Coronavirus: چرا ما این است که در یک ظرف غذا و نحوه رفع آن

آن را همیشه یک سوال را که آیا انسانیت را یکی دیگر از چالش در مقیاس 1918 آنفولانزای همه گیر.

رمان coronavirus شکل دادن به این چالش با حوادث در حال حرکت در یک دلسردکننده سرعت. پس از در حال ظهور در ووهان چین در اواخر سال 2019 بیش از 125,000 موارد و 4,600 مرگ و میر در سراسر جهان گزارش شده. رسما یک بیماری همه گیر این ویروس درخشان سخت ویژه در مورد نقاط قوت و ضعف جهان سیستم های بهداشتی.

در نگاه اول ما باید از موقعیت خوبی برای پاسخ به یک بیماری شیوع. آن را صرف بیش از هر کشور دیگری در آن سلامت سیستم دارای غلظت بالایی از متخصصان و آزمایشگاه است و برخی از جهان معتبرترین کارشناسان بهداشت عمومی. در عین حال با کروناویروس در آمریکا است که از معاشرت فاجعه است.

به دلیل مشکلات جدی با تست coronavirus شده است سکوت در آمریکا برای نزدیک به دو ماه. یک اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد است و هشدار داد که تا 60 درصد از جمعیت بزرگسال می تواند آلوده. با سلامت سیستم عامل در حال حاضر در نزدیکی ظرفیت آن در ارتفاع آنفولانزا در این فصل را فاجعه طلسم.

بیمارستان ها خواهد غرق شود. کمبود تخت های مراقبت ويژه و هواکش می تواند نرخ مرگ و میر به افزایش است. و افراد با شرایط پزشکی دیگر از پیچیده بارداری به حملات قلبی را در پیدا کردن آن مشکل تر برای دسترسی به مراقبت از آنها نیاز است. در غرب آفریقا شیوع ابولا در, سلامت, سیستم, سقوط به معنای وجود دارد تقریبا به عنوان بسیاری از مرگ و میر به علت بیماری های دیگر که از ابولا خود را.

قبل از همه ما وحشت وجود دارد برخی از نقاط روشن. کشور در آسیا نشان داده اند که ممکن است به ارمغان بیاورد coronavirus بیماری تحت کنترل و آنها تا به حال موفقیت در راه های مختلف.

اما در ابتدا, آن مهم است به درک چه چیزی را اشتباه رفته در ایالات متحده است.

گیر افتاد, تخت, پا

زمانی که برای اولین بار coronavirus مورد گزارش شده در ایالات متحده در ژانویه 20, 2020, زنگ, زنگ, در حال حاضر صدایی در سراسر جهان است. کنترل بی سابقه ای از اقدامات در چین از جمله موثر قرنطینه از نزدیک به 100 میلیون نفر کاهش گسترش ویروس و خرید بقیه جهان زمان. اما در حالی که کشورهای دیگر شروع به آماده شدن برای این بیماری همه گیر آمریکا گرفتار شد و پا به حالت صاف.

به جای استفاده از که تایید تست کیت مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) طراحی و توسعه خود را coronavirus آزمون. مقررات ممنوع خصوصی و دانشگاه labs از آزمون در حال توسعه خود را دارند. مشکل با سی دی تست همراه با بیش از حد باریک تست معیارهای ایجاد یک تست تنگنا.

کمتر از 10000 تست های انجام شده در ایالات متحده است. در مقایسه با بیش از 200 ، 000 در کره جنوبی. مورد تشخیص اساسی ترین بخشی از بهداشت عمومی پاسخ به شیوع. هنگامی که ما نمی تواند انجام دهد که ما عامل در تاریکی.

در ضمن سال اقدام به کاهش بودجه و حذف فدرال جهانی بهداشت در ایران دفتر چپ امریکا vaunted عمومی سازمان بهداشت و درمان کمتر آماده برای هماهنگ کردن پاسخ در سراسر کشور را تکه تکه و نابرابر نظام سلامت است. لرزان ریاست جمهوری رهبری پاشیدند سردرگمی و اطلاعات غلط.

بنابراین در حالی که 1,215 موارد گزارش شده در 42 متحده تعداد واقعی احتمالا بسیار بالاتر است. و با یک بیماری همه گیر است که دو برابر در هر پنج روز که بدون کنترل ایالات متحده ممکن است به مراتب پشت سر ایتالیا.

مسطح منحنی

پس چه می تواند ما یادگیری از کشورهای آسیایی است که موفق به بلانت گسترش رمان coronavirus? در حالی که هیچ کشور شده است قادر به متوقف کردن گسترش ویروس به طور کامل چندین موفق شده اند به “صاف منحنی.” این به چه معنی است ؟

مسطح منحنی. OurWorldInData.orgسی سی توسط

مسطح اپیدمی منحنی به معنی کاهش گسترش عفونت های جدید. این می تواند اطمینان حاصل شود که نه بیش از حد بسیاری از مردم با آلوده در همان زمان به سیستم های بهداشتی شانس بهتری برای کنار آمدن. همچنین اقدام به خرید زمان به عنوان محققان مسابقه به توسعه و آزمایش درمان و واکسن.

موارد جدید در چین رفته کاهش یافته و از یک سیل به قطره ای حداقل در حال حاضر. اما این نیاز به قرار دادن گسترده عصری کشور در مجموع مستند سخت عظیم اقتصادی و اجتماعی درد. ایتالیا در حال حاضر به دنبال کت و شلوار.

سنگاپور در پاسخ اولیه به کارگیری سعی کردم-و-آزمایش بهداشت عمومی اقدامات: تست اجرا قرنطینه و ردیابی تماس با فولاد دقت است. آمریکا احتمالا خیلی دیر شده برای این رویکرد است.

تایوان همچنین در پاسخ سریع ایجاد یک فرماندهی مرکزی مرکز اجرای هدفمند ممنوعیت سفر و فعال تست و اجتماعی فاصله اقدامات مانند تعطیلی مدارس.

کره جنوبی ممکن است ارائه بهترین مثال از آنچه که ممکن است در ما. مانند ما بودند و به بازی گرفتن رو به افزایش عفونت های وابسته به مرموز یک کلیسا در Daegu. ستون پاسخ خود را گسترده شده است, رایگان, تست, جمله درایو-از طریق آزمون سایت. تکنولوژی به کمک ردیابی تماس با استفاده از ردیابی GPS. به جای ایجاد یک کل مستند, آنها تصمیم گرفتند برای اجتماعی فاصله اقدامات با هدف انتقال نقاط داغ. تعداد روزانه موارد جدید کاهش یافته است از اوج 851 به کمتر از 250.

از جمله اقدامات قابل اجرا خواهد بود در ایالات متحده, اما هیچ وقت به هدر. تست تنگنا به نظر می رسد شل شدن اما ممکن است هفته قبل از تست ظرفیت می گرفتن تا تقاضا. در صورت امکان محلات در حال بدست گرفتن امور به دست خود.

در سیاتل یکی از این کشور انتقال نقاط داغ دانشگاه واشنگتن راه اندازی یک کره به سبک رانندگی از طریق مرکز آزمون برای کارکنان و دانش آموزان است. در نیو راشل نیویورک و مدارس و کلیساها و دیگر مکان های تجمع در یک “منطقه مهار” شده اند بسته است. و تجمع جرم شروع به لغو در سراسر کشور است.

تلاش های مثل این نیاز به کوچک و به طور چشمگیری گسترش – و به سرعت. موانع مالی برای تست و مراقبت های پزشکی نیاز به حذف, به خصوص برای آمریکا بزرگ ایجاد جمعیت. بیمارستان و بهداشت و درمان کارگران را به حمایت نیاز به توسعه موازی سیستم های مراقبت برای coronavirus بیماران.

و به عنوان مدرسه تعطیلی کار از خانه و حمل و نقل محدودیت های در حال اجرا به طور گسترده تر تلاش مورد نیاز برای محافظت از آسیب پذیر ترین.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیاز به قرار دادن کارشناسان مسئول و درخواست کنگره برای یک چک سفید به آنها را به منابع آنها نیاز دارید. آن زمان برای یک جای پای جنگ.

مهمتر از همه نیاز به درک که زندگی در زمان coronavirus متفاوت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو