Coronavirus: چرا شما نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت در فرانسه بلکه در انگلستان

شما باید پوشیدن ماسک صورت زمانی که شما خانه خود را ترک? این سوال هیچ کس به نظر می رسد به توافق برسند.

در فرانسه دولت در ابتدا گفت: ماسک های غیر ضروری بود اما این هفته ساخته شده است آن را اجباری به پوشیدن آنها را در حمل و نقل عمومی و در مدارس متوسطه و توزیع ماسک از طریق سوپر مارکت ها و داروخانه ها. دولت بریتانیا می گوید که هنوز هم با توجه به شواهد در ماسک-پوشیدن است و برگزاری در توصیه و در عین حال اسکاتلند در حال حاضر توصیه می شود که مردم پوشش چهره خود را زمانی که در فضاهای عمومی.

در ضمن در میشیگان یک گارد امنیتی بوده است به ضرب گلوله کشته و در یک اختلاف بیش از یک نیاز به پوشیدن ماسک در داخل یک فروشگاه.

برای آن بخشی سازمان بهداشت جهانی (WHO) توصیه نمی شود استفاده از ماسک برای سالم اعضای عمومی, مگر اینکه آنها در حال مراقبت از یک COVID-19 بیمار است.

این درگیری ها در بهداشت عمومی مشاوره گیج کننده است ، چرا برخی از دولت ها و سازمان های مایل به توصیه استفاده از ماسک هنگامی که دیگران نیستند و به همین دلیل در حال توصیه های در حال تغییر است ؟

در قلب این سردرگمی است که تنش بین دو مهم اصول بهداشتی است که سازمان ها در سراسر جهان در حال تلاش برای تعادل: اصل اثر و احتیاطی اصل.

اصل اثر

ارزش اصلی است که هر بهداشت عمومی سازمان پایبند به این است که آیا هیچ آسیبی به مردم آنها را یک مسئولیت برای محافظت از. اگر یک جامعه در معرض خطر است, دولت ممکن است یک وظیفه به توصیه مداخلات به عنوان طولانی به عنوان کسانی که مداخلات باعث خواهد شد که هیچ آسیب و یا حداقل مضر گزینه است.

اگر یک آژانس پیروی از اصل اثر آن را تنها توصیه مداخله است که آنها می دانند که موثر باشد. مشکل این است که ما هنوز نمی دانیم که آیا با پوشیدن یک ماسک را با ارائه هر گونه مزایای. آن می تواند حتی باعث آسیب ؟ خواهد شد با پوشیدن ماسک در نتیجه مردم درگیر شدن در بیشتر رفتارهای پرخطر – برای مثال معاشرت در حالی که با پوشیدن یک ماسک و یا کاهش شستن دست به طور منظم – در اعتقاد به این که آنها محافظت شود ؟

دولت بریتانیا می گوید که هنوز هم با توجه به شواهد در مورد اینکه آیا مردم باید ماسک می پوشند اما فشار در حال رشد است و در آن به تصمیم گیری. Facundo Arrizabalaga/EPA

این به همین دلیل است که توصیه می شود که اعضای عمومی پوشیدن ماسک بیان کرد: “در حال حاضر وجود دارد نه به اندازه کافی شواهد و یا در مقابل استفاده از ماسک (پزشکی و یا دیگر) برای افراد سالم در جامعه.”

در این آن است که پیوستن به شدت به اصل اثر و همیشه انجام داده است. دولت بریتانیا و بهداشت عمومی انگلیس هستند و به وضوح نیز تمایلی به حرکت به دور از این اصل است.

احتیاطی اصل

پس چرا برخی از دولت ها توصیه ماسک-پوشیدن ؟ آن است که به احتمال زیاد به دلیل اصل دوم سازمان با استفاده از زمانی که تصمیم گیری که آیا به توصیه مداخله – احتیاطی اصل.

در بهداشت عمومی احتیاطی اصل نشان می دهد که اگر ممکن است تهدیدی برای سلامت انسان مطرح می شود ما باید مراحل را به مدیریت است که تهدید و حتی تا حدی.

با استفاده از این اصل آژانس پیشنهاد مداخله زمانی که شواهد محدودی از اثر – زمانی که شرایط از اصل اثر برآورده نمی شود – با توجه به ماهیت تهدید به سلامت. این ایده در این مورد این است که انجام کاری ممکن است بهتر از انجام ندادن.

این اصل اعمال شده توسط برخی از انسانی و بهداشت عمومی آژانس در پاسخ به آلودگی هوا بحران به عنوان مثال در طول آتشفشانی فوران و آتش سوزی. در این شرایط نیز وجود دارد شواهد محدود از ماسک کارآمدی برای جامعه استفاده کنید.

Nicola Sturgeon که وزیر اول اسکاتلند, اذعان کرده است که شواهدی از ماسک صورت کارآمدی است که در واقع محدود اما او گفت که ممکن است “برخی از سود در پوشیدن چهره و پوشش اگر شما وارد یک فضای محصور در خشکی که در آن شما را به قرارداد با چند نفر و امن اجتماعی فاصله دشوار است”.

دولت بریتانیا تحت فشار قابل توجهی به دنبال کت و شلوار. صادق خان شهردار لندن خواستار اجباری عمومی, ماسک صورت استفاده کنید و هر روز رسانه ها هستند سوال که چرا دولت انگلستان تصمیم گرفته است به توصیه جامعه استفاده از ماسک های صورت – این ممکن است به نظر می رسد بدون ذهن و بسیار خوشحال به سعی کنید ارزان مداخله که به نظر می رسد در برخی از کشورها مانند ویتنام و کره جنوبی به کمک در کنترل این بیماری همه گیر.

عادلانه تخصیص

در علاوه بر این به اخلاقی بحث در اطراف اصول اثربخشی و احتیاط نیز وجود دارد این سوال که آیا در ساخت یک توصیه که هر کس باید پوشیدن ماسک ممکن است که کسانی که نیاز به آنها بیشتر خواهد شد و دیگر قادر به منبع منابع کافی. وجود دارد یک نگرانی خاص است که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و ضروری صنایع ممکن است قادر به تهیه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای کارکنان خود را.

بنابراین اگر دولت انگلستان و یا این که آیا دستور یا توصیه می کنند که مردم باید به پوشیدن ماسک صورت ما ممکن است انتظار می رود این مشاوره شامل استفاده از پوشش صورت به جای پزشکی-درجه ماسک به منظور حفظ سهام از PPE. در عین حال وجود داشته است حتی کمتر از مطالعات انجام شده بر روی این اثر از پارچه و مواد در جامعه کاهش انتقال ویروس از PPE-ماسک با کیفیت.

وجود دارد خوب استدلال به نفع هر دو اصول اخلاقی وجود دارد فرض است نه یک مسئله عرضه. توصیه که اعضای عمومی اقدامات احتیاطی را با پوشیدن صورت را پوشش می دهد یک حس اطمینان اما ما استدلال می کنند که هر گونه توصیه باید به همراه اطلاعات عمومی در برنامه به طور بالقوه محدود اثر این مداخلات و بر اهمیت ادامه با اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست ها.

ماسک-پوشیدن مشکل این است که بخشی از همین معضل است که bedevilled بیشتر بهداشت عمومی در تصمیم گیری در سراسر این بیماری همه گیر. ما به اندازه کافی شواهد قادر به تصمیم قطعی تماس بگیرید چه کار می کند و چه چیزی نیست. در پایان, آن ممکن است فشار افکار عمومی به جای شواهد جدید که باعث می شود دولت بریتانیا برای تغییر موقعیت آن است که آیا مردم باید پوشیدن ماسک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de