته بودن هزینه خواهد به طور قابل توجهی افزایش می دهد.

سناتور Payne گفت: دولت استرالیا مشغول به کار بود از نزدیک با اروگوئه دولت و Chimu ماجراهای به 127 استرالیایی خاموش اقیانوس اطلس کشتی کروز و بر روی یک پرواز به خانه.

“پرواز منشور عمل Chimu ماجراهای برنامه ریزی شده است برای خروج در روز چهارشنبه 1 آوریل به حمل مسافران استرالیا به, استرالیا,” او گفت:.

“ما می دانیم که Chimu قابل ملاحظه ای افزایش قیمت صندلی.

“دولت خواهد شد اطمینان حاصل شود که مسافران در حال بازپرداخت این قیمت افزایش یابد.”

چشمان خود را خسته می شوند. استخوان های گونه خود را مالیده خام از ماسک محافظ. آنها دان ‘ t لبخند.

پزشکان و پرستاران در خط مقدم از این بیماری همه گیر کوروناویروس در ایتالیا تقریبا unrecognisable خود را در پشت ماسک اسکراب دستکش و hairnets – شل و ول نبرد زره donned در شروع هر شیفت به عنوان تنها مانع سرایت.

Martina Papponetti, 25, an ICU nurse at the Humanitas Gavazzeni Hospital in Bergamo.

مارتینا Papponetti, 25, یک پرستار ICU در Humanitas Gavazzeni بیمارستان در برگامو.اعتبار:AP

آسوشیتد پرس عکاسان دامن زد در روز جمعه به عکس آنها در طول نادر معافیت از بیمارستان در بخش مراقبت های ويژه در ناحیه لمباردی در شمال شهر برگامو و برشا و رم. در هر مورد پزشکان و پرستاران و امدادگران مطرح شده در مقابل جنگل سبز فولاد پرده مطلوب افت خود را استریل بخش.

جمعه بود و روز بد: ایتالیا ثبت شده بیشترین مرگ و میر از کشور شیوع منفجر شده بود پنج هفته قبل از آن اضافه کردن 969 بیشتر قربانیان به افزایش جهان بالاترین COVID-19 تلفات به 9134. لومباردی اختصاص 541 آنها.

Director of the Intensive Care unit Gabriele Tomasoni, 65, at Brescia Spedali Civic Hospital.

مدیر واحد مراقبت های ویژه گابریل Tomasoni و 65 در برشا Spedali بیمارستان مدنی.اعتبار:AP

ایتالیا نیز پیشی گرفتن چین در مجموع مورد تأیید و می ایستد پشت تنها ایالات متحده است. اما موسسه ملی بهداشت همچنین گفت: وجود داشته است کاهش عفونت ها در روزهای اخیر نشان می دهد که یک ملی مستند بود شروع به نشان می دهد یک اثر پس از 2 1/2 هفته.

برای کادر پزشکی هر letup از هرج و مرج له مشخص شده است که مرحله اولیه این ویروس گسترش است خوش آمدید. اما آنها می دانند که آنها ابدا پایان اضطراری است.

AP

دفعات بازدید: داستان کامل.

هزاران نفر از دانشجویان پزشکی به تقویت ویکتوریا سیستم بهداشت و پیوستن به خط مقدم از این بیماری همه گیر کوروناویروس با شروع در بیمارستان ها به عنوان اوایل این هفته.

Kevin Shi, 22, says he and many of his colleagues are ready to answer the state's call for help ahead of the coronavirus peak in May or June.

کوین شیعه, 22 می گوید او و بسیاری از همکارانش در حال آماده پاسخ به دولت برای کمک تماس بگیرید پیش از coronavirus اوج در ماه مه یا ژوئن.اعتبار:Jason جنوبی

دولت ویکتوریا خواسته است دولت های پزشکی – که در مورد آموزش 4000 پزشکان-در-آموزش – ارائه اعداد چگونه بسیاری از دانشجویان مایل به پیوستن به خروش سلامت نیروی استرالیا به عنوان حرکت به سمت هدف قرار دادن یک قله در coronavirus عفونت در ماه مه یا ژوئن.

پس از سرب از کشورها مانند انگلستان دانش آموزان می تواند انجام دهد coronavirus مربوط به وظایف مانند سواب و خون, تست تریاژ یا پزشکی از راه دور, مشاوره, یا, را تا پشت درهای بسته و یا غیر coronavirus مسئولیت برای از بین بردن فشار بر پزشکان است.

کوین شیعه یک 22 ساله final-سال موناش پزشکی دانشجو است که در میان کسانی که در پاسخ به تماس.

“من فکر می کنم وجود دارد یک حس مسئولیت نسبت به جامعه ما,” او گفت:.

دفعات بازدید: داستان کامل.

اگر شما فقط از پیوستن به ما در اینجا یک روکش از Morrison دولت طرح برای حفظ کارکنان در محل کار در سراسر coronavirus بحران است.

  • کسب و کار دریافت خواهد کرد JobKeeper پرداخت 1500 دلار در دو هفته هر کارمند صرف نظر از حقوق و دستمزد خود را. کارفرمایان ممکن است بالا تا دستمزد فراتر از این مبلغ است.
  • پرداخت خواهد شد به اداره از طریق لمس تنها حقوق و دستمزد, سیستم, که بدان معنی است که کسب و کار نیاز به نگه داشتن کارکنان در این کتاب به منظور توزیع کمک هزینه.
  • کسب و کار و نه برای سود خواهد بود واجد شرایط برای این طرح پس از یک رکود در درآمد حاصل از 30 درصد است.
  • پرداخت تحویل داده خواهد شد از طریق مالیات استرالیا در مه, اما خواهد شد backdated 1 مارس.
  • زلاند نو و گاه به گاه کارکنان کار را برای بیش از یک سال خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت.
  • دولت می گوید این طرح هزینه خواهد شد $130 میلیارد دلار بیش از شش ماه و این انتظار پرداخت خواهد شد حمایت از حقوق و دستمزد تا شش میلیون استرالیایی. مجلس خواهد بود به یاد می آورد به تصویب این قانون است.
  • به Centrelink شریک آستانه رای نیز مطرح شده از $48,000 دلار 79,000. این به این معنی استرالیایی خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت های رفاهی اگر شریک زندگی خود را بدست آورده تا به این مقدار است.

استرالیا ورزشی و مبارزه با دوپینگ سازمان می گوید آن را حفظ “توانایی ارائه بحرانی تست که در آن مورد نیاز” با وجود داشتن نمونه آن جمع آوری رژیم تحت تاثیر COVID-19 مستند.

ASADA has continued drug testing athletes during the COVID-19 crisis.

آسادا ادامه داد: تست مواد مخدر ورزشکاران در طول COVID-19 بحران است.اعتبار:جاستین McManus JZM

این می آید به عنوان آسادا اعلام کرد روز دوشنبه که دو کارکنان – نه از تست تیم تا به حال قرارداد coronavirus.

برجسته مبارزه با دوپینگ سازمان از جمله کسانی که در ایالات متحده و بریتانیا را به حال خود تست قابلیت کاهش می یابد و در میان coronavirus همه گیر و نیز تاثیر بر آسادا آن پدید آمده در روز دوشنبه.

“آسادا حفظ توانایی ارائه بحرانی تست که در آن مورد نیاز است با این حال ما اقتباس کرده اند ما تست برنامه به محیط زیست در حال حاضر برای اطمینان از سلامت و ایمنی آسادا کارکنان و ورزشکاران” یک آسادا سخنگوی گفت. “ورزشکاران هنوز هم نیاز به پایبندی خود را به محل مورد نیاز در دانش است که می توان آنها را مورد آزمایش قرار در هر نقطه در هر زمان.

دفعات بازدید: داستان کامل.

ویکتوریا ارشد بهداشت افسر – که خوش ویکتوریا آغاز شده است حاوی ویروس’ گسترش – معتقد است که مردم هجوم آوردند به دولت در سواحل بیش از آخر هفته کمک به نخست وزیر تصمیم به ممنوعیت تجمع بیش از دو نفر است.

روز شنبه, آقای, Sutton آنچه او به عنوان “واقعا تلخه” رفتار پس از ویکتوریایی آب گرفتگی در سواحل و گشت و گذار در ساحل با وجود برتر Daniel Andrews به صراحت اصرار مردم به سر به ساحل.

در شب یکشنبه نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرد قوانین سختگیرانه در تجمع در گروه های بیش از دو نفر است.

“من فکر می کنم [مردم رفتن به ساحل در ویکتوریا در آخر هفته] و برخی از صحنه های بیش از هفته های اخیر کمک [به آقای موریسون تصمیم]” آقای Sutton گفت: ABC Radio ملبورن.

آقای Sutton گفت: ویکتوریا می تواند 100,000 موارد در زمان دو هفته اگر اجتماعی فاصله مشاهده نشد.

صحبت های امروز آقای Sutton گفت که او “محتاطانه خوشبین” است که ویکتوریا می تواند محدود کردن تعداد موارد به شکل “بسیار کمتر” از 100,000.

“من با احتیاط خوش بینانه اما هیچ کدام از ما باید به نظاره نشست … من امیدوار هستم ما در اوایل به اندازه کافی و به اندازه کافی قوی اما آن را نمی خواهد بازی را برای یک زن و شوهر از هفته,” او گفت:.

یک عضو ستاد در Rosanna خانه سالمندان در ملبورن شمال شرق دارای آزمایش مثبت به coronavirus نه اخبار گزارش.

خانواده های کسانی که ساکنان مطلع شده است در نامه ای از خانه است.

رئیس بهداشت افسر برت Sutton گفت: او آگاه بود از این مورد اما گفت که مقامات از نزدیک نظارت بر مراقبت از سالمندان.

“قطعا پرستاری خانه ها یک خطر بزرگ ما را در درک آسیب پذیری از هر کسی که زندگی در خانه های پرستاری آن را بسته تنظیم بنابراین انتقال می شود واقعا دشوار است برای مدیریت” دکتر Sutton گفت نه اخبار.

او گفت: مراقبت از سالمندان کارکنان که احساس ناخوشی باید بلافاصله خود جدا.

“این به آن معنا نیست که ما در حال رفتن به شیوع اگر یک عضو هیات تبدیل به ناخوشی.”

ما باید بیشتر در این مدت کوتاهی.

ویکتوریا مخالفان خواست برتر Daniel Andrews به یخ جدید مالیات ها و مقررات است که می تواند “آسیب کسب و کار” است و خواستار مجلس به نشستن برای یک روز به تصویب قانون مهم.

رهبر حزب لیبرال مایکل اوبراین گفت: ائتلاف بود “مایل به کار با دولت”.

Liberal leader Michael O'Brien called for a bipartisan approach to the coronavirus response.

رهبر حزب لیبرال مایکل اوبراین به نام یک دو حزبی رویکرد به کروناویروس پاسخ.اعتبار:Simon Schluter

“به منظور به کار با دولت ما نیاز دولت به همکاری با ما, هم,” او گفت:.

“این بدان معناست که هیچ شگفتی و هیچ کمین. یعنی کار با ما همکاری کنید ما دادن مقدار زیادی از اطلاع از آنچه که پیشنهاد شده است به ما تغییر به درستی توجیه و هیچ چیز نباید رفتن به جلو نیست که توافق در سراسر خطوط حزب.”

آقای اوبراین گفت: مجلس نیاز به تصویب bushfire تسکین قانون – به پول از طریق جریان به bushfire زده جوامع – و اصلاحات مربوط به دولت محلی عمل می کنند که اجازه می دهد شوراها به برگزاری جلسات از طریق تلفنی به جای در فرد است.

با توجه به “فوق العاده” شرایط آقای اوبراین گفت: این اشتباه است که به معرفی جدید مالیات ها و مقررات است که “آسیب خواهد کسب و کار بیشتر از آنها در حال حاضر در حال صدمه زدن”.

“برتر این است که زمان برای مالیات های جدید, آن را در زمان برای بیشتر نوار قرمز آن زمان برای کمک به کسب و کار ما برای زنده ماندن و از آن زمان به نگه داشتن مردم در مشاغل” رهبر مخالفان گفت.

“و اگر آن را به صدمه زدن به کسب و کار و اگر آن را به صدمه زدن به مشاغل وجود دارد باید فوری متوقف کردن آن است.”

مسابقه ویکتوریا ایستاده پایین کارکنان بریده بریده prizemoney و اعضای هیئت مدیره و مدیران ارشد را پرداخت کاهش تا 50 درصد در تلاش برای محافظت از ویکتوریا مسابقه صنعت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

از بعدی دوشنبه, آوریل 6 RV سهم به همه تخت و جهش مسابقه prizemoney قطع خواهد شد 20 درصد برای هر شهری مسابقه تا اطلاع ثانوی.

CEO Giles Thompson will take a pay cut as Racing Victoria stands down employees and cuts prizemoney amid the coronavirus pandemic.

مدیر عامل شرکت Giles تامپسون را قطع پرداخت به عنوان مسابقه ویکتوریا می ایستد پایین کارکنان و کاهش prizemoney میان coronavirus بیماری همه گیر.اعتبار:AAP

اما, آن را متوقف کرده است و از اعلام prizemoney کاهش به گروه عمده نژادها مانند 7 میلیون دلار جام ملبورن در حال حاضر بسیاری از ویکتوریا نژادها بزرگ در حال حاضر اجرا شده است برای سال دارد و هیچ گروه 1 مسابقات برنامه ریزی شده در ملبورن تا بهار آینده.

مسابقه ویکتوریا امیدوار است که برخی از فرم نرمال ممکن است بازگشت و تا زمان بزرگ فنجان کارناوال در کولفیلد و Flemington و همچنین Cox صفحه در Moonee Valley, علت به اجرا در اواخر اکتبر و نوامبر است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

این Jobkeeper پرداخت تحویل داده خواهد شد از طریق مالیات استرالیا ، پرداخت خواهد شد و یک نرخ ثابتی از 1500 دلار در دو هفته به نگه داشتن کارگران در این کتاب صرف نظر از حقوق و دستمزد خود را.

آن اجرا خواهد شد از طریق لمس تنها حقوق و دستمزد سیستم نیاز به کسب و کار برای حفظ کارکنان به منظور توزیع پرداخت. کسب و کار و نه برای سود خواهد بود واجد شرایط پس از رکود در درآمد حاصل از 30 درصد است.

آقای موریسون تایید پرداخت خواهد بود تحویل در ماه مه اما backdated 1 مارس.

کارکنان که ایستاده بود پایین خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت. آن دسته از کارفرمایان که در حال حاضر گذاشته کارگران نیز قادر خواهد بود به re-استخدام کارکنان و دسترسی پرداخت.

“این بدان معناست که آنها هنوز هم می توانید آنها را در کتاب و شروع به کار با هم در مورد چگونه آنها می توانند به احیای کسب و کار از طرف دیگر” آقای موریسون گفت.

“ما می خواهیم به نگه داشتن موتور اقتصاد ما در حال اجرا است. آن ممکن است اجرا در بیکار برای یک زمان اما باید همچنان اجرا شود.”

زلاند نو و گاه کار را برای بیش از یک سال نیز خواهد بود واجد شرایط برای Jobkeeper پرداخت.

خزانه دار جاش Frydenberg ها Jobkeeper پرداخت از یارانه دستمزد طرح در بریتانیا است. “طرح خود را برای سه ماه. طرح ما این است که costed به مدت شش ماه.”

آقای Frydenberg گفت: کارکنان خواهد شد دریافت حداقل 1500 دلار با کارفرمایان مجاز به بالا تا دستمزد فراتر از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو