همانطور که ما تنظیم به زندگی با کروناویروس جدید در اطراف ما رفتارها و عادات به سرعت در حال تغییر است. چه خواهد شد و تاثیر این تغییرات در سازمان ها و صنایع در اطراف ما ؟

ما به طور گسترده سه کسب و کار دسته بندی ها:

  • برندگان: بخش هایی که به نفع;
  • بازنده: بخش هایی که رنج می برند;
  • The inbetweeners: بخش هایی که می تواند در هر صورت بسته به اینکه چگونه آنها پاسخ دهند.

دسته سوم جالب ترین به عنوان اقدامات آنها را در حال حاضر خواهد شد و حرکت آنها را به یکی از دو دسته است. بیایید نگاهی به هر یک به نوبه خود.

برندگان

این بخش پیدا کرده اند که خود کهکشان در سمت راست از تاریخ است. با استفاده از یک سطح پایه از صلاحیت آنها باید رشد. طبیعی استراتژی برای این شرکت ها است که به شدت سرمایه گذاری در فرصت های رشد و.

تجارت الکترونیک, بازار,

مردم در حال حرکت به صورت آنلاین خرید خود را انجام. در حال حاضر آمازون اضافه کردن 100,000 شغل جدید برای مدیریت تقاضای اضافی. برخی دیگر بازارهای در حال تلاش برای اضافه کردن ظرفیت. برای مثال آنلاین بقال Ocado به حالت تعلیق در سفارشات جدید تا زمانی که آن را می توانید به پاک کردن آن پرونده تحویل.

Ocado: تا به آن چشم. ویلی بارتون

برخی از بازارهای در حال تبدیل شدن به فن آوری برای کمک به. چینی, تجارت الکترونیک, غول JD.com با استفاده از وسایل نقلیه بدون سرنشین برای تحویل مواد غذایی و تجهیزات پزشکی در ووهان.

داروسازی

شرکت های دارویی به ناچار بازی نقش زیادی در بحران است. جلعاد که صاحب حقوق به درمان مواد مخدر Remdesivir; مدرن فعالانه مشغول کار بر روی یک واکسن; روشه یک تامین کننده اصلی تست کیت و فوجی فیلم با موجود درمان مواد مخدر Avigan همه آماده برای بهره مند شوند.

تدارکات/تحویل

به عنوان مردم در سراسر جهان مسدود شده از ترک خانه های خود و محصولات و خدمات شما نیاز به تحویل داده می شود. Cainiao Alibaba گروه تدارکات بازو, راه اندازی کانال سبز ابتکار در ژانویه 25 در پاسخ به افزایش تقاضا برای لباس های محافظ و تجهیزات پزشکی به خصوص برای خط مقدم کادر پزشکی در استان هوبئی. در تنها نه روز Cainiao دریافت بیش از 7000 تماس و حمل بیش از 5 میلیون محصولات پزشکی به ووهان و همسایه شهرستانها.

در همین حال بریتانیا تحویل مواد غذایی برنامه Deliveroo راه اندازی کرده است یک “نه-تماس با ما drop-off خدمات”. این فراهم می کند رستوران های اضافی بسته بندی و مهر و موم برای سفارشات به سمت چپ بر روی مشتریان درب خانه.

ویدئو کنفرانس

ویدئو کنفرانس راه اندازی زوم بهره مند است انبوه. فروش شرکت و قیمت سهم در حال حاضر بیش از 50 درصد در سال 2020 است. Webex از سیسکو و اسکایپ و تیم ها از مایکروسافت نیز دیدن عمده upticks در فروش. بیشتر در حال ارائه معاملات خاص خود را برای کنفرانس خدمات در طول شیوع بیماری است.

سرگرمی جریان و بازی

سیستم عامل مانند Netflix و آمازون نخست تصویری و دیزنی+ تمام گزارش افزایش بینندگان. بازی های آنلاین سیستم عامل نیز دچار رکورد جلد است.

بازنده

برای بازنده خود را مدیریت خواهد شد نیاز به یک تلاش بسیار دشوار به جلو آنها را از طریق بحران است. حتی اگر آنها موفق خواهد شد بسیاری را به طور جدی آسیب دیده است. طبیعی استراتژی در این بخش خواهد بود برای کاهش هزینه ها د-خطر عملیات و آماده برای بازگشت به زمانی که شرایط را بهبود بخشد.

خطوط هوایی و قطار و کشتی های کروز

جهانی در صنعت هواپیمایی گفت: این نیاز به US$200 میلیارد دلار (£171 میلیارد دلار) در حمایت اضطراری و بوئینگ است به نام برای ما 60 میلیارد دلار (حدود 51 میلیارد پوند) در کمک برای هوافضا تولید کنندگان به عنوان مسافرت های بین المللی صنعت خونریزی پول نقد. نروژ در حال حاضر قطع 85 درصد از آن راه ها و گذاشته شدن 90 درصد از کارکنان خود را. ویرجین آتلانتیک در نظر دارد به پارک تا 85 درصد از ناوگان خود را در ماه مارس و درخواست کارکنان را تا هشت هفته مرخصی بدون حقوق بیش از سه ماه آینده برای جلوگیری از زیان کار است.

مبتنی است. EQRoy

IAG پدر و مادر شرکت از خطوط هوایی Iberia Aer Lingus سطح و Vueling را قطع ظرفیت 75 درصد در آوریل و مه در حالی که Air France-KLM گروه تنظیم شده است به کاهش ظرفیت بین 80% تا 90% است. ترین کشتی کروز اپراتورها باید عملیات خود را متوقف و ورشکستگی است به احتمال زیاد برای برخی از.

گردشگری

ما در انجمن سفر طرح که نزدیک به 5 میلیون سفر مربوط به مشاغل در آمریکا از دست خواهد رفت. این است که بیش از 25 درصد از 15.8 میلیون آمریکایی است که کار در این بخش است. وضعیت به همان اندازه وخیم در جای دیگر. برای مثال همه اسکی در ایتالیا و فرانسه و اتریش و سوئیس به طور موثر بسته می شود.

نفت و گاز

در ژانویه 1, یک بشکه نفت خام به فروش می رسد برای US$67.05 در نیویورک نزدک ارز. در زمان نوشتن آن معامله شد و در اطراف ما 26 دلار در هر بشکه رسید. بنابراین شرکت های نفتی به ارزش کمتر از نیم که از شروع سال. ارزش غول مانند BP نشان دهنده این – در مارس 19, آن را به ارزش 51 درصد از آنچه در آن بود در آغاز ماه ژانویه است.

تقاضای نفت حفره حفره است. Lucasz Z

با توجه به آژانس بین المللی انرژی تقاضای جهانی نفت تنظیم شده است را برای اولین بار به افت سالانه از سال 2009. این کنتراست با آژانس فوریه پیش بینی زمانی که آن را انتظار می رود رشد سالانه 825,000 بشکه در روز است.

بانکداری سرمایه گذاری

صدها نفر از لندن و نیویورک بانکداران سرمایه گذاری در مجموعه ای به از دست دادن شغل خود به دلیل رکود در قرارداد ساخت. سهام پیشرو آمریکا بانک جی پی مورگان چیس بانک آمریکا و سیتی گروپ در حال تمام کردن بیش از 30 درصد از ژانویه اوج.

اخبار مالی صحبت ارشد لندن بانکداران سرمایه گذاری که پیش بینی کاهش در هزینه ها تا 50 درصد در شش ماه اول سال 2020 است. که در حدود US$10.7 میلیارد دلار (£9 میلیارد دلار در درآمد از دست رفته در سراسر سهام معاملات – بدترین نیمه اول یک ماه پس از 2009.

خرده فروشی سنتی

با مردم محدود به خانه های خود وجود ندارد نقطه نگه داشتن فروشگاه های خرده فروشی سنتی باز است. بزرگترین مرکز صاحب Simon Property Group اعلام کرد در مارس 18 که آن را خواهد دید تمام آن مراکز در سراسر کشور است. تصمیم گیری مشابهی ساخته شده اند و در سراسر اروپا و آسیا است. جدا از فروشنده ها و داروخانه ها آن را در یک مدت زمان طولانی برای خرده فروشی سنتی به بهبود می یابند.

ورزش حرفه ای و سرگرمی

ایتالیا در اروپا بدترین آمار کشور لغو تمام رویدادهای ورزشی حداقل تا آوریل 3. فرانسه و اسپانیا و آلمان و انگلستان به سرعت به دنبال کت و شلوار. امسال کوپا امریکا و یورو 2020 مسابقات فوتبال شده اند به تعویق افتاد تا 2021.

شمال امریکا, لیگ برتر فوتبال, انجمن ملی بسکتبال و لیگ ملی هاکی را به حالت تعلیق در فصل خود و محدود اتاق قفل دسترسی به بازیکنان و “ضروری کارکنان” تنها. آفریقایی سازمان ملل قهرمانی 2020 مسابقات فوتبال برنامه ریزی شده برای ماه آوریل در کامرون شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد. طولانی لغو معنی اصلی ضرر و زیان برای کانال های ورزشی و سنتی کابل تلویزیون اکوسیستم به عنوان ورزش زنده نگه داشته است میلیون ها نفر از بینندگان از برش طناب در کابل.

سینما

تحلیلگران پیش بینی است که جهانی صنعت فیلم است رو به یک ما 5 میلیارد دلار (£4.2 میلیارد دلار) ضرر را از کاهش کادر دفتر درآمد و تولید محدودیت. که می تواند رشد کند و اگر بیشتر کشورهای زور مردم را به در خانه باقی می ماند و یا سفارش فضای عمومی به نزدیک است.

The inbetweeners

این بخش احتمالا مبارزه اگر آنها همچنان به عنوان است. بسیاری از شرکت ها با شکست مواجه خواهد شد هر چند چند خواهد شد و انطباق با مدل های کسب و کار را به استفاده از جدید و در حال ظهور ، در برخی موارد این ساخت یک پایه محکم برای موفقیت ادامه داد.

بانکی

بیشتر بانک ها خواهد شد از دست دادن پول به افراد و کسب و کار در تلاش برای پرداخت وام. اگر اقتصاد جهان وارد رکود اقتصادی که به نظر می رسد به احتمال بسیار زیاد بازار برای محصولات مالی نیز سقوط خواهد کرد.

بانک می تواند, اما, ایجاد حسن نیت با کسب و کار است که نیاز به کمک و ایجاد روابط با مشتریان جدید است. چندین انگلستان امتیازهای از جمله بارکلیز سانتاندر و RBS در حال حاضر ارائه وام اضطراری و اضافه برداشت به خطر مشتریان کسب و کار. بسیاری از مصرف کنندگان خواهد نیاز به راه حل های موقت که می تواند عملکرد یک افزایش در تقاضا برای کوچک و متوسط وام.

بهداشت و درمان

برخی از بازیکنان در این بخش با ظهور ایده های جدید است که می تواند به بهبود بهداشت و درمان. دیگران را تحت فشار قرار دادند گذشته نقطه شکستن و هرگز باز خواهد گشت.

چینی دیجیتال شرکت بایدو در میان کسانی است که سریع به ابتکاری. آن را راه اندازی یک مبارزه پنومونی برنامه برای کمک به مردم دریافت دقیق و اطلاعات مفید در مورد این بیماری همه گیر در زمان واقعی است. آن را نیز ارائه آنلاین پزشکی مشاوره پلت فرم رایگان برای کاربران به دنبال COVID-19 مشاوره. این دیده است بیش از 100 ، 000 پزشکان در سراسر چین در پاسخ به دهها میلیون نفر از سوالات.

بایدو نیز منتشر هوشمند بهداشت و درمان واحد است که در پاسخ به سوالات رایج از طریق یک مکالمه chatbot. این به اصطلاح “تماس ربات” می سازد خودکار تماس های تلفنی به درخواست مردم در مورد اخیر سفر, سلامت, بیماری و تماس با ما.

تولید

بسیاری از تولید کنندگان را به مبارزه به عنوان کالا تولید آنها دیگر در تقاضا اما چالاک تر اپراتورهای تغییر خواهد کرد به ساخت محصولات مختلف. برای مثال خودرو چینی تولید کننده BYD باز کرده و خطوط تولید فولاد ماسک و دست sanitisers. آن را یکی از 2500 شرکت های چینی برای پاسخ دادن به یک تماس از رئیس جمهور چین برای یک “جنگ مردم را” در برابر ویروس.

همه تغییر در BYD. سازمان حفاظت محیط زیست

جنرال موتورز فورد و تسلا در حال صحبت کردن در مورد تولید هواکش. LVMH فرانسه کالاهای لوکس شرکت در پشت Louis Vuitton, Dior و Givenchy نیز تغییر به تولید دست sanitisers و با هدف به 12 تن در هفته اول تولید. LVMH دادن محصول به مقامات فرانسوی برای توزیع در بیمارستان بدون پرداخت هزینه.

آموزش و پرورش

اکثر مدارس و دانشگاه های خصوصی آموزش و پرورش دهندگان درهای خود را بسته اند اما نه لزوما عملیات خود را. به عنوان بیشتر و بیشتر مردم در حال محدود به خانه های خود وجود دارد یک فرصت طلایی برای آموزش و پرورش موسسات به گسترش مقیاس و دامنه عملیات خود را آنلاین.

در چین Kuaishou اجتماعی پلت فرم های ویدئویی به ارزش US$28 میلیارد دلار (£23.5 میلیارد دلار) است ترویج و آموزش آنلاین ارائه شده برای جبران مدرسه و دانشگاه تعطیل. این شرکت و دیگر سیستم عامل های ویدیویی با همکاری وزارت آموزش و پرورش برای باز کردن یک ملی ابری آنلاین کلاس درس برای خدمت به دانش آموزان است.

ژجیانگ دانشگاه یکی از چین پیشرو در دانشگاهها رسما آغاز شده و آموزش آنلاین در فوریه 24 در خط با اصطلاح تقویم. این پوشش می دهد همه ZJU دانش آموزان اگر چه بسیاری از دروس به زبان آموزان در سراسر جهان است. دو هفته در این دانشگاه ارائه شد بیش از 5 ، 000 دوره های آموزشی. 2,500 دانشجویان تحصیلات تکمیلی انتظار می رود به دفاع از پایان نامه خود را در بهار و همچنین قادر خواهد بود برای انجام یک آنلاین شفاهی دفاع به تحصیلات تکمیلی به عنوان برنامه ریزی شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو