ظرف چهار ماه بریتانیا را 66,314 مرگ و میر ناشی از COVID-19 با توجه به گزارش های اخیر از دانشگاه Washingon موسسه برای سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME). این امر در انگلستان با داشتن بالاترین تعداد مرگ و میر از هر کشوری در اروپا – بر اساس این گزارش بیش از ایتالیا (در مجموع 23,000) و اسپانیا (19,209).

در نگاه اول این مدل جدید به نظر می رسد نشان می دهد که وضعیت در انگلستان به طور قابل توجهی بدتر از قدردانی است. اما در دو هفته گذشته ما را دیده اند چند پیش بینی های دیگر از جمله دانشگاه آکسفورد مدل است که نشان می دهد که بیش از نیمی از جمعیت بریتانیا در حال حاضر ممکن است آلوده شده اند و یک کالج امپریال مدل است که پیش بینی می کند تا به 260,000 از COVID-19 اگر دولت گرفته بود بدون عمل است.

بر اساس داده ها از امپریال مطالعه دولت بریتانیا تنظیم آن COVID-19 استراتژی و شروع به معرفی تعطیلی و جسمی فاصله گرفته است. امپریال مدل پیش بینی کرد که با این اقدامات (از جمله تعطیلی مدارس و, اقامت در خانه سفارشات و فاصله فیزیکی برای کل جمعیت انگلستان) تعداد مرگ و میر ممکن است تنها رسیدن به 20,000.

بر اساس امپریال کالج, مدل, دولت بریتانیا معرفی جسمی فاصله گرفته است. نیل Hall/سازمان حفاظت محیط زیست

تنها به عنوان خوب به عنوان داده های خود را

مدل های پیش بینی هستند و فقط تخمین می زند از آنچه ممکن است اتفاق می افتد و یک مدل است فقط به عنوان خوب به عنوان داده ها که به آن می رود. این IHME مدل بر اساس نرخ فعلی COVID-19 مرگ و میر در کشور داده می شود. این در تضاد با بسیاری از مدل های دیگر است که پیش بینی نرخ مرگ و میر توسط extrapolating از تعداد موارد گزارش شده که ما بیشتر داده اما سوال دقت (پایین را ببینید).

در ایتالیا IHME مدل ممکن است بسیار دقیق که وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات در نرخ مرگ و میر در طول زمان است. در عین حال در انگلستان وجود دارد که در بازه زمانی COVID-19 تلفات و بنابراین کمتر داده که با آن به منظور برآورد روند آینده.

این IHME در حال برنامه ریزی به طور مستمر به روز رسانی آن مدل با استفاده از داده های جدید به طوری که مدل احتمالا دقیق تر در طول زمان. اما در حال حاضر این مقدار محدود از داده ها به این معنی است که IHME مدل دارای طیف وسیعی از نتایج ممکن اعم از 14,572 به 219,211 مرگ و میر در انگلستان است. این نهاد به IMHE و امپریال مدل در حدود همان محدوده است.

فقدان اطلاعات دقیق

همه زمان COVID-19 مدل های پیش بینی رنج می برند از فقدان اطلاعات دقیق در مورد تعداد و نرخ مرگ و میر. این است زیرا بسیاری از COVID-19 عفونت خفیف هستند و یا به طور بالقوه حتی بدون علامت هستند و اغلب به عنوان مورد تأیید.

برآورد شده که تا 86 درصد از موارد ممکن است به عنوان COVID-19. این تعداد ممکن است حتی بالاتر در کشورهایی مانند انگلستان که تنها شده اند تست مهم ترین و در معرض خطر موارد است. بدون دانستن تعداد واقعی عفونت ممکن است برای تعیین دقیق مورد مرگ و میر و پس از دقت و صحت پیش بینی های بسیاری محدود است.

این IHME مدل تلاش برای جلوگیری از این محدودیت با تمرکز تنها در مرگ و میر. اما مشابه وجود دارد نگرانی که همه COVID-19 مرگ و میر هستند که با دقت گزارش شده است. برای مثال افرادی که با تصویب دور در خانه هرگز داشتن تست شده برای COVID-19 ممکن است شامل برخی از شمارش است. علاوه بر این IHME مدل ممکن است از دست جدید نقاط داغ از عفونت به عنوان مرگ و میر اعداد عقب مورد اعداد یک تا دو هفته.

در حال حاضر هر دو مبتنی بر مورد و مرگ و میر مبتنی بر پیش بینی مدل محدود با مقدار و کیفیت داده های موجود است.

ارزش مدل?

در حالی که این مدل ممکن است قادر به دقت پیش بینی تعداد خاصی از COVID-19 مرگ و میر در ماه های آینده آنها هنوز هم ارائه یک مفید گوشه ای از پتانسیل های آتی. برای مثال در هیچ یک از پیش بینی ها برای انگلستان می بینیم کمتر از 14,000 مرگ و میر و یا بیش از 260,000 (اگر هیچ مداخلات گرفته شد). این به یک چارچوب برای تصمیم گیری های سیاست و اقدامات جمعی ما.

ما می خواهم که قادر به تعیین کمیت چیز و آن را آسان تر است برای متقاعد کردن مردم از اهمیت فیزیکی فاصله اگر ما می گویند که آن را به صرفه جویی در 236,000 زندگی می کند.

این ممکن است در نهایت تعداد واقعی اما واقعیت این است که ما در وسط یک کشنده بیماری همه گیر و واضح است که قوی عمل لازم است برای نجات بسیاری از زندگی. مهم نیست که اگر ما اقدام به ذخیره 20,000 یا 200,000? ما نیاز به عمل یا راه – و ما. هنگامی که به دنبال به آینده ما نمی تواند بگوید که چگونه بسیاری از شما می میرند COVID-19 اما ما می تواند تضمین نماید که آن را هنوز هم بیش از حد بسیاری از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو