شیوع کروناویروس در معرض شکنندگی بازار کار مشخص در حال رشد فرفره اقتصاد صفر-ساعت قراردادها و خود اشتغالی. هیچ یک از این اشکال کار اشتغال داشته باشد مزایای مانند بیمار پرداخت. این کارگران هستند که آویزان برای خشک کردن با کمی چاره ای جز تلاش و کار و حتی در وسط یک بیماری همه گیر.

صدراعظم Rishi Sunak اعلام کرده است عمده دستمزد-یارانه از اقدامات دولت با 80 درصد از کسب و کار’ دستمزد صورتحساب – تا £2,500 در هر ماه به ازای هر کارگر – که توسط دولت پرداخت می شود. این یک امتیاز و یک به تقدیر می شود.

اما بیشتر باید انجام شود برای فرفره کارگران و دیگران که طبقه بندی شده به عنوان خود اشتغالی (در حدود یک پنجم نیروی کار). آنها از مطالعه حذف از این پیشنهاد و تنها قادر خواهد بود به ادعای جهانی اعتباری است که £94.25 در هر هفته است. و به این که ما باید اضافه مراقبین در منزل که خارج از هر نوع پاداش برای خود کارگر.


ادامه مطلب: Coronavirus: سهمیه بندی بر اساس سلامت, سهام و نجابت در حال حاضر مورد نیاز – سیستم غذایی کارشناس


انگلستان نیاز به در آغوش پایه درآمد برای همه مستقل از بازار کار وضعیت را به مطمئن شوید که این افراد احساس امنیت به اندازه کافی به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. مفهوم “جهانی درآمد اولیه” است که به سختی جدید – بحث شده است در محافل دانشگاهی برای سال های بسیاری است. برخی از نظر مفهوم به تاریخ به عنوان دور برگشت به عنوان توماس را مدینه فاضله در 1516.

در حال حاضر برخی از نمایندگان مجلس خواستار جهانی پایه درآمد برای کمک به مقابله با بحران و مستقل کارگران بریتانیا اتحادیه مصرف اقدام قانونی علیه دولت به گسترش دستمزد تضمین به فرفره کارگران است. اما با توجه به راه های مختلف که چپ و راست نظر اقتصاد این تماس هستند به احتمال زیاد به سقوط در گوش کر.

مفهوم اساسی درآمد گرفته شده است به طور جدی در قلب اقتصاد مدرن. مطالعات نشان داده است که اگر مجموعه ای مناسب جهانی درآمد اولیه می تواند دستیابی به همان redistributive تاثیر به عنوان یکی دیگر از مفهوم گاهی اوقات مطرح شده توسط اقتصاددانان منفی مالیات بر درآمد.

منفی مالیات بر درآمد تضمین می کند که کسانی که درآمد زیر یک آستانه خاص دریافت پول از دولت به جای پرداخت آن است. به عنوان مثال اگر در آستانه راه اندازی شد در £10 ، 000 و منفی نرخ مالیات بر درآمد شد 20 درصد و سپس یک فرد درآمد 5000 پوند را دریافت 1000 پوند از دولت (به آنها خالص حقوق و دستمزد £6,000). برای هر کسی که درآمد بیش از £10 ، 000 اول 10000 پوند از درآمد خود را درمان خواهد بود به صورت رایگان از مالیات بر درآمد (درست مانند شخصی کمک هزینه توابع در انگلستان).

چه آن را هزینه ؟

چالش بزرگ برای هر دو رویکرد در خود کلی هزینه مالی و میزان مالیات تمام کسانی که بالاتر از آستانه خواهد پرداخت. به عنوان مثال وجود دارد تقریبا 54 میلیون نفر از مردم بیش از سن 16 سالگی در انگلستان است. به پرداخت هر یک از آنها سالانه در مجموع £10,000 مستلزم هزینه £540 میلیارد دلار در سال است. حتی با توجه به حذف تمام مزایای (از جمله بازنشستگی دولتی) مالی هزینه های قابل توجه می شود. برای مطابقت با حداقل دستمزد – نزدیک شدن £16,000 هر سال – خواهد بود سنگین است.

به عنوان یک نتیجه, یک جایگزین ایده از یک “شغل تضمین” را به دست آورد علمی توجه و برخی از حمایت عمومی است. تحت این سناریو مردم خواهد بود تضمین کار توسط دولت – اگر چه در آن سوال برانگیز است چه به لحاظ اجتماعی مفید برخی از این کار ممکن است (جان مینارد کینز معروف به عنوان مثال دولت پرداخت کارگران به حفاری سوراخ در زمین و آنها را پر کنید تا دوباره). یک طرح شبیه به این خواهد امن حق مردم برای کار در مفهوم مطلق و معنی آنها دیده نمی شود به گرفتن “چیزی برای هیچ چیز”.

اما این کار تضمین استراتژی تا حد زیادی تصور شده برای کاهش مشکل بیکاری است. چالش coronavirus اقتصاد است که دولت به طور فعال نیاز به متوقف کردن مردم از رفتن به محل کار (مگر اینکه شما سقوط به “کلید کارگر” دسته). اما در حالی که برخی از شغل می تواند تا حد زیادی انجام می شود از این مورد برای بسیاری از. به عنوان یک نتیجه, جامعه, چهره بسیار متفاوت به چالش هایی که پیش بینی شده توسط طرفداران یک کار را تضمین کند.

مشروط اساسی درآمد

ما می خواهیم مردم را به نگه داشتن کار اما نه در هزینه تماس های اجتماعی که می تواند خطر گسترش ویروس. ما ایده از یک “مشروط درآمد پایه” کمی متفاوت است به جهانی درآمد اولیه که پرداخت می شود در همان مقدار بدون در نظر گرفتن شرایط (یا در واقع تمایل به کار).

ما باور داریم که یک درآمد پایه باید درست اما باید آن را بیمه یک اصل عمل متقابل. بنابراین در ازای جامعه پوشش فردی رفاه مردم باید کمک به جامعه در برخی از راه (مگر اینکه آنها بازنشسته هستند که در این صورت یک تقویت دولت حقوق بازنشستگی خواهد جایگزین).

برای مثال درآمد می تواند مشروط بر کارگران انجام آموزش های منظم زمانی که آنها جادوها از بیکاری و یا بیکاری. این امر دارای دو اثر سودمند از افزایش بهره وری و تجهیز کارگران با مهارت های کلیدی مورد نیاز برای انتقال اقتصاد ما دور از سوخت های فسیلی است که از سبز اقتصاد – حیاتی در مبارزه با تغییر آب و هوا.

این امر در مورد هزینه £540 میلیارد به جایزه 10000 پوند در سال برای تمام کسانی که بیش از 16. اما در عمل هزینه ها کمتر خواهد بود به عنوان تعریف مشروط درآمد اولیه خواهد بود مشروط بر رفتار است. بنابراین این طیف از واجد شرایط بودن باریک تر است. آن را رد کسانی که انتخاب کرده اند به بازنشستگی پیش از موعد (که به طور معمول ثروتمند) و همچنین دانش آموزان و کسانی که انتخاب می کنید به کار نمی کند اما می تواند نشان دهد که آنها مراقبان اولیه.

مراقبت از مراقبین

حمایت مشروط درآمد اولیه باید به رسمیت شناختن اهمیت بودن یک مراقب. ایده این است که آن را نمی خواهد entrench زنان در مراقبت از نقش بلکه به عنوان یک سرپا نگه داشتن برای تشویق مردان به مراقبت بیشتر کار کنند و کمک به اطمینان حاصل شود جنسیتی متعادل.

مطالعات پیشنهاد کرده اند که تلاش برای ترویج درآمد اولیه نیاز را به حساب “طبیعت از زنان در زندگی و کار می کنند و چگونه این باید ارزش”. در غیر این صورت جهانی درآمد اولیه می تواند اثرات مخرب بر روی زنان در بازار کار مشارکت داشته است.

اهمیت مراقبت. شاتر/DGLimages

به عنوان ما [تحقیقات قبلی](http://cup.columbia.edu/book/the-gig-(اقتصاد/9781788210058) نشان می دهد رشد فرفره کار و خود اشتغالی در کل ایجاد کرده است یک گروه بزرگ از مردم برای آنها کار نمی کند و معنی غذا خوردن نیست. روشن است که ضروری است برای اطمینان حاصل شود که “کار” است که فرض می در یک گسترده تر سیستم از قوانین و مقررات و منافع است که کمک به توسعه شخصی و حرفه ای برای همه. این COVID-19 بحران ممکن است در عین حال تحریک چنین re-pivoting دولت برای فعال کردن این اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de