دولت استرالیا است که توصیه ما ماندن 1.5 متر دورتر از یکدیگر یکی از چندین اجتماعی فاصله حرکت طراحی شده برای محدود کردن گسترش coronavirus.

چرا 1.5 متر? این است که ما بهترین و عملی برآورد? و یا وجود هر گونه شواهد علمی جامد به پشت آن ؟


ادامه مطلب: اجتماعی فاصله: آنچه در آن است و به همین دلیل آن را به بهترین ابزار ما برای مبارزه با کروناویروس


Coronavirus گسترش است از فرد به فرد هنگامی که کسی با این ویروس سرفه یا عطسه. بنابراین افرادی که در تماس نزدیک هستند در معرض خطر بالا.

قطرات تنفسی می تواند زمین را در دهان و یا بینی. متناوبا, قطرات زمین می تواند بر روی صورت خود و دفعه بعد که شما صورت خود را لمس و سپس مالیدن چشم خود را شما می تواند آلوده خود را.

ما می دانیم که ویروس آنفلوانزا است که در یک روش مشابه. یک مطالعه نشان می دهد که بهداشت و درمان کارگران در عرض 1.8 متر از بیماران مبتلا به آنفلوانزا خطر آلوده شدن افزایش یافته است.


ادامه مطلب: بررسی سلامت: چرا من یک سرفه و چه می توانم در مورد آن انجام?


سریع آنلاین جستجو را پیدا خواهد کرد بسیاری از فیلم ها نمایش قطرات اخراج از یک عطسه. اما عدم وجود شواهد خوبی برای اطمینان می دانم تا چه حد عفونی قطرات سفر و آنچه که “امن” فاصله است.

تحقیقات اغلب آزمایشگاه بر اساس و به طور خودکار ترجمه به شرایط واقعی زندگی است. پس از آن وجود دارد متغیرهای مورد تعداد ذرات عفونی; خود را هوابرد بقا; رطوبت و سرعت اخراج آشفته شناور ابرها” (تورنادو از میکروب ها).

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری آنفولانزا توصیه می شود تا 6 فوت (1.8 متر). پیام مهمی است که نزدیک به شما بزرگتر اسپری.

تحقیقات مشابه است و در عین حال به انجام شود در coronavirus. اما شباهت با راه آنفلوانزا گسترش بدان معنی است که ما می توانید درخواست آنچه ما می دانیم درباره آنفلوانزا به کوروناویروس.

چه دیگران پیشنهاد می کنید ؟

توصیه 1.5 متر است که نه تنها بر اساس دانش ما از آنفولانزا آن را نیز عملی از راه دور است که اجازه می دهد تا ما برای رفتن در مورد زندگی روزانه ما است.

بدیهی است که این یک اندازه گیری دقیق و نه آن را کاملا تضمین شده برای جلوگیری از گسترش. اما این فاصله تقریبی بهتر است بدون فاصله.

فقدان علمی سخت گیری در پشت این توصیه هایی که متحمل شده اند در متنوع مشاوره از سراسر جهان است.

انگلستان خدمات بهداشت ملی توصیه می کند افراد با علائم اقامت حداقل 2 متر دورتر از دیگران است.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می کند همه باید “قرار دادن فاصله بین خود و افراد دیگر”.

در نهایت, سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند به نگه داشتن حداقل 1 متر بین شما و هر کسی که سرفه و عطسه.

بنابراین شما می توانید ایده کلی. نمی توانید.

این چه چیزی را در شرایط عملی?

پس چگونه ما حفظ 1.5 متر از هم فاصله کوتاه از حمل در اطراف یک نوار اندازه گیری است ؟

آن را در مورد دو بازو طول اما در مورد آن استرس نیست. کمی کمتر خوب است کمی بیشتر خوب است.

وس کوه/گفتگوCC BY-ND

در یک کلام

در حال حاضر اجتناب از تماس نزدیک با دیگران مهم است و نگه داشتن 1.5 متر دورتر از یکدیگر است نه یک علم دقیق است. آن را در مورد نگه داشتن برخی از معقول و عملی فاصله بین شما و دیگران است.

آن است که فقط یکی از استراتژی های ما به راحتی می توانید استفاده کنید برای کمک به کم کردن سرعت گسترش این ویروس است. و لطفا شستن دست های خود را و اگر شما علائم در خانه بماند و به دنبال توصیه های پزشکی.


ادامه مطلب: Coronavirus: چرا ما لغو اجتماعات بزرگ? و دیگر چه اجتماعی فاصله’ گزینه های سمت چپ ؟


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im